صفحه 13 از 43 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 428

موضوع: آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_beh نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر.
    در مورد آموزشی نخبگان که تیرماه و دی ماه برگزار میشه، شنیدم کسایی که با زیرمجموعه های سپاه دارن پروژه کار میکنن فقط تیر ماه میتونن آموزشی برن و اونایی که با زیرمجموعه های ارتش دارن پروژه انجام میدن، باید دی ماه برن. چنین چیزی صحت داره؟
    و اینکه الان برای تیر ماه ۱۳۹۵ ثبت نام میکنن یا اینکه ظرفیتش تموم شده؟
    در مورد سوال اول: فرقی نمی کنه. هر کی هر جایی می تونه بره و قانون خاصی نداره
    سوال دوم رو نمی دونم. باید زنگ بزنید یا اگه تهران هستید بهتره حضوری برید

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط moezi2000 نمایش پست ها
    اره نخبه است. 9 خرداد رفت اسمشو تو لیست نوشت. الان توی برگ اعزام جدید پادگانو و تاریخو زدن: 95/4/1 آیت الله خاتمی یزد.

در مورد خودم هم من بعد از دریافت برگ سفید 95/2/1 (مرکز نخبگان) دیگه اقدامی نکردم. فقط اسمم توی لیست تیر نوشتم. شما هم برگ سفید 95/2/1 مرکز نخبگان قبلا گرفتید؟ برای بنیاد نفرستادید این برگو؟ (من نفرستادم)
    با تشکر
    به دوستتون بگید برگه سفیدش ببره پیش سرهنگ حاتمی درستش کنه زودتر. احتمالا ایشون تازه فرم های اعزام به خدمت پر کردن و آموزشی که براشون اومده همون آموزشی عادی هست باید این برگو برده سرهنگ تا عوضش کنه به بنیاد نخبگان.
    الان دیگه باید برگه سفیدای جدید اومده باشه، یه سری بزنید پلیس10+ برگه سفیدتون بگیرید اگه تاریخ اعزام رو زده 4/1 و مرکز نخبگان که دیگه درسته
    منم سرهنگ حاتمی، برگه سبزی که قبلا گرفته بودم و تغییر داد به مرکز نخبگان و 2/1

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    به دوستتون بگید برگه سفیدش ببره پیش سرهنگ حاتمی درستش کنه زودتر. احتمالا ایشون تازه فرم های اعزام به خدمت پر کردن و آموزشی که براشون اومده همون آموزشی عادی هست باید این برگو برده سرهنگ تا عوضش کنه به بنیاد نخبگان.
    الان دیگه باید برگه سفیدای جدید اومده باشه، یه سری بزنید پلیس10+ برگه سفیدتون بگیرید اگه تاریخ اعزام رو زده 4/1 و مرکز نخبگان که دیگه درسته
    منم سرهنگ حاتمی، برگه سبزی که قبلا گرفته بودم و تغییر داد به مرکز نخبگان و 2/1

موفق باشید
    سلام . ممنون از راهنمایی. در صورتی که شما برگ سفید با تاریخ اعزام 95/4/1 گرفتید ما را هم خبر کنید

با تشکر

سلام
    اصلا مهم نیست تو برگ اعزام چه تاریخی خورده مهم اینه که شما توی اردیبهشت واسه دوره آموزشی تیر ثبت نام کرده باشین
    همون برگ اعزامی که دارین و برگ واکسیناسیون همراهتون باشه اول تیر

Junior Member

سلام
    2 تا سوال داشتم؛ لطفا اگر دوستان اطلاعی دارند بیان کنند

1. کارت پایان خدمت حدودا چه مدت بعد از آموزشی بدستمون می رسه (پروژه تمام شده و فقط آموزشی مونده)
    2. در کارت پایان خدمت نخبگان اسم یگان خدمتی و ... چی هست (می خوام ببینم سپاه هست یا ارتش و از جهت ترس از عدم دریافت ویزای آمریکا میپرسم)

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    دوستان وضعیت موهامون چجوری باشه؟ کوتاه کنیم؟ نکنیم؟
    سلام
    از یکی از دوستان که دوره دی 94 رفته بود پرسیدم گفت موهارو با نمره 7 بزنید خوبه مشکلی نیست. حتی بلندتر هم بودن و مشکلی نبوده ولی برا اطمینان با 7 بزنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام
    از یکی از دوستان که دوره دی 94 رفته بود پرسیدم گفت موهارو با نمره 7 بزنید خوبه مشکلی نیست. حتی بلندتر هم بودن و مشکلی نبوده ولی برا اطمینان با 7 بزنید.

موفق باشید
    سلام؛
    دوره اموزشی دی ماه مختص به 01 ارتش هست و معمولا نخبگان فرق انچنانی با سایرین ندارند. اما پادگان مدرس برای سپاه هست. و بسیار هتل تر از ارتش. یادمه بچه هایی که رفته بودند، موهاشونو فقط کوتاه کرده بودند و نه کچل! در حد عرف. بازم خود دانید

تجارب دوستان از سال پیش رو براتون میذارم امیدوارم مفید باشه:

ک سری وسایل اونجا خیلی به درد می خوره مثلا،
    یک کم آجیل برای مواقع بیکاری
    شکلات برای مواقع غش و ضعف

یک قفل کوچیک برای کمدتون که با خیال راحت وسائل تون رو بذارید توش.
    یک کم پول، توی مدرس که فروشگاهش کارت خوان داشت ارتش رو نمی دونم.
    حتما حتما کارت تلفن (می دونید که موبایلتون رو میگیرن).
    کپی شناسنامه و کارت ملی و سند ازدواج (برای مرخصی اضافی به متاهلین (اگه بدن) به سند ازدواج نیازه)
    20 تا سنجاق قفلی برای انکارد کردن تخت
    نیم متر کش برای گتر کردن شلوار
    من مواد شوینده هم برداشته بودم مثله صابون و شامپو
    ظاهرا به علت سرمای هوای الان وسایل گرمایشی و لباس گرم (ما تابستون بودیم لازم نشد).
    ----------------------------------------------------------
    چند توصیه برای آموزشی:
    1- اصلا سخت نگیزید. این 45 روز مثل همه 45 روزهای عمر تموم میشه.
    2- نخ سوزن. چندتا کنسرو. جیره خشک. نمک. قند. داروی مسکن. ضد تهوع. چندتا شورت. زیرپوش. جوراب (هرکدوم حداقل 2 تا)
    3- دمپایی رو بپرسید میدن یا نه. اگر نه حتما حتما حتما ببرید
    4- شامپو. صابون..اگر نمیدن. ببرید بهتره
    5- کمی پول...
    6- قفل برای ساک یا کمد.
    7-لباس گرم.. کاپشن و ... نبرید نمیتونید روی اورکت نظامی چیزی بپوشید.
    8- کش برای گت کردن پاچه.
    9- 2 جفت بند پوتین اضافه
    سعی کنید برای گروهان ارشدی رو انتخاب کنید که روابط عمومی خوبی داشته باشه و بتونه امتیاز بگیره
    صبحها بعد از نماز و صبحانه کلاس دارید تا نماز ظهر.. بعد ناهار هم کلاس تا غروب..
    هرچقدر میتونید مرخصی بگیرید. اما دنبال پیچوندن نباشید که بیچارتون میکنند. (اونجا پادگانه نه دانشگاه)

دوستان به چه شماره ای باید زنگ بزنیم برای آموزشی؟ من که هنوز دانشجوام نیازی به برگه سفید یا سبز دارم؟

سلام. وقت همگی بخیر.

به نظر دوستان، آموزشی تیرماه رو بریم یا دی ماه؟ من تا پرونده م تشکیل شه، به آموزشی تیر امسال نرسیدم. به نظرتون برای دی ماه ۹۵ ثبت نام کنم یا اینکه بذارم برا تیرماه سال بعد؟

ممنون از همگی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)