صفحه 24 از 43 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 428

موضوع: آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

سلام دوستان. شما اطلاعی ندارید که آیا برای متأهلین امتیاز خاصی برای مرخصی آخر هفته در نظر میگیرن یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز. اگه دوستان بتونن بهم کمک کنن ممنون میشم.

این اس ام اس معروف! برای من اومد که :یگان خدمتی شما در اعزام 1/4/95 برای مرکز آموزش نخبگان تعیین گردید. جهت دریافت برگه معرفی به +10 مراجعه کنید
    و من هم چون آموزشی پیش منشی سرهنگ ثبت نام نکردم، نرفتم آموزشی. حالا که با استفاده از کد سخا و کد ملی از طریق سایت نظام وظیفه وارد میشم، نوشته که "عدم حضور در یگان خدمتی" و خودش تاریخ اعزامم رو برده برای 1 دی (که زمان اعزم بعدی نخبگان هست) و برام به مدت 6 ماه غیبت زده !!! همچین چیزی عادیه ؟؟ آیا امکانش هست که اسم من اشتباهی وارد لیست 1 تیر شده باشه و چون من نرفتم همچین اتفاقی افتاده ؟؟
    بدجوری گیر کردم دوستان... ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iranag نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. اگه دوستان بتونن بهم کمک کنن ممنون میشم.

این اس ام اس معروف! برای من اومد که :یگان خدمتی شما در اعزام 1/4/95 برای مرکز آموزش نخبگان تعیین گردید. جهت دریافت برگه معرفی به +10 مراجعه کنید
    و من هم چون آموزشی پیش منشی سرهنگ ثبت نام نکردم، نرفتم آموزشی. حالا که با استفاده از کد سخا و کد ملی از طریق سایت نظام وظیفه وارد میشم، نوشته که "عدم حضور در یگان خدمتی" و خودش تاریخ اعزامم رو برده برای 1 دی (که زمان اعزم بعدی نخبگان هست) و برام به مدت 6 ماه غیبت زده !!! همچین چیزی عادیه ؟؟ آیا امکانش هست که اسم من اشتباهی وارد لیست 1 تیر شده باشه و چون من نرفتم همچین اتفاقی افتاده ؟؟
    بدجوری گیر کردم دوستان... ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه ..

سریع برو پیش خود سرهنگ

Junior Member

دوستان این دوره آموزشی فقط برای افرادی نخبه پروژه هست ؟ راهی هست که غیر نخبه و کسر خدمت دار ها ثبت نام بکنند ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط areaon نمایش پست ها
    دوستان این دوره آموزشی فقط برای افرادی نخبه پروژه هست ؟ راهی هست که غیر نخبه و کسر خدمت دار ها ثبت نام بکنند ؟
    سلام
    بله این دوره فقط مخصوص نخبگان است.
    برای اعضای هیئت علمی هم در همین زمان دوره تشکیل میشه اما گروهانشون با نخبه ها فرق میکنه.

موفق باشید.

Junior Member

امکانش هست که در آموزشی برا معاف از رزم ( اعصاب و روان ) اقدام کرد ؟ اصلا شرایط معاف از رزم ها چطور هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط areaon نمایش پست ها
    امکانش هست که در آموزشی برا معاف از رزم ( اعصاب و روان ) اقدام کرد ؟ اصلا شرایط معاف از رزم ها چطور هست ؟
    من از یکی از دوستانم که دوره های قبل رفته بود پرسیدم گفت میشه. خودمم واسه مشکل دیسک کمر میخوام تو آموزشی معاف از رزم بگیرم.

Junior Member

سلام به تمامی دوستان و عرض تبریک به مناسبت اتمام دوره. راستش گردان 2 به ما گواهی پایان دوره رو ندادن و گفتن هفته بعد از بنیاد نیروهای مسلح پیگیر باشین. آیا دوستان گردان یکی هم گواهی رو نگرفتن؟ کسی از دوستان میدونه دلیل این کارشون چیه؟ یعنی مستقیم گواهی ها به نخبگان مسلح میره و در پروندمون درج میشه و ما دیگه کار خاصی نباید انجام بدیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahri20 نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان و عرض تبریک به مناسبت اتمام دوره. راستش گردان 2 به ما گواهی پایان دوره رو ندادن و گفتن هفته بعد از بنیاد نیروهای مسلح پیگیر باشین. آیا دوستان گردان یکی هم گواهی رو نگرفتن؟ کسی از دوستان میدونه دلیل این کارشون چیه؟ یعنی مستقیم گواهی ها به نخبگان مسلح میره و در پروندمون درج میشه و ما دیگه کار خاصی نباید انجام بدیم؟
    به ما هم ندادن. احتمالا خودشون میفرستن.

با سلام.

اول از همه، تبریک میگم به دوستانی که دوره ی تیر ماه رو به سلامتی گذروندن. اگر امکانش هست، یک توضیح کلی از شرایط دوره (اینکه چند روز رفته بودید قم، شرایط پادگان کرج چطور بود، مرخصی میدن یا نه و ...) و از تجربیات خودتون بگین. مثل اینکه قسمت شده تا ۱۵ مرداد، ما هم بریم )))

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)