نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: آشنایی و هماهنگی پذیرفته شدگان دانشگاه NTNU - 2016

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

پیش فرض آشنایی و هماهنگی پذیرفته شدگان دانشگاه NTNU - 2016

باسلام خدمت دوستان عزیز

باتوجه به اینکه نتایج پذیرش NTNU برای سال 2016 اعلام شده این تاپیک رو ایجاد کردم تا دانشجویان پذیرفته شده NTNU قبل از رفتن با هم آشنا بشیم و درمورد مسائل مربوط به ویزا ، بلیت ، خوابگاه و .... با هم تبادل نظر کنیم.

لطفاً عنوان رشته و مقطع پذیرشتون رو تو این تاپیک بنویسین و اگه ایمیلی از دانشگاه در خصوص مراحل انجام پروسه ویزا و رزرو خوابگاه دریافت کردین که فکر میکنین به درد بقیه هم می خوره به اشتراک بزارین.
    ویرایش توسط Mehrdad403 : April 5th, 2016 در ساعت 11:49 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU,TU DELFT, SOUTHAMPTON

پیش فرض پاسخ : آشنایی و هماهنگی پذیرفته شدگان دانشگاه NTNU - 2016

سلام
    دوستان من برای ارشد عمران از این دانشگاه پذیرش گرفتم

فعلا یه نامه قبولی ایمیل زدن و یه ایمیل هم برای بوک کردن خوابگاه زدن.
    احتمالا توی روزای اینده بگن که برای ویزا اقدام کنم

Junior Member

دوست عزیز، هرچه سریعتر برای گرفتن وقت سفارت اقدام کن از سایت UDI ، دانشگاه نامه ای مبنی بر اینکه حالا برو ویزا بگیر برات نمی فرسته، نامه پذیرش به معنای شروع پروسه دریافت ویزا است

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس سازه های درییایی دارم و خیلی علاقمندم در دانشگاه NTNU پذیرش بگیرم. میشه لطفا راهنماییم کنید؟

Junior Member

سلام و عرض ادب
    شما از چه زمانی برای پذیرش اقدام کردید؟

Junior Member

با عرض سلام، میدونم جاش اینجا نیست اما ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوستان من مدرک کارشناسیم رو با معدل 13.87 از دانشگاه سراسری ارومیه گرفتم (البته دو سال آخرم معدلم بالای 15.5 هستش)، دو سال سابقه کار دارم (بازرگانی خارجی مرتبط با مکانیک و اجرای پروژه های گازرسانی که میتونم ریکامندیشن معتبر بگیرم براش) و آیلتس 6.5 دارم، میخوام واسه دانشگاه NTNU نوروژ اپلی بگیرم ، واسه پروگرام گاز طبیعیشون، چون زمینه کاریم هستش و رزومه ای دارم که تو ایران فک نمیکنم بیشتر از 5،6 نفر داشته باشن (2 سال سابقه کار طراحی و اجرای ویرچوال پایپ لاین گاز طبیعی برای اولین بار تو ایران)ممنون میشم راهنماییم کنین که آیا شانسی دارم؟ آیا سابقه کار میتونه کمکی بکنه؟ البته اینم بگم معدل درس های اختصاصیم عالیه، پروژمم 20 گرفتم چون در حد پروژه ارشد بود در مورد تولید انرژی از بیومس.

Junior Member

دوستان سلام
    من پریوش هستم از اهواز. ارشد آموزش زبان دارم و در حال تهیه مدارک هستم که اکتبر درخواست پذیرش از NTNU داشته باشم در رشته ارشد Linguistics. دو تا سوال داشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید:
    1) درخصوص پروسه دریافت Recommendation letter از اساتید ممنون میشم توضیح بدید. بعضی دانشگاهها باید ایمیل زد و استاد رو معرفی کرد خودشون مستقیما ایمیل میزنن و فرم براش میفرستن. بعضی هم باید توصیه نامه گرفت از استاد و پیوست کرد.
    2) من متاهلم و یک دختر دارم جایی در سایت نوشته بود یک لیست انتظار طولانی برای خوابگاه خانوادگی دارند و اگر نتونستید قبل از ورود خوابگاه بگیرید باید موقتا جایی مستقر بشید و جای دیگری نوشته بود برای افرادی که متاهلند هیچ مسولیتی برای تامین محل اسکان ندارند.
    لطفا اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم در اختیارم بگذارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)