صفحه 48 از 57 نخستنخست ... 3839404142434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 563

موضوع: تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

سلام مجدد.
    1- در خصوص پاسخ سوال 2، پیشنهاد شما این است که سراغ آپارتمانهای دانشگاه نروم. میتونید دلیلش را بفرمایید؟ آخه استاد بنده به من گفته این آپارتمان ها حدودا 6-70 مترمربع، دوخوابه، حمام و دستشویی دارند. در مورد آشپزخانه چیزی نگفت.
    در هر صورت خیلی خیلی خوشحال میشوم دید بیشتری از آپارتمان های متاهلی اونجا به بنده بدهید.
    2- چه مدارکی اصولا برای postdoc در SJTU لازم است؟
    ارادتمند
    ویرایش توسط b.sadeghi : June 6th, 2018 در ساعت 02:42 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط b.sadeghi نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب مجدد و تشکر ویژه از پاسخ های شما.
    چند سوال دیگر دارم. ممنون میشوم اگر امکان داره به بنده در این زمینه کمک کنید.
    استادم از من یک پروپوزال خواستند که برایشان نوشته و ارسال کردم. ایشان از پروپوزال خوشش آمده و گفتند که لازمه یک PPT آماده کنم و طی یک interview on internet برای همکارانش و خودش ارائه بدهم. در همین خصوص میخواستم چندتا سوال داشته باشم.
    1- اینکه این Interview اصولا چطوریه؟ از نظر سوالات پرسیده شده؟
    2- مدت زمان این مصاحبه مغمولا چقدر است؟
    3- آیا کسی تجربه این نوع Interview ها را داره که با بنده به اشتراک بزاره؟
    4- این فایل PPT تمپلیت خاصی داره؟ اگه کسی از دوستان موردی در این زمینه داره میتونه برای بنده ارسال کنه.
    5- این مصاحبه چطور انجام میشه؟
    در پایان خوشحال میشوم هر کسی از دوستان در این زمینه اطلاعاتی داره به اشتراک بزاره.
    خیلی متشکرم از دوستان
    با سلام
    من تجربه چنین مصاحبه ای رو داشتم و خدمت شما بگم که هیچ فرمت خاصی وجود نداره - اصلا نگران نباشید- سوالات کلی از شما پرسیده میشه و بیشتر هدف این هست که سطح سواد و زبان شما سنجیده بشه و به صورت کلی با شما آشنا بشوند
    هیچ تمپلیت خاصی نیست برای پاورپوینت و فرض کنید یه ارائه معمولی هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط b.sadeghi نمایش پست ها
    سلام مجدد.
    1- در خصوص پاسخ سوال 2، پیشنهاد شما این است که سراغ آپارتمانهای دانشگاه نروم. میتونید دلیلش را بفرمایید؟ آخه استاد بنده به من گفته این آپارتمان ها حدودا 6-70 مترمربع، دوخوابه، حمام و دستشویی دارند. در مورد آشپزخانه چیزی نگفت.
    در هر صورت خیلی خیلی خوشحال میشوم دید بیشتری از آپارتمان های متاهلی اونجا به بنده بدهید.
    2- چه مدارکی اصولا برای postdoc در SJTU لازم است؟
    ارادتمند
    در خصوص آپارتمان های دانشگاه من شخصا بازدید نکردم ولی طوری که شنیدم کاملا قدیمی هستند و مناسب سبک زندگی ما ایرانی ها نیست. مگر اینکه جدیدا اونها رو بازسازی کرده باشند. شانگهای یه شهر بندری با آب و هوای مرطوب هست. همچنین سطح فرهنگی مردم چین از لحاظ زندگی و رعایت یکسری نکات بهداشتی با ایرانی ها فرق داره. برای همین خیلی از مجتمع های مسکونی که مراجعه کنید از نظر شما خیلی نم زده و کثیف هستند درحالی که برای خود مردم چین کاملا قابل قبول و مورد استفاده هستش . میتونید بیایید و آپارتمان ها رو از نزدیک ببینید و اگه خوشتون نیومد اطراف دانشگاه خونه اجاره کنید . کلا موردی نیست که بخواهید از الان براش دغدغه داشته باشید
    در خصوص مدارک پست دکترا هم باید به این نکته توجه کنید که شما بهتره بجای ویزای دانشجویی ویزای کار درخواست بدین و تا حدود زیادی مدارک بیشتری نیاز داره -- باید مدارکی مثل سوپیشینه تهیه کنید که برای ویزای کار لازم هست ولی برای ویزای دانشجویی لازم نمیشه. همجنین برای اینکه بتونید برای همسرخودتون ویزا درخواست کنید باید مدارک ازدواج خودتون رو هم ترجمه کنید. به صورت خصوصی به من پیام بدید تا شما رو به دوستانی که اخیرا ویزا برای پست دکتری گرفتن معرفی کنم

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

با سلام مجدد
    ببخشید این بورس CSC چرا انقدر مبلغش کمه؟
    4000 یوان حقوق ماهیانه + 1500 یوان هزینه مسکن!
    پس چرا بعضیا اینجا میگن ما 7000 تا یا همین حدودا بورس گرفتیم؟ مگه اونا فرق میکنه؟ یا بستگی به رشته داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    ببخشید این بورس CSC چرا انقدر مبلغش کمه؟
    4000 یوان حقوق ماهیانه + 1500 یوان هزینه مسکن!
    پس چرا بعضیا اینجا میگن ما 7000 تا یا همین حدودا بورس گرفتیم؟ مگه اونا فرق میکنه؟ یا بستگی به رشته داره؟
    تا جایی که من اطلاع دارم بورس دولتی مبلغش همین هست و ارتباطی با رشته نداره
    این مبلغ هم برای خیلی از شهر های چین عدد مناسب و حتی زیادی هستش
    در شهر هایی مثل پکن و شانگهای هم با سبک زندگی دانشجویی این مبلغ کافی هستش

Junior Member

سلام
    من برای یک دوره post doc قرار شده بروم به دانشگاه sjtu، چند سوال برام پیش آمده است، و ممنون میشوم پاسخ بدهید.
    1- بر اساس مشورتی که با برخی از دوستان داشتم، من از استاد خارجیم در خصوص شرکت در کنفرانس ها پرسیدم، ایشان پاسخ زیر را به بنده دادند.
    You can attend international conference only if you succeed in applying for “postdoctoral innovative talent support programs”, “postdoctoral science funds”, and other national and/or local postdoctoral funding programs. Also there is possibility I cover the expense for you in case your job worth the money.
    در همین خصوص می خواستم از دوستان سوال کنم، این فاند هایی که ایشان صحبت کردند چطوریه؟ شرایطش؟ ممنون میشوم هر گرونه اطلاعاتی دارید در خصوص این فاند ها بفرمایید.
    با تشکر

Junior Member

سلام و عرض ادب خدمت دوستان. در ارتباط با فرم پزشکی سفارت چین سوال داشتم. هر دکتری می تونه این فرم مهر و امضا کنه یا باید پیش دکتر خاص برد؟
    و اینکه تائید مدارک رو چجوری میشه انجام داد؟ مثل مدرک دکتری و همین فرم پزشکی
    با تشکر

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazadeh نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان. در ارتباط با فرم پزشکی سفارت چین سوال داشتم. هر دکتری می تونه این فرم مهر و امضا کنه یا باید پیش دکتر خاص برد؟
    با تشکر
    سلام.
    منم میخوام فرم پزشکی رو پر کنم ولی نمیدونم بیمارستان یا دکترهای معمولی تایید کنن کافیه یا خیر!

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazadeh نمایش پست ها
    با تشکر

تست های پزشکی رو داخل چین هم میتونید انحام بدید، حدود 500 یوان میشه هزینش، معمولا دانشگاه یه روز رو مشخص میکنه که داخل کمپ بشه تست ها رو انجام داد، اینجوری مطمئن تره البته یه سری از دوستان بودن که از ایران مدیکال آورده بودن و همش به انگلیسی بود،

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    تست های پزشکی رو داخل چین هم میتونید انحام بدید، حدود 500 یوان میشه هزینش، معمولا دانشگاه یه روز رو مشخص میکنه که داخل کمپ بشه تست ها رو انجام داد، اینجوری مطمئن تره البته یه سری از دوستان بودن که از ایران مدیکال آورده بودن و همش به انگلیسی بود،
    مرسی.
    اگه 500 یوآن باشه که ارزونتر در میاد چین!
    اینجا ایران اگه بیمه تکمیلی نباشیم بیشتر از 500 هزارتومن در میاد فکر کنم.
    توی ایران هر دکتر یا بیمارستانی میتونه فرم رو پر کنه؟
    آیا باید خود آزمایشها رو هم بیاریم همرامون؟
    اگه دکتر فرم رو به انگلیسی پر کنه آیا باز نیاز به ترجمه هست؟
    ویرایش توسط coronaa : July 8th, 2018 در ساعت 01:53 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)