صفحه 16 از 57 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 563

موضوع: تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    اگه مسایل مالی براش مهم نیست، حتما بره Tsinghua، اعتبار این دانشگاه خیلی بیشتر از هستش، تو چین و دنیا به خوبی شناخته شده هستش و از همه مهمتر دانشگاه اینترنشنالی هستش یعنی به راحتی می تونه با خیلی از دانشگاه های دیگه همکاری کنه
    خیلی ممنون از راهنمایی هاتون. نه مساعل مالی براش مهم نیست ولی به قول خودش میگه , اخرش یکم وسوسه میشم. اگه بره دانشگاه Tsinghua احتمال اینکه بعدا بتونه توی خود چین کار راحتتر و بهتر پیدا بکنه هست؟ یا راحت تر بره ی کشور دیگه؟ مقطع دکتری پذیرفته شده. ممنون

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

چه حسرتی می خورم من.... ددلاین گذشته بود و نتونستم برای CSC اپلای کنم و فقط بورس SJTU موند. تنها راهم برای اینکه امسال از دست ندم همین بورس بود. فرقشون 1500 تا در ماه! حالا امیدوارم این تفاوت و با RA جبران کنم. با این سطح زبانم به شدت نگران زبان هم هستم. البته خودشون باید بفهمن وقتی می گن آیلتس 6 کافیه, پای لرزشم بشینن!!

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser222alizad نمایش پست ها
    سلام واقعا ممنونم از اطلاعات شما فقط بگید اگر بورسیه ردیف شد و خواستیم بیام چطور باید بلیط رو به فیمت دامشجویی پیدا کنیم؟ باید داخل سایت خود ماهان بریم؟ پروازش ار تهران هست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sayed2 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی هاتون. نه مساعل مالی براش مهم نیست ولی به قول خودش میگه , اخرش یکم وسوسه میشم. اگه بره دانشگاه Tsinghua احتمال اینکه بعدا بتونه توی خود چین کار راحتتر و بهتر پیدا بکنه هست؟ یا راحت تر بره ی کشور دیگه؟ مقطع دکتری پذیرفته شده. ممنون

دوستان تاپیک های مرتبط برای این سوالات موجود هست. اگر لطف کنید در تاپیک خودش سوال بپرسید خیلی بهتره. اینطوری مطالب مرتبط میشه و تاپیک حالت چت پیدا نمی کنه.

سلام دوست عزیز برای RA باید کار خاصی انجام بدیم یا خودشون تشخیص میدن؟

دوستای عزیزم که منتظر بورس دانشگاه هستند الان خبری از یکی از دوستام که دانشگاه فردوسی مشهد لیسانس گرفته به دستم رسید. ایشون میگه من باوجود داشتن استاد پارسال از طرف دانشگاه فقط بورس نوع D رو تونسته بگیره. این یکم نگران کننده است.

Member

سلام دوست عزیز برای RA باید کار خاصی انجام بدیم یا خودشون تشخیص میدن؟
    به استادت بستگی داره که چول داشته باشه یا نه و یا اینکه بخواد بهت پول و پروژه بده یا نه

این جواب نامه امروز بود که گفته بودم نتایج رو کی اعلام میکنید:
    The university scholarship result will be announced later on around June 15. Please patiently wait and login your account on our website to check the results then.Thanks for your understanding.

Junior Member

شما استاد داشتین؟ مورد تایید دانشگاه قرارگرفتین؟ منظورم اینه که نامه admission دریافت کردین؟
    بله من به یه استاد میل زده بودم و رزومه فرستادم و بهم acceptance letter داد و از دانشگاه پذیرش گرفتم فقط بورس بهم تعلق نگرفت که نمیرم و برای دوستم نامه admission نیومده از 20 jun گفتن منتظر باشید

در مورد دوستتون که حتما باید با امور دانشجویان لین الملل تماس تلفنی بگیرن در مورد خودتون جسارتا امکانش هست معدل نمره آیلتس و دانشگاهتون رو بگید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz92 نمایش پست ها
    بله من به یه استاد میل زده بودم و رزومه فرستادم و بهم acceptance letter داد و از دانشگاه پذیرش گرفتم فقط بورس بهم تعلق نگرفت که نمیرم و برای دوستم نامه admission نیومده از 20 jun گفتن منتظر باشید

Junior Member amin086 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنسین ساخت و مهندس الکترونیک

میگم این دانشگاه چینی برای ارشد هم بورس میده؟حراقل requrment میشه بگی ممنونت میشم
    Bazi shoroe shod...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)