صفحه 15 از 57 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 563

موضوع: تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

ظاهرا تعداد داوطلبین دانشگاه جیائو خیلی بیشتر از این حرفهاست. امیدوارم همه دوستان موفق باشند

بورس CSC رو باید تاحالا اعلام کرده باشند فکر کنم یک ایمیل از سایت CSC براتون میاد. بهتره با قسمت دانشجویان بین الملل دانشگاه تماس بگیرید

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    ماشالله چقدر دانشگاه شانگهای جیائو طرفدار پیدا کرده. دوستان لطف می کنید رشته قبولیتون و بگین؟ می خوام ببینم هم رشته ای دارم یا خیر. فعلا یک همرشته ای برای دکترا پیدا کردم. حداقل تو دانشکده تنها نیستم.
    امیر جان سلام نگران نباش اینجا جدود 50تا ایرانی هست شما هم بیایید میشم حدود 70 تا... اینجا مراسم ها، جشن ها و این چیزا رو هماهنگ هستیم، حتی هر دو هفته سفارش نون تافتون داریم، هر هفته سفارش غذای ایرانی داریم

Junior Member

روز 31 جون بود از دانشگاه ی ایمیل امد که مدارک شما رو بررسی کردیم و برای بورس CSC از طرف دانشگاه قبول شدید و ما مدارک شما رو برای تایید نهایی به خود مرکز CSC فرستادیم و پس از تایید توسط CSC مدارک ویزا رو براتون پست میکنیم. حالا من نمیدونم این ایمیل یعنی اینکه بورس CSC درست شده یا نه؟ و چه موقع نتیجه نهایی رو میگند؟ به خود دانشگاه هم ایمیل زدم که چه موقع نتیجه نهایی رو بهم میگید که هنوز جواب نداده. نمیدونم نتایج CSC چه موقع اعلام میشه؟ و ایا میشه اسامی رو از توی خود سایت CSC دید؟ من رفتم توی سایت تا اسامی بورسیه های سال قبل رو پیدا کنم ولی جایی توی سایت پیدا نکردم, ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaser222alizad نمایش پست ها
    بورس CSC رو باید تاحالا اعلام کرده باشند فکر کنم یک ایمیل از سایت CSC براتون میاد. بهتره با قسمت دانشجویان بین الملل دانشگاه تماس بگیرید

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayed2 نمایش پست ها
    روز 31 جون بود از دانشگاه ی ایمیل امد که مدارک شما رو بررسی کردیم و برای بورس CSC از طرف دانشگاه قبول شدید و ما مدارک شما رو برای تایید نهایی به خود مرکز CSC فرستادیم و پس از تایید توسط CSC مدارک ویزا رو براتون پست میکنیم. حالا من نمیدونم این ایمیل یعنی اینکه بورس CSC درست شده یا نه؟ و چه موقع نتیجه نهایی رو میگند؟ به خود دانشگاه هم ایمیل زدم که چه موقع نتیجه نهایی رو بهم میگید که هنوز جواب نداده. نمیدونم نتایج CSC چه موقع اعلام میشه؟ و ایا میشه اسامی رو از توی خود سایت CSC دید؟ من رفتم توی سایت تا اسامی بورسیه های سال قبل رو پیدا کنم ولی جایی توی سایت پیدا نکردم, ممنون

من پیشنهاد می کنم تماس بگیرید

Member

دوستانی که قصد اومدن به شانگهای رو دارند، مناسب ترین پرواز از طریق ماهان هست، هم مستقیم هستش و قیمتش مناسب دو طرفه یک ساله با تخفیف دانشجویی بگیرید

Member

اگر چیزی رو پست کنند، کد رهگیری پستش رو هم بهتون می دن

Member

ممنون از راهنماییتون. ولی شما دقیق اطلاع ندارید که CSC چه موقع اعلام میشه؟
    یکی از دوستان من، تو رشته مکانیک، 2 هفته پیش فایل اسکن شده از نامه CSC رو تو ایمیل دریافت کرد و چون استاد نداشت باید استاد پیدا می کرد، فکر کنم برای شما هم تو همین روزها بیاد،

Junior Member

ی سوال دیگه هم از جانب دوستم میپرسم:
    ایشون بورسیه UCAS رو پذیرفته شدند و بوای بورس CSC هم اقدام کردند و به قول خودشون بالای 90 درصد انشالا درست میشه. برای بورس CSC دانشگاه چینخوا (Tsinghua) اقدام کرده. بورس UCAS ماهیانه 7000 یوان و بورس CSC ماهیانه 3500 یوان میگیره. هر دو دانشگاه هم جز دانشگاههای گروه الف یا ممتاز وزارت علوم هست ولی توی رنکینگ جهانی دانشگاه UCAS به دلیل اینکه تازه از اکادمی تبدیل به دانشگاه شده , رنکینگ خوبی نداره, ولی دانشگاه چینخوا رنکینگ خیلی عالی داره و توی چین هم هر دو دانشگاه خوب هستند ولی بازم چینخوا رو بیشتر قبول دارند. حالا این بنده خدا توی دو راهی مونده که اگه هر دو بورسش درست بشه کدوم رو بره؟ به خصوص برای اینده کاری و شغلی چه تو ایران چه تو چین و چه هر کجا که فرصت کاری داشته باشه. بنظر شماها کدوم رو بره بهتره؟ ممنونم

Member

ی سوال دیگه هم از جانب دوستم میپرسم:
    ایشون بورسیه UCAS رو پذیرفته شدند و بوای بورس CSC هم اقدام کردند و به قول خودشون بالای 90 درصد انشالا درست میشه. برای بورس CSC دانشگاه چینخوا (Tsinghua) اقدام کرده. بورس UCAS ماهیانه 7000 یوان و بورس CSC ماهیانه 3500 یوان میگیره. هر دو دانشگاه هم جز دانشگاههای گروه الف یا ممتاز وزارت علوم هست ولی توی رنکینگ جهانی دانشگاه UCAS به دلیل اینکه تازه از اکادمی تبدیل به دانشگاه شده , رنکینگ خوبی نداره, ولی دانشگاه چینخوا رنکینگ خیلی عالی داره و توی چین هم هر دو دانشگاه خوب هستند ولی بازم چینخوا رو بیشتر قبول دارند. حالا این بنده خدا توی دو راهی مونده که اگه هر دو بورسش درست بشه کدوم رو بره؟ به خصوص برای اینده کاری و شغلی چه تو ایران چه تو چین و چه هر کجا که فرصت کاری داشته باشه. بنظر شماها کدوم رو بره بهتره؟ ممنونم
    اگه مسایل مالی براش مهم نیست، حتما بره Tsinghua، اعتبار این دانشگاه خیلی بیشتر از هستش، تو چین و دنیا به خوبی شناخته شده هستش و از همه مهمتر دانشگاه اینترنشنالی هستش یعنی به راحتی می تونه با خیلی از دانشگاه های دیگه همکاری کنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)