نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مجموعه‌ی 5000 Collegiate Words به صورتِ mp3 و pdf

پیش فرض مجموعه‌ی 5000 Collegiate Words به صورتِ mp3 و pdf

» نام: مجموعه‌ی 5000 Collegiate Words به صورتِ pdf و mp3. دانلود شده از سایت خودشون.
    »
    زبان: انگلیسی

»
    فرمت: MP3 - Rar

»
    حجم: کم‌تر از 150 مگا بایت

»
    نرم افزار: Any Media Player - WinRar

»
    توضیحات: فایل‌ها را دانلود کرده، در کنار هم قرار دهید و اکسترکت کنید. قبل از دانلود به این چند نکته دقت کنید. اولا این‌که این مجموعه ظاهرا برای داوطلبانِ آزمونِ SAT آماده شده. بنابراین منطقا رفقایی که قصدِ SAT یا GRE دارن بیش‌تر می‌تونن ازش استفاده کنن. نکته‌ی دوم این‌که طبیعتا من در مورد مفید بودن یا نبودنِ این مجموعه هیچ تضمینی نمی‌تونم بدم. به‌طور مشخص،‌ این‌طور شنیده‌م که آزمونِ جی.آر.ای دیگه مثل سابق خیلی مبتنی بر کلمه نیست، و شاید شما واقعا نیاز نداشته باشید که 5000 کلمه رو یاد بگیرید. در این مورد با یه حرفه‌ای مشورت کنید، به من ربطی نداره! اما از همه مهم‌تر این‌که اساسا این مجموعه به چه دردی می‌خوره؟! فایلِ نمونه رو بگیرید و گوش کنید: آقاهه میاد و یه کلمه رو با لهجه‌ی آمریکایی میگه و در حدِ یه نیم‌خط معنیش رو هم میگه، و میره سراغِ کلمه‌ی بعدی. من خیلی شک دارم که من و شما که زبونِ مادری‌مون هم انگلیسی نیست حتا بتونیم در همه‌ی مواقع خودِ کلمه رو دقیق بشنویم و متوجه بشیم، چه برسه به یاد گرفتنِ معنیش! و به هر حال 5000 کلمه ست و اگه یاد هم بگیریم زود دوباره یادمون میره. بنابراین من شک دارم که این مجموعه به دردِ «یاد گرفتن» بخوره. اما در عوض برای مرور کردن عالیه! دستِ کم برای من که عالی بود. من خودم حافظه‌ی خوبی ندارم و باید یه کلمه رو چند بار بخونم که یادم بمونه. (معمولا برای این‌کار از آنکی استفاده می‌کنم). اما اگه یه کلمه رو بعد از چند بار خوندن تو یه فیلم ببینیم یا بشنوم دیگه عمرا تا آخر عمر یادم نمیره! بنابراین پیشنهادِ من به شما هم همینه که اگه دنبالِ گسترشِ دایره‌ی واژگانی‌تون هستید از جاهای دیگه شروع کنید، مثلا 1100 و وربال ادونتیج و ورد اسمارت و اینا. از این مجموعه فقط برای مرور استفاده کنید،‌ به خصوص وقتی عمرتون داره تو ترافیک و مترو اینا حروم میشه! فایلِ پی.دی.اف و یه نمونه‌ از ام.پی.تری‌ها رو می‌ذارم تو این ارسال، و ادامه در ارسال بعدی.‏ برای من هم دعا کنید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط fudiwato : April 1st, 2016 در ساعت 03:54 PM
    Account Deactivated

پیش فرض پاسخ : مجموعه‌ی 5000 Collegiate Words به صورتِ mp3 و pdf

همه‌ی فایل‌های این مجموعه‏
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    Account Deactivated

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)