نقل قول نوشته اصلی توسط emtd نمایش پست ها
دوستان سلام
کارتابل نظام وظیفه من هفته پیش سه شنبه باز شد و همون روز فرم نخبگی رو پر کردم و براشون فرستادم. از چهارشنبه هفته پیش برام زده "چاپ نامه معرفی به نیروهای مسلح" اما با اینکه یه هفته گذشته هنوز نامه رو نفرستادن؟ چند روز طول میکشه تا نامه رو بفرستن و چند روزه به نیروهای مسلح میرسه؟
به نظرتون من به آموزشی تیر میرسم؟ زمان ثبت نام آموزشی تیر تا کی هستش؟ آیا امکان داره ظرفیتش پر بشه؟
یه سوال دیگه!! آیا با شماره نامه و قبل رسیدن نامه میتونم برم پادگان خلیل زاده و برا آموزشی تیر ثبت نام کنم؟
ممنون میشم اگه جواب بدین!
سلام
وقتی نامه رو فرستادن تو سیستم بهتون اطلاع میدن که هفته بعدش و با چه مدارکی برید پادگان خلیل زاده. پس هنوز نفرستادن. بعد از ارسال یه هفته بعدش میتونید بردی پادگان دنبال کاراتون و تشکیل پرونده.
مطمئنا تا قبل از تیر ماه نامتون ارسال میشه و تشکیل پرونده میدهید. اما تا زمانی که پرونده شما در پادگان خلیل زاده تشکیل نشه فکر میکنم که امکان ثبت نام در آموزشی نداشته باشید چون شماره پرونده شما برای آموزشی لازمه و وقتی که براتون پرونده تشکیل میشه شما در اختیار ب ن ن م قرار میگیرید و اونا میتونن تاریخ دلخواه برای اعزام شما لحاظ کنن.
ظرفیت ثبت نام اگر اشتباه نکنم حدود 600 نفر هست و تا 10 روز دیگه هم فرک میکنم مشکلی نباشه و پر نشه چون چند روز پیش که اونجا بودم درباره ثبت نام آموزشی حرفی از پر شدن یا آخرای لیست بودن نبود.
شما وقتی رفتید تشکیل پرونده دادید بگید که میخواید برای آموزشی ثبت نام کنید انشالله که جا باشه. معمولا در روزای آخر هم عده ای هستند که انصراف میدن و میتونید جایگزین بشید. در مورد این هم در صورت پر شدن لیست سوال بپرسید.

موفق باشید.