صفحه 2 از 43 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 428

موضوع: آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

کسی مراجعه کرده برای ثبت نام آموزشی؟ تلفنی هم میشه انجام داد یا حتما باید حضوری بریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    کسی مراجعه کرده برای ثبت نام آموزشی؟ تلفنی هم میشه انجام داد یا حتما باید حضوری بریم؟
    سلام؛
    از امروز 1 اردیبهشت ماه ثبت نام تیرماهی ها انجام میشه. تلفنی که عمرا جواب بدن. اصلا باید حضوری برید برای ثبت نام. من امروز اونجا بودم و تقریبا خیلی شلوغ بود. مسئولش میگفت تا الان حدود صد و خورده ای نفر ثبت نام کردند.ظرفیت کل هم انگار حدود 600 تاست.
    به نظر من اگه اموزشی تیر میخواید برید، طی هفته اینده حتما حضوری برید برای ثبت نام.

نقل قول نوشته اصلی توسط small_joe نمایش پست ها
    سلام؛
    از امروز 1 اردیبهشت ماه ثبت نام تیرماهی ها انجام میشه. تلفنی که عمرا جواب بدن. اصلا باید حضوری برید برای ثبت نام. من امروز اونجا بودم و تقریبا خیلی شلوغ بود. مسئولش میگفت تا الان حدود صد و خورده ای نفر ثبت نام کردند.ظرفیت کل هم انگار حدود 600 تاست.
    به نظر من اگه اموزشی تیر میخواید برید، طی هفته اینده حتما حضوری برید برای ثبت نام.
    ممنون از راهنمایی ات دوست عزیز
    مدرک خاصی میخواد؟ من برگ سبز رو دارم. چیز دیگه ای هم باید با خودمون ببریم؟ زمانی که نوبتت بشه، روند ثبت نامش چقدر طول می کشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی ات دوست عزیز
    مدرک خاصی میخواد؟ من برگ سبز رو دارم. چیز دیگه ای هم باید با خودمون ببریم؟ زمانی که نوبتت بشه، روند ثبت نامش چقدر طول می کشه ؟
    خواهش میکنم. اگه تشکیل پرونده اونجا دادید یعنی ارگانی که باید پروژه رو انجام بدید مشخص شده و فقط برای اموزشی میخواید برید ثبت نام کنید مدرک خاصی جز مدارک شناسایی نمیخواد.(برگ سبز هم ببرید)

سلام دوستان
    برای ثبت نام به چه آدرسی باید مراجعه کنیم؟
    در ضمن من هنوز دفاع نکردم. هفته بعد دفاع دارم. مشکلی که پیش نمیاد؟ برگ سبز هم دارم.
    با تشکر

Junior Member

دوستان دوره آموزشی نخبگان برای تیرماه چند روزه است؟ میان دوره چه مدته و بعد از چند روز میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ثبت نام به چه آدرسی باید مراجعه کنیم؟
    در ضمن من هنوز دفاع نکردم. هفته بعد دفاع دارم. مشکلی که پیش نمیاد؟ برگ سبز هم دارم.
    با تشکر
    سلام. اگه منظورتون دفاع از پروژه جایگزینه نخبگان هست که مشکل پیش نمیاد. ثبت نام اموزشی تیرماه از 1 اردیبهشت شروع شده.
    آدرس: اتوبان صیاد شیرازی، بعد از پادگان شهید خلیل زاده، جنب پل عابر پیاده، پادگان شهید نظران (هر روز به جز پنج شنبه ها از صبح تا ساعت 12 )

نقل قول نوشته اصلی توسط salam123 نمایش پست ها
    دوستان دوره آموزشی نخبگان برای تیرماه چند روزه است؟ میان دوره چه مدته و بعد از چند روز میدن؟
    میان دوره و اینارو خبر ندارم ولی کلا اموزشیش 45 روزه.

امروز رفتم واسه ثبت نام آموزشی تیرماه. یه لیست میذارن جلوت که باید مشخصاتت رو توش بنویسی و خلاص! کلا 1 دقیقه هم نشد. خاک بر سرشون که یه سایت ندارن تا این مسخره بازیهاشون رو بشه اینترنتی انجام داد. 14 ساعت تو راه بودم تا رسیدم تهران و کمتر از 1 دقیقه کارم تموم شد!

آموزشی تیر و دی فقط به پروژه های جایگزین تعلق میگیره یا کسری خدمت ها هم میتونن ثبت نام کنن؟
    من هفته بعد دفاع دارم و قول 12 ماه کسری رو دادن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)