نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: حدود 250 تاپیک برای اسپیکینگ، سوال‌های 1 و 2

پیش فرض حدود 250 تاپیک برای اسپیکینگ، سوال‌های 1 و 2

» نام: حدود 250 تاپیک برای اسپیکینگ، سوال‌های 1 و 2
    »
    فرمت: pdf

» توضیحات: اول از همه اینو بگم که من این فایل رو تو همین اینترنتِ بی‌ در و پیکر پیدا کردم و مسئولیتش با خودتون! اما نکته‌ای که باید به‌ش توجه کنید اینه که بعضی از تاپیک‌هایی که تو این فایل خواهید دید دقیقا مشابه سوالی که تو امتحانِ اصلی میاد نیستن! مثلا همون تاپیکِ اول رو ببینید! نوشته: «Your favorite pet» همین! خب مسلما تو امتحانِ اصلی که این‌جوری نمی‌پرسه. چه جوری می‌پرسه؟ مثلا میگه:

What is your favorite pet? Explain why this pet is your favorite. Include details and examples in your explanation

یا یه همچین چیزی. بنابراین خودتون تو ذهن‌تون تاپیک‌ها رو به شکل تاپیک‌های امتحانِ اصلی دربیارید و جواب بدید. پیشنهاد من به شما اینه که برای سوالِ 1 از این قالب، و برای سوالِ 2 از این قالب استفاده کنید. اگه همه‌ی اینا رو جواب بدید و تمرین و تکرار کنید احتمالِ این‌که سر جلسه‌ی امتحان غافلگیر بشید کم‌تر میشه. خوبیِ این مجموعه اینه که شما رو به حرف میاره و مجبورتون می‌کنه ایده تولید کنید! سوالای امتحانِ اصلی هم نمی‌تونه خیلی متفاوت از اینایی باشه که تو این فایل خواهید دید. چیزای دیگه‌ای هم میشه تو اینترنت پیدا کرد. مثلا اگه دل‌تون بخواد می‌تونید با مسئولیت خودتون یه نگاهی به این و این و این هم بندازید. برای من هم دعا کنید!‏

تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    Account Deactivated

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)