صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 46

موضوع: تجربیات آزمون 2 فوریه 2008 سنجش (تهران)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که امروز امتحان gre دادند لطفا بگن امتحان و چطور دادند؟(2 feb)

بچه ها من مثل یک مرد! جای 4 تا report دانشگاه رو خالی گذاشتم! آخه آمریکا رو بیخیال شدم و کارم واسه جای دیگه جور شده بود! امتحان هم ارزش نداشت کنسل کنم! ولی احساس می کنم امتحانو خوب دادم! نظرتو در مورد حرکت من چیه؟ 4 تا report مجانی می پره دیگه؟ و بعدا اگه خواستم به جایی report بدم باید 15$ پیاده شم دیگه؟ درسته؟ ???

Member
    رشته و دانشگاه
    BIOMEDICAL ENGINEERING

پیش فرض پاسخ : کسانی که امروز امتحان gre دادند لطفا بگن امتحان و چطور دادند؟(2 feb)

salam
    please refer to the attached file.[img][/img]
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    Nothing is impossible

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کسانی که امروز امتحان gre دادند لطفا بگن

این جدول برای یک امتحان خاص هست و برای همه امتحانها صادق نیست.بسته به سخت یا آسون بودن امتحانها کمی این جدول تغییر میکنه. ولی حدودی میشه گفت که درست هست و ممکن هست تو یک امتحان شما 12-11 تا هم صحیح بزنید و باز مینیمم بشید. همینطور ممکن هست با 10 تا صحیح 220 بیارید.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

با وحيد موافقم.
    اينجوري مثلا اگه بخوايد 350 بياريد،بايد 30 تا درست بزنيد.يكم بعيد به نظر ميرسه.
    Mostafa

سلام،
    می خواستم ببینم دوستان اگه می خواستند دوباره امتحان بدن با این تجربه ای که داشتند چه منابعی رو استفاده می کردند؟ برای Verbal کسی بوده 3500 تا لغت بارونز رو خونده باشه یا قسمتی از اون رو؟کپلان چی؟ لطفا هر توصیه ای در کل برای Verbal یا quantitative دارین بفرمایید.

سلام به همه دوستان.
    اون سوال 30 رو من هم 900 حساب کردم و گزینه 700 رو انتخاب کردم. اینطور که پیداست Q ایندفعه نسبت به دوره قبل سختتر بوده. V هم که مثل اغلب دوستان حدود 25-30 تا رو شانسی زدم ... از میان متنهای Reading اون مکتب هندی که واقع نوبر بوده...!

من هم امیدوارم همه ما نمره Q 770 به بالا و 370 به بالای V و 4 به بالای AW بیاریم!!!!

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط m.asadi82
    با وحيد موافقم.
    اينجوري مثلا اگه بخوايد 350 بياريد،بايد 30 تا درست بزنيد.يكم بعيد به نظر ميرسه.
    تقريبا عدد درستيه ... بايد از هر كدوم حدود 15 تا درست بزنيد تا 350 بشيد

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nice_Guy
    منم امروز شريف بودم.

1) اون آقاهه كه اولش تو ميكروفون حرف ميزد خيلي اسكول بود. (نمونه: ان شالله يه روزي بشه ما از آمريكائي ها امتحان GRE بگيريم).
    بی خیال بااابا... دکتر برز آبادی بود دیگه... البته یه کمی خود شیرینی ! میکرد ولیکن به نظرم خوب ساپورت کرد! ولیکن accent اش اینقد که تعریفشو شنیده بودم حرفه ای نبود. به نضرم رایتینگها خوب بودن مخصوصا اولی ایشیو! ;D کیو اولی ثقیل بود ولیکن به نظرم وربال بهتر بود گرچه من اصلا مطالعه ای در خصوص وربال نداشتم ولیکن اگه کسی می خوند می تونست راحت بزنه... ساندیسها هم مشکلی نداشتن من علاوه بر ساندیسشون یه آب میوه هم خودم برده بودم که خوردم... تازه می خواستم مال بغل دستیم رو هم کش برم که نشد!!!! ;D

E یا C چندان فرقی نمیکنی. من هفت هشت دوره از کتاب big book رو بررسی کردم. دیدم کاملاً پخش شدس. فرقی نمیکنه.
    راه، همان است که تو می‌روی.

خطاب به behzaad و ayaz :
    میشه لطف کنید بگید شما کجا امتحان دادید . چون تو صحبت هاتون نبود.
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین