صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص ارسال دعوت نامه برای اعضای خانواده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات زندگی در اتریش و کارهای ضروری برای روزهای اول ورود

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    مورد 1 انگار تاپیک جدا داره دوست عزیز ولی من جواب میدم : پروسه صدور ویزای توریستی برای کشورهای عضو شنگن دو هفته طول می کشه ولی باید در نظر بگیرید که وقت سفارت رو کی می تونند بگیرند و فکر می کنم ماکزیمم صدور دعوتنامه شما درصورتیکه حائز شرایط باشید 3 روز طول بکشه
    2. اگه منظورتون اینه که زمان تمدید کارت اقامت دوباره موجودی میخوان بله درسته اون موقع هم دوباره میخوان
    درباره سوال دوم منظورم این بود که من شنیدم باید سه ماه قبل انقضا کارت اقامت برم ma35، همون موقع این موجودیو میخوان یا نه تاریخ میدن میگن اون وقتی که کارتم تمدید شد، موجودی نشونشون بدم.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Ary90 نمایش پست ها
    درباره سوال دوم منظورم این بود که من شنیدم باید سه ماه قبل انقضا کارت اقامت برم ma35، همون موقع این موجودیو میخوان یا نه تاریخ میدن میگن اون وقتی که کارتم تمدید شد، موجودی نشونشون بدم.
    زمانی که میرین کارت رو تحویل بگیرین پرینت موجودی رو + بقیه ی مدارک مورد نیاز نشون میدین و در صورت تایید کارت رو بهتون تحویل میدن.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط Ary90 نمایش پست ها
    سه ماه خير براي درخواست ساله هاي بعد شما يك ماه قبل از پايان كارت اقامتتون بايد مگيسترات منطقه خودتون رو پيدا كنين و برين اونجا به شما يك فرم درخواست جديد و فرم مدارك ميدن ( براي سال دوم به بعد ديگه نبايد بريد اداره اقامت مركزي بايد برين اداره اقامت منطقه اي كه سكونت دارين) كه تو اون فرم مدارك مداركي كه ازتون ميخوان اونجا هست كه شماره ٥ يا ٦ ازتون ميخواد كه اگه بالاي ٢٤ سال هستين به ازاي هر ماه ٧٤٠ تا اگه زير ٢٤ هستين ٤٢٠ خوردي كه در ١٢ ضرب كنين بايد تو حسابتون باشه و از بانك Finazübersicht يا Saldo بگيرين كه از يك هفته بيشتر نگذشته باشه
    بعد از اينكه مدارك اماده كردين ميرين اداره اقامت منطقتون با فرم پر شده شماره ميگيرين مدارك تحويل افيسر ميدين و منتظر نامه ميشين كه با اون نامه ميرين اداره اقامت منطقه خودتون دوباره و كارت رو دريافت ميكنين
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص ارسال دعوت نامه برای اعضای خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    و تمامی سوالات رو میتونین تو سایت خود اداره اقامت سرچ کنین و پیدا کنین

https://www.help.gv.at/Portal.Node/h...e.3550100.html
    برادر من به المانیه این قسمتش. اما با ترجمه هم اطلاعات با جزییات نمیده.

Junior Member

سلام
    دوستان میدونم سوالم تکراری هست خواهش میکنم از مدیر های محترم که پاک نکنن چون هر چی گشتم جوابمو پیدا نکردم ، ((((((
    اگر پدر و مادر دانشجو بخوان به اتریش بیان چه اقداماتی باید انجام داد و چه نوع ویزایی باید براشون گرفت ؟ دعوت نامه احتیاج هست ؟ ازتون خواهش میکنم توضیح بدهید ممنون

Member bakhtiari3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering , TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط Mdsgh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میدونم سوالم تکراری هست خواهش میکنم از مدیر های محترم که پاک نکنن چون هر چی گشتم جوابمو پیدا نکردم ، ((((((
    اگر پدر و مادر دانشجو بخوان به اتریش بیان چه اقداماتی باید انجام داد و چه نوع ویزایی باید براشون گرفت ؟ دعوت نامه احتیاج هست ؟ ازتون خواهش میکنم توضیح بدهید ممنون
    شما باید به اداره پلیس منطقه خودتون مراجعه کنید با مدارک زیر :
    مدارک شخص دعوت کننده : گذرنامه، کارت اقامت ، اجاره نامه یا قرارداد خرید خانه ای که در آن ساکن هستید ، برگه ملده ، صورت حساب وضعیت حساب بانکی سه ماه آخر
    مدارک شخص دعوت شونده : نام، نام خانوادگی، تاریخ و محل تولد ، آدرس کامل به همراه کدپستی ، شماره گذرنامه و تاریخ اعتبار آن ، زمان درخواستی برای اقامت(از تاریخ... تا تاریخ... به مدت... روز) ، محل اقامت در هنگام ورود(برگه رزرو هتل یا منزل مسکونی) ، کپی گذرنامه
    پس از مراجعه به اداره پلیس منطقع و ثبت درخواست دعوت شما از به شما یک کد 11 رقمی(مانند THR12345678) داده می شود که والدین شما بعد از ۴۸ ساعت می توانند از طریق این کد به سایت سفارت مراجعه کرده و درخواست وقت ویزا نمایند.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bakhtiari3 نمایش پست ها
    شما باید به اداره پلیس منطقه خودتون مراجعه کنید با مدارک زیر :
    مدارک شخص دعوت کننده : گذرنامه، کارت اقامت ، اجاره نامه یا قرارداد خرید خانه ای که در آن ساکن هستید ، برگه ملده ، صورت حساب وضعیت حساب بانکی سه ماه آخر
    مدارک شخص دعوت شونده : نام، نام خانوادگی، تاریخ و محل تولد ، آدرس کامل به همراه کدپستی ، شماره گذرنامه و تاریخ اعتبار آن ، زمان درخواستی برای اقامت(از تاریخ... تا تاریخ... به مدت... روز) ، محل اقامت در هنگام ورود(برگه رزرو هتل یا منزل مسکونی) ، کپی گذرنامه
    پس از مراجعه به اداره پلیس منطقع و ثبت درخواست دعوت شما از به شما یک کد 11 رقمی(مانند THR12345678) داده می شود که والدین شما بعد از ۴۸ ساعت می توانند از طریق این کد به سایت سفارت مراجعه کرده و درخواست وقت ویزا نمایند.

ممنون از جوابتون
    منم يه سوال داشتم من تازه اومدم وين و ميخوام مادرم رو دعوت كنم و دارم خونه ميگيرم مادرم كارمند دولت هستن منتها امسال بازنشسته ميشن اما خوب حقوق دارن و حسابشون رو خودم پر ميكنم بابت سپرده ممكنه اين بازنشستگي مشكلي ايجاد كنه براشون كه با ويزاش موافقت نكنن حدود ٢ تومن هم حكم دارن

Member bakhtiari3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering , TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط sorayyakiani نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    منم يه سوال داشتم من تازه اومدم وين و ميخوام مادرم رو دعوت كنم و دارم خونه ميگيرم مادرم كارمند دولت هستن منتها امسال بازنشسته ميشن اما خوب حقوق دارن و حسابشون رو خودم پر ميكنم بابت سپرده ممكنه اين بازنشستگي مشكلي ايجاد كنه براشون كه با ويزاش موافقت نكنن حدود ٢ تومن هم حكم دارن
    مشکلی نیست ، فیش حقوقی رو به سفارت ارائه کنید همون مدرک خوبی برای ایشونه که نشون میده وابستگی دارن و برمیگردن (البته اگر مدارک دیگری نظیر سند ملک هم باشه اوکیه)
    من دیدم خانواده دوستانی رو که فقط با یک سپرده ده بیست میلیونی ویزا دیدار از بستگان گرفتن

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

فقط خبری....

با داشتن دعوت نامه ویزا نوع c در محدوده شنگن طی دو هفته صادر میشه.
    باشد که رستگار شویم...‌‌

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

من اخیرا کارهای مربوط به دعوت نامه رو انجام دادم. میگم اینجا که بدونید:

اول اینکه باید پلیس منطقه تون رو پیدا کنید. پلیسی که دعوت نامه صادر میکنه. هر پلیسی هم نه. برای هر نفر بسته به تعداد روزی که می خواد بمونه مقداری رو باید تو حساب بانکی داشته باشید. به طور مثال برای 1 ماه حدود 950 تا 1000 یورو باید تو حساب داشته باشید. روزی که مدارک رو میبرید یه کانفرم از بانک که چقدر تو حسابتونه+ پاسپورت+ کارت اقامت+ ملده زتل+ کارت دانشجویی+ قرارداد خونه یا خوابگاه. مدارکتون کامل باشه در عرض 5 دقیقه یه کد میدن بهتون که بهش می گن EVE. وقتی این کد و دریافت کردید بعد از 48 ساعت می تونید تو سایت سفارت وقت ویزا بگیرید. بدون دردسر.

این دعوت نامه برای اعضای درجه یک خانواده صادر می شه. و هر 6 ماه به مدت 90 روز دعوت نامه میدن. یعنی سالی 180 روز.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)