صفحه 44 از 57 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 563

موضوع: تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

That is not an appropriate topic you have asked your inquiry about that.
    But That email has confirmed you that you have nominated as a fully funded applicant. please accept that offer as you will be there at that time

Junior Member

سلام برای من ایمیل اومده که دانشگاه کاندید تایپ A کرده منو برای مستر (مهندسی پزشکی) و باید csc تایید کنه. کسی میدونه چقدر احتمال داره رد کنه csc درخواست sjtu رو؟ و اینکه من تو پروفایلم میرم نوشته Scholarship Name Master Programs Type A(CSC). چجوری بدون تایید اونا اینو نوشتن پس؟ و اینکه آیا به جز این اسکالرشیپ حقوق RA هم از استادم میتونم بگیرم یا فقط همینه؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad2100 نمایش پست ها
    سلام برای من ایمیل اومده که دانشگاه کاندید تایپ A کرده منو برای مستر (مهندسی پزشکی) و باید csc تایید کنه. کسی میدونه چقدر احتمال داره رد کنه csc درخواست sjtu رو؟ و اینکه من تو پروفایلم میرم نوشته Scholarship Name Master Programs Type A(CSC). چجوری بدون تایید اونا اینو نوشتن پس؟ و اینکه آیا به جز این اسکالرشیپ حقوق RA هم از استادم میتونم بگیرم یا فقط همینه؟
    سلام تبریک میگم، احتمال خیلی خیلی بالا شما بورس رو گرفتید، RA فقط به استادت بستگی داره، اگه براش خوب کار کنی بهت پول هم میده، حتی TA هم میتونی بشی،

سلام. دوستان نتیجه اسکولارشیپ من از jiao tong اومد زده Doctoral Programs Type B به نظرتون ارزش داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mykb68 نمایش پست ها
    سلام. دوستان نتیجه اسکولارشیپ من از jiao tong اومد زده Doctoral Programs Type B به نظرتون ارزش داره؟
    سلام
    تبریک میگم
    از نظر من کاملا ارزش داره و خیلی از بچه ها اینجا تایپ بی هستن

سلام
    دوستان من یه ایمیلمی با متن زیر دریافت کردم که نوشته توش اسم شما برای بورس نوع A به csc فرستاده شده و در صورتی هم که بورس رو نگیرین بورس نوع B رو میدیم بهت.
    میخواستم ببینم این برداشت من از این ایمیل درسته که در بدترین حالت من بورس نوع B رو گرفتم (اون استثنای دانشگاه دیگر رو مد نظرم نیست)؟ کلا چقدر احتمال داره که بورس نوع A رو ریجکت بشم؟ الان موندم، شاد بشم یا کماکان بازم انتظار باید بکشم؟
    بعد نوشته پکیج اپلیکیشن میاد، منظورش پکیج فیزیکیه؟ یعنی اونی که با پست میفرستن رو میگه؟
    یه موضوع دیگه اینکه منت اگه بورس رو نگیرم نمیرم، باید الان با پول خودم خوابگاه رزرو کنم برای موردی که هنوز بورسش مشخص نشده؟

ممنون بابت جوابتون.
    متن ایمیل:
    Dear applicant,

Congratulations on your admission to Shanghai Jiao Tong University!

We are glad to inform you that the Scholarship Review Committee has decided to nominate you as a potential candidate of the Chinese Government Scholarship for the 2017 graduate program of Shanghai Jiao Tong University, i.e., type-A scholarship of SJTU. Your application documents will be forwarded to the China Scholarship Council (CSC) for final review. Please be advised that the current scholarship status on our website (http://isc.sjtu.edu.cn/EN/Default.aspx) is tentative and subject to the final decision of the China Scholarship Council. Please note that if your application is declined by CSC because you have already been nominated as a CSC candidate by another Chinese university, then SJTU will not provide any scholarship to you and will cancel your admission. However, if your application is declined by CSC for other reasons, we will provide SJTU type-B scholarship for you.

We will start to prepare your admission documents after CSC’s final decision, and your admission package is expected to be delivered in late July. After that, you can login your account on Study@SJTU website to find the tracking number of your package.

Moreover, Year 2017 SJTU New Student Guide is now available on Study@SJTU website. Please check it for instructions on tuition payment, dormitory and registration reservation, etc. Please note that the dormitory vacancies are severely limited this year. If you want to live on-campus, please follow the instructions and make your online reservation in time.
    ENG version:
    http://isc.sjtu.edu.cn/ueditor/net/u...2079813d23.pdf
    CHN version:
    http://isc.sjtu.edu.cn/ueditor/net/u...5d2c5fd03c.pdf

Thanks for your understanding and cooperation!

Sincerely,
    International Affairs Office, Graduate School,
    Shanghai Jiao Tong University,
    RM 331, Chen Rui Qiu BLDG,
    No. 800, Dong Chuan Rd., Shanghai, 200240, CHINA
    Telephone: +86-21-3420-8238
    Email: iso.gs@sjtu.edu.cn

Junior Member

خیلی ممنون. پس خودم بحث حقوقو نکشم وسط و فقط براش کار کنم. فقط یه سوال دیگه اینکه برای رزرو خوابگاه باید پول یک ترم کامل رو واریز کنیم ما که بورسیه هستیم یا خودشون پرداخت میکنن یا میشه ایمیل زد گفت کریدیت کارت نداریم برای پرداخت و حضوری رسیدیم بدیم؟
    راستش من منتظر ویزا آمریکامم و تا اواسط اگوست وضعم معلوم میشه اگه ویزا نیومد میام اونجا ولی خوابگاه 14 جولای بیاد بگیریم...

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad2100 نمایش پست ها
    خیلی ممنون. پس خودم بحث حقوقو نکشم وسط و فقط براش کار کنم. فقط یه سوال دیگه اینکه برای رزرو خوابگاه باید پول یک ترم کامل رو واریز کنیم ما که بورسیه هستیم یا خودشون پرداخت میکنن یا میشه ایمیل زد گفت کریدیت کارت نداریم برای پرداخت و حضوری رسیدیم بدیم؟
    راستش من منتظر ویزا آمریکامم و تا اواسط اگوست وضعم معلوم میشه اگه ویزا نیومد میام اونجا ولی خوابگاه 14 جولای بیاد بگیریم...
    کمک هزینه مسکن مستقیم به حساب شما واریز میشه و میتونید باهاش پول خوابگاه رو بپردازید و یا بیرون خونه اجاره کنید -- کمک هزینه ماهانه 1500 یوان هست و به صورت یکجا برای 5 و 7 ماه برای شما واریز میکنن
    درصورتیکه به کردیت کارت دسترسی ندارید میتونید یه ایمیل بهشون بزنید و معمولا موافقت میکنن که وقتی حضوری اومدین خوابگاه رو پرداخت کنید
    فقط قبلا از بازشدن سایت خوابگاه این کار رو انجام بدین -- چون ممکنه سریع پر بشه اطاق های خوب
    البته بچه های ایرانی اینجا اکثرا خونه اجاره میکنن-- چون هزینه اطاق یه نفره تو خوابگاه گرونتر از خونه معمولا در میاد-- اطاق دو نفره هم معلوم نیست هم اطاقی از کدوم کشور داشته باشید و گاهی اوقات به مشکل برمیخورید

سلام
    من در مورد چین چندتا سوال داشتم:
    من برای تحصیل در جین در رشته ی رباتیک، دانشگاه های زیر رو انتخاب کردم.
    beihang university, harbin institue of technology,shanghai jiaotong, huazhong university of science and technology
    1-وضعیت این دانشگاه ها چطوریه؟ خوبن؟(البته jiaotong رو که مطمئنم خوبه)
    ۲- راست میگن استادای اونجا انگلیسی خوب حرف نمیزنن و لهجه ی خیلی بدی دارن که فهمیدنش سخته وقتی انگلیسی صحبت میکنن؟نظرتون چیه؟
    ۳-من هدفم دکتری خوندن نیست و میخوام بعد از ارشدم، چند سالی تو کشوری که درس میخونم بمونم و اونجا کارکنم. به همین خاطر میخواستم ببینم بعد از فارغ التحصیلی،
    کار مرتبط با رشته(برای من تو مهندسی کنترل و رباتیک) میشه پیداکرد و یا این که خیلی سخت کار پیدا میشه؟
    ۴-اگه کار مرتبط با رشته پیدا کنی،‌ درسته که حقوق خیلی کم در قبال کار زیاد بهت میدن(این دیدگاهیه که حداقل اکثر ایرانیا نسبت به چین دارن)؟ یا این که حقوقش خوبه؟
    ۵- در کل چین برای کسی که میخواد بمونه و بعد از ارشدش مدتی کار(مرتبط با رشته) کنه و بعد بیاد ایران، مقصد مناسبیه یا نه؟
    ممنون از توجهتون.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mabbaszadeh نمایش پست ها
    سلام
    من در مورد چین چندتا سوال داشتم:
    من برای تحصیل در جین در رشته ی رباتیک، دانشگاه های زیر رو انتخاب کردم.
    beihang university, harbin institue of technology,shanghai jiaotong, huazhong university of science and technology
    1-وضعیت این دانشگاه ها چطوریه؟ خوبن؟(البته jiaotong رو که مطمئنم خوبه)
    ۲- راست میگن استادای اونجا انگلیسی خوب حرف نمیزنن و لهجه ی خیلی بدی دارن که فهمیدنش سخته وقتی انگلیسی صحبت میکنن؟نظرتون چیه؟
    ۳-من هدفم دکتری خوندن نیست و میخوام بعد از ارشدم، چند سالی تو کشوری که درس میخونم بمونم و اونجا کارکنم. به همین خاطر میخواستم ببینم بعد از فارغ التحصیلی،
    کار مرتبط با رشته(برای من تو مهندسی کنترل و رباتیک) میشه پیداکرد و یا این که خیلی سخت کار پیدا میشه؟
    ۴-اگه کار مرتبط با رشته پیدا کنی،‌ درسته که حقوق خیلی کم در قبال کار زیاد بهت میدن(این دیدگاهیه که حداقل اکثر ایرانیا نسبت به چین دارن)؟ یا این که حقوقش خوبه؟
    ۵- در کل چین برای کسی که میخواد بمونه و بعد از ارشدش مدتی کار(مرتبط با رشته) کنه و بعد بیاد ایران، مقصد مناسبیه یا نه؟
    ممنون از توجهتون.

1- دانشگاه جیاوتانگ تو رباتیک (دانشکده مکانیک) گروه های خیلی قوی داره،
    2- آره درسته، بعضی استادا زبانشون افتضاحه، باید حواست باشه که به کی ایمیل میزنی، مثلا استاد من همزمان توی پنسیوانیا Pennsylvania State Univ هم پروفسور هست و زبانش خیلی خوبه، پیشنهاد میکنم استادی رو پیدا کن که یک مقطعی رو خارج چین درس خونده
    3- کار پیدا کردن خیلی بستگی به خودت داره، امکانش هست مخصوصا اگر چینی یاد بگیری که شانست خیلی میره بالاتر، از دوستان اینترنشنال من دوتاشون الان برای زیمنس و هواوی کار میکنن بعد از ارشد ولی باز هم میگم به خودت بستگی داره که چقدر بین چینی ها نفوذ کنی
    4- من خودم پیشنهاد کار از شانگهای الکتریک داشتم و حقوق پایش 15000 یوان در ماه بود، فکر کنم با مدرک ارشد میشه کار توی همین محدوده حقوقی پیدا کرد، اینکه زیاد کار میکشن رو میتونم بگم درسته چون ما عملا تو شرکت های ایرانی کاری نمیکنیم پس اگه مقایسه کنیم با چین، باید گفت که کار کردن تو چین خیلی زیاد تر هست،
    5- هنوز خودم هم جوابش رو نمیدونم، تو چین آدم هایی رو دیدم که ماهی خداد تومن در میارند و کسانی رو هم دیدم که توی بیچارگی هستن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)