صفحه 19 از 43 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 428

موضوع: آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooo0man نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما هم همچنان برگه سفیدتون مکانش مرکز آموزش نخبگان هست و تاریخش یک تیر نشده؟؟ برگه سبز شما هم دست سرهنگ موند؟؟
    ممنون
    سلام، برگه سبز رو سرهنگ گرفت با این حال گفته بود کپی برگه سبز جدید که تاریخ اش 1/تیر هست از پلیس +10 دریافت کنید و اون رو بعداً بهم تحویل بدهید (و اگه تاریخ تغییر نکرده بود بهم اطلاع بدید که درست اش کنم)
    برگه آبی (یا سفید) من هم نوشته مرکز آموزش نخبگان 1/تیر که ان شاء الله همون مدرس کرج می ریم که درست بشه و ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Solarsea نمایش پست ها
    سلام، برگه سبز رو سرهنگ گرفت با این حال گفته بود کپی برگه سبز جدید که تاریخ اش 1/تیر هست از پلیس +10 دریافت کنید و اون رو بعداً بهم تحویل بدهید (و اگه تاریخ تغییر نکرده بود بهم اطلاع بدید که درست اش کنم)
    برگه آبی (یا سفید) من هم نوشته مرکز آموزش نخبگان 1/تیر که ان شاء الله همون مدرس کرج می ریم که درست بشه و ...
    ممنون از پاسختون. مگه برگه سبز جدید هم داریم؟؟ سرهنگ رو برگه سبز من تاریخ زد یک اسفند. الانم تو برگه سفیدم همون یک اسفند مرکز نخبگان زده. . . متاسفانه اصلا اون پلیس +۱۰ که تو شهر ماست اصلا نمی دونه نخبگان چیه

Junior Member

ممنون از پاسختون. مگه برگه سبز جدید هم داریم؟؟ سرهنگ رو برگه سبز من تاریخ زد یک اسفند. الانم تو برگه سفیدم همون یک اسفند مرکز نخبگان زده. . . متاسفانه اصلا اون پلیس +۱۰ که تو شهر ماست اصلا نمی دونه نخبگان چیه
    خواهش میکنم، منظورم از برگه سبز جدید همون برگه سبزی است که تاریخ اش تغییر پیدا کرد که پرینت اون رو می تونید از پلیس +10 دریافت کنید. (پلیس +10 هزار تومان میگیره)

Junior Member

سلام. دوستان ماشین ریش تراش (موزر) با خودتون میارین پادگان؟؟ برای اصلاح ریش اونجا باید چی ببریم به نظرتون؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Solarsea نمایش پست ها
    خواهش میکنم، منظورم از برگه سبز جدید همون برگه سبزی است که تاریخ اش تغییر پیدا کرد که پرینت اون رو می تونید از پلیس +10 دریافت کنید. (پلیس +10 هزار تومان میگیره)
    مشکل اینه که سرهنگ تاریخ برگه سبز منو همون موقع با خودکار تغییر داد و ۱۲/۱ نوشت. الان هم تاریخ برگه سفید من تغییر کرده به همون ۱۲/۱ حالا نمی دونم چرا سرهنگ این تاریخو زد. من اردیبهشت ثبت نام کردم واسه آموزشی اما تاریخ اعزامم تغییر نکرد. لطفا اگه از دوستان کسی اطلاع داره راهنمایی کنه ممنون میشم

Junior Member

مشکل اینه که سرهنگ تاریخ برگه سبز منو همون موقع با خودکار تغییر داد و ۱۲/۱ نوشت. الان هم تاریخ برگه سفید من تغییر کرده به همون ۱۲/۱ حالا نمی دونم چرا سرهنگ این تاریخو زد. من اردیبهشت ثبت نام کردم واسه آموزشی اما تاریخ اعزامم تغییر نکرد. لطفا اگه از دوستان کسی اطلاع داره راهنمایی کنه ممنون میشم
    سلام برگه سفید منم تاریخش 2/1 است. چند بار تماس گرفتم گفتن موردی نداره. با همین بیا مدرس

Junior Member

اول تشکر میکنم از دوستانی که وقت میگزارن و جواب سوالات بچه ها رو میدن.
    بعد هم اینکه
    یکی از دوستان بنده دوره ی آموزشی دی ماه سال قبل رو رفته بود، ایشون میگفت مهم نیست روی برگه سبز و سفید و حالا هر چیز دیگه ای
    چی نوشته، همون رو بردارید برید پادگان ، سرهنگ حاتمی خودش یه لیست داره، اگر اسمت توی اون لیست باشه، حله.
    ایشون دی ماه رفته بود آموزشی، برگه سبزش ماله6/01 بوده.

Junior Member

سلام، من امروز رفتم بنياد، برگه سفيدم به تاريخ ٩٤/١٠/١ بود، سرهنگ گفتند ايرادي نداره با همين برگه اعزام ١ تير برو پادگان، در ضمن گفت وسايل نياريد، البته فكر كنم ساكنان تهران منظورش بود چون احتمالا تا شنبه بهمون مرخصي ميدن.. موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahri20 نمایش پست ها
    سلام. دوستان ماشین ریش تراش (موزر) با خودتون میارین پادگان؟؟ برای اصلاح ریش اونجا باید چی ببریم به نظرتون؟؟
    سلام، تا آنجا که بنده می دونم ریش تراش اجازه نمی دهند (حتی موزر) ولی انگار قیچی (کوچیک تاشو) ایرادی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط alitbt نمایش پست ها
    در ضمن گفت وسايل نياريد، البته فكر كنم ساكنان تهران منظورش بود چون احتمالا تا شنبه بهمون مرخصي ميدن..
    گویا همین حرف رو پارسال هم زده بوده اما بچه ها رو دست خوردن و هیچ مرخصی ای در کار نبوده. پس بهتره ریسک نکنین و فرض رو بر برنگشتن بذارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)