صفحه 45 از 57 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 563

موضوع: تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

سلام
    دوستان کسی نمیدونه وقتی بورس رو قبول شدیم تقریبا تا کی پکیج که فرم‌ها داخلش هست برای من ارسال میشه؟ و اینکه الان که اسمم روی سایت دانشگاه قرار گرفته (به عنوان دریافت کننده بورس) آیا احتمال حذف اسم از بورس و یا ارسال نشدن پکیج هست!؟؟
    دانشگاه nanjing University of science and technology

Junior Member

سلام

من امسال بررای بورسیه cas دانشگاه ustc در خواست دادم ، بعد از مراحل مصاحبه با اسکایپ و ارسال مدارک ، چند وقت پیش که نتایج اعلام شد ، اسم من نبود.
    از دوستان کسی می تونه برای من برای مقطع دکترا ، مهندسی هسته ای ، در کشور چین بورسیه بگیره ؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alio_149 نمایش پست ها
    کمک هزینه مسکن مستقیم به حساب شما واریز میشه و میتونید باهاش پول خوابگاه رو بپردازید و یا بیرون خونه اجاره کنید -- کمک هزینه ماهانه 1500 یوان هست و به صورت یکجا برای 5 و 7 ماه برای شما واریز میکنن
    درصورتیکه به کردیت کارت دسترسی ندارید میتونید یه ایمیل بهشون بزنید و معمولا موافقت میکنن که وقتی حضوری اومدین خوابگاه رو پرداخت کنید
    فقط قبلا از بازشدن سایت خوابگاه این کار رو انجام بدین -- چون ممکنه سریع پر بشه اطاق های خوب
    البته بچه های ایرانی اینجا اکثرا خونه اجاره میکنن-- چون هزینه اطاق یه نفره تو خوابگاه گرونتر از خونه معمولا در میاد-- اطاق دو نفره هم معلوم نیست هم اطاقی از کدوم کشور داشته باشید و گاهی اوقات به مشکل برمیخورید
    خیلی ممنون. برای ارشد 1200 یوان هست. خونه تکی اجارش چقدر در میاد ؟ اطراف دانشگاه میشه تا سقف 1800 تا خونه پیدا کرد نرم دنبال ایمیل برای خوابگاه ؟ ممنون

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad2100 نمایش پست ها
    خیلی ممنون. برای ارشد 1200 یوان هست. خونه تکی اجارش چقدر در میاد ؟ اطراف دانشگاه میشه تا سقف 1800 تا خونه پیدا کرد نرم دنبال ایمیل برای خوابگاه ؟ ممنون
    شما میتونید یک اتاق خوب با آشپزخانه و امکانات رو از 1800 تا 2200 پیدا کنید، اگر هم بیشتر هزینه کنید میتونید خونه یک خوابه با پذیرایی و امکانات بگیرید، اگر دنبال خونه بزرگ هستید پیشنهاد میکنم 2 یا 3 نفره برید سراغ خونه های دو یا سه خوابه که قیمتش مناسب در میاد،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    شما میتونید یک اتاق خوب با آشپزخانه و امکانات رو از 1800 تا 2200 پیدا کنید، اگر هم بیشتر هزینه کنید میتونید خونه یک خوابه با پذیرایی و امکانات بگیرید، اگر دنبال خونه بزرگ هستید پیشنهاد میکنم 2 یا 3 نفره برید سراغ خونه های دو یا سه خوابه که قیمتش مناسب در میاد،
    متاسفانه کسی رو پیدا نکردم امسال بخواد بیاد که هم خونه بشیم. اگر اشتباه نکنم جمعا برای زندگی و خوابگاه 4200 تا ماهی دارن میدن. اگر هزینه خونه همون حدود 2000 بدم برای خرجا زندگی به مشکل بر نمیخورم؟ یا لازمه از ایران پول بیارم؟ حدودا چقدر؟ و اینکه برای پیدا کردن خونه قطعا زمان لازمه برای هفته ها اول راهی که قیمتش زیاد در نیاد چی پیشنهاد میکنید؟ خوابگاه رو به مدت 1ماه هم اجاره میدن؟ یک جا هم نوشته بود باید وقتی وارد شدیم اطلاعات محل سکونت رو به پلیس اطلاع بدیم. و اینکه کارهای سفارت چقدر زمان میخواد حدودا از جمله چکاپ کامل سلامت الزامی؟
    ممنون

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad2100 نمایش پست ها
    متاسفانه کسی رو پیدا نکردم امسال بخواد بیاد که هم خونه بشیم. اگر اشتباه نکنم جمعا برای زندگی و خوابگاه 4200 تا ماهی دارن میدن. اگر هزینه خونه همون حدود 2000 بدم برای خرجا زندگی به مشکل بر نمیخورم؟ یا لازمه از ایران پول بیارم؟ حدودا چقدر؟ و اینکه برای پیدا کردن خونه قطعا زمان لازمه برای هفته ها اول راهی که قیمتش زیاد در نیاد چی پیشنهاد میکنید؟ خوابگاه رو به مدت 1ماه هم اجاره میدن؟ یک جا هم نوشته بود باید وقتی وارد شدیم اطلاعات محل سکونت رو به پلیس اطلاع بدیم. و اینکه کارهای سفارت چقدر زمان میخواد حدودا از جمله چکاپ کامل سلامت الزامی؟
    ممنون
    خرج کردن تو شانگهای ته نداره، خیلی کلی میشه گفت که با 1500 در ماه میشه یه زندگی با صرفه جویی داشت، با 2000 تا میشه زندگی دانشجویی متوسط داشت،
    اینکه لازمه از ایران پول بیارید، فقط دفعه اول یع مبلغی بیارید برای ویزا، هزینه های اولیه
    برای پیدا کردن خونه شما بین 3-7 روز زمان نیاز داری که این مدت رو میتونی تو هتل با شبی 170-200 یوان نزدیک دانشگاه باشی
    خوابگاه ها رو برای یک ترم اجاره میدن کمتر از یک ترم نمیتونید اجاره کنید
    همه عزیزانی که میخوان بیرون دانشگاه زندگی کنند باید ظرف 48 ساعت اطلاعات سکونتشون رو به پلیس اطلاع بدن (نزدیک دانشگاه هست)، اگر هتل میرید نیازی به پلیس نیست ولی اگر خونه اجاره کردید باید تا 48 ساعت اطلاع بدید، کلا هرجایی به جز خوابگاه و هتل بخواهید بمونید باید به پلیس اطلاع بدید
    سفارت اصلا با چکاپ سلامتی شما کاری نداره، سفارت بهتون ویزا موقت میده، شما بعد از ورود به چین باید برای ویزای بلند مدت اقدام کنید و چکاپ برای ویزای بلند مدت نیاز هست
    سفارت فکر کنم 7 روزه ویزا میده، مدارک مورد نیاز هم تو سایتش زده،

دوستان یه سوال
    دانشگاه شانگهای جیاعو ظاهرن واسه رزرو خوابگاه از الان 5000 یوان می خواد. من از هر جایی مثل تهران پرداخت یا صرافی نگار پرسیدم گفتن این مبلغ رو انجام نمیدن و safe نیست. شما می دونین چطور باید واریزش کنم؟ چون ایمیل دادم گفتن اجباریه پرداختش. ویزا کارت هم می گن safe نیست واسه چین.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_khani نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    دانشگاه شانگهای جیاعو ظاهرن واسه رزرو خوابگاه از الان 5000 یوان می خواد. من از هر جایی مثل تهران پرداخت یا صرافی نگار پرسیدم گفتن این مبلغ رو انجام نمیدن و safe نیست. شما می دونین چطور باید واریزش کنم؟ چون ایمیل دادم گفتن اجباریه پرداختش. ویزا کارت هم می گن safe نیست واسه چین.
    از ایرانی های چین بخواهید این کارو انجام بدن براتون یا tehranpayment

دوستان یه سوال
    چه کسی به شما گفت که استفاده از ویزا کارت توی چین Safe نیست!!!
    من اینجا دارم استفاده میکنم بدون هیچ مشکلی
    خصوصی به من پیام بدین تا راهنمایی کنم

Junior Member

دوستان یه سوال
    پرداخت نکنید بگید ایران کردیت کارت نیست و نمیشه و وقتی اومدم پرداخت میکنم. یک ایمیلی گذاشته بودن برا چنین مسله ای میشد مشکل رو مطرح کرد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)