صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 428

موضوع: آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

پیش فرض آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

سلام دوستان

توی این تاپیک اطلاعات و خبرهای تازه از دورۀ آموزشی ب ن ن م برای تیر یا دی 1395 بذارید.
    همچنین مطالب و تجربیات مفید خودتون رو در مورد این دورۀ آموزشی برای دوستانی که اخیرا قصد دارن به آموزشی برن بذارید.

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

به عنوان اولین مطلب، کسی رفته برای ثبت نام آموزشی دورۀ تیرماه؟ (اینطور که من شنیدم باید توی اردیبهشت بریم)

من اسفند ماه که بنیاد بودم نوشته بود، اردیبهشت برای ثبت نام اعزام تیر مراجعه کنید. اطلاع دارید که شلوغه و متقاضی چطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AliMohammadJ نمایش پست ها
    من اسفند ماه که بنیاد بودم نوشته بود، اردیبهشت برای ثبت نام اعزام تیر مراجعه کنید. اطلاع دارید که شلوغه و متقاضی چطوره؟
    من هم چون شنیده بودم اردیبهشت باید بریم خودم نرفتم هنوز. اگه خبر جدیدی شنیدبم همین جا به هم اعلام می کنیم

Junior Member

سلام چطور میتونم پست بزارم تو این صفحه؟ ممنون تازه عضو شدم

Junior Member

سلام داانشجوی ارشد هستم از پایان نامه هم دفاع کردم
    معدلم 17.15 بدون ضریب و 17.66 باضریب
    دو تا ای اس ای با if 1 که در هر دو تا نفر دوم هستم بعد از استاد راهنما ( یکیشون دو همکار دارم و دیگری 5 همکار )
    یه ای اس ای دیگه هم دارم که نفر اول هستم و سه همکار دیگه هم دارم ( به اضافه استاد راهنما و مشاور)
    میشه لطفا امتیاز من رو حساب کنید ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahvan13 نمایش پست ها
    سلام داانشجوی ارشد هستم از پایان نامه هم دفاع کردم
    معدلم 17.15 بدون ضریب و 17.66 باضریب
    دو تا ای اس ای با if 1 که در هر دو تا نفر دوم هستم بعد از استاد راهنما ( یکیشون دو همکار دارم و دیگری 5 همکار )
    یه ای اس ای دیگه هم دارم که نفر اول هستم و سه همکار دیگه هم دارم ( به اضافه استاد راهنما و مشاور)
    میشه لطفا امتیاز من رو حساب کنید ممنون
    عزیز این تاپیک مخصوص خبرهای دورۀ آموزشی هست.
    سؤالت رو توی تاپیک مخصوص خودش بپرس:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...D9%86)/page854

دوستان
    وضعیت موهامون باید به چه صورتی باشه؟ چندجا خوندم که گفتن موهای متعارف، منظور چیه؟ یعنی چند سانت باشه مثلا؟؟ لطفا عدد و رقم بگین حساب کار دستمون بیاد!

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    دوستان
    وضعیت موهامون باید به چه صورتی باشه؟ چندجا خوندم که گفتن موهای متعارف، منظور چیه؟ یعنی چند سانت باشه مثلا؟؟ لطفا عدد و رقم بگین حساب کار دستمون بیاد!
    احتمالا قوی آموزشی مدرس کرج هست و چون برای سپاه هست مو کافیه کوتاه باشه. نیاز نیست با ماشین زده بشه. دیروز اتفاقا یه سربازیو دیدم موهاش تقریبا بلند بود. کنارهای گوششم کوتاه تر کرده بود. شاید بلند ترین قسمت موهاش 10 12 سانت بود!
    عکس دمه دستم نیست که براتون بذارم اگه نه میذاشتم.

کسی هتلی، مسافرخانه ای، مهمانسرایی، ... جایی اطراف پادگان مدرس میشناسه که بشه شب قبل از اعزام رو اونجا موند؟ هر چه نزدیکتر به پادگان باشه بهتره. یه جایی باشه که تاکسی هم گیر بیاد واسه اول صبح!!

صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)