صفحه 3 از 43 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 428

موضوع: آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    امروز رفتم واسه ثبت نام آموزشی تیرماه. یه لیست میذارن جلوت که باید مشخصاتت رو توش بنویسی و خلاص! کلا 1 دقیقه هم نشد. خاک بر سرشون که یه سایت ندارن تا این مسخره بازیهاشون رو بشه اینترنتی انجام داد. 14 ساعت تو راه بودم تا رسیدم تهران و کمتر از 1 دقیقه کارم تموم شد!
    دوست عزیز شلوغ بود برا ثبت نام؟ ظرفیت که تمام نشده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط salam123 نمایش پست ها
    دوست عزیز شلوغ بود برا ثبت نام؟ ظرفیت که تمام نشده؟
    من صبح زود رفتم و کسی نبود. توی اون لیست حدودا 50 نفری اسم نوشته بودن اما نمی دونم که از اول فقط همون لیست بوده یا اینکه یه لیست جدیدی دوباره گذاشته بودن.

راستی بچه ها
    سربازی که اسم می نویسه گفت یه هفته قبلش زنگ بزنیم و بپرسم که محل آموزشی و اینا کجاست. من یادم رفت شماره تلفن رو واسه اینکار ازش بپرسم. اگه کسی رفت حتما سوال کنه که به چه شماره ای زنگ بزنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    راستی بچه ها
    سربازی که اسم می نویسه گفت یه هفته قبلش زنگ بزنیم و بپرسم که محل آموزشی و اینا کجاست. من یادم رفت شماره تلفن رو واسه اینکار ازش بپرسم. اگه کسی رفت حتما سوال کنه که به چه شماره ای زنگ بزنیم؟
    من امروز رفتم به من گفت بهتون میگیم. گمان کنم بهتره یکی قبلش بره بپرسه و تو فروم بذاره. دوستان واقعا سپاه یا ارتش دوره تابستون هم معلوم نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salam123 نمایش پست ها
    من امروز رفتم به من گفت بهتون میگیم. گمان کنم بهتره یکی قبلش بره بپرسه و تو فروم بذاره. دوستان واقعا سپاه یا ارتش دوره تابستون هم معلوم نیست؟
    من امروز رفتم حدود ۱۰۰ نفر اسم نوشته بودن.
    احتمالا مثل سال‌های قبل مدرسی کرج باشه.

Junior Member

کسی میدونه اگه هنوز نامه معرفی به بنیاد نرسیده میشه برا آموزشی ثبت نام کرد یا نه
    من 14 ماه پروژه دارم ولی نامم چند روز پیش به بنیاد فرستاده شده و اگه اموزشی تیر پر بشه باید تا دی الاف باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط s8818883 نمایش پست ها
    کسی میدونه اگه هنوز نامه معرفی به بنیاد نرسیده میشه برا آموزشی ثبت نام کرد یا نه
    من 14 ماه پروژه دارم ولی نامم چند روز پیش به بنیاد فرستاده شده و اگه اموزشی تیر پر بشه باید تا دی الاف باشم
    فکر کنم بهتره بری با خود سرهنگ صحبت کنی چون موقع اسم نویسی برای آموزشی، نیاز به شماره پرونده هست و باید قبلش پرونده تشکیل داده باشی اونجا. اما اگه شرایطت رو به سرهنگ بگی ممکنه یه راهی جلوی پات بذاره

Junior Member

سرباز مسول ثبت نام آموزشی به من گفت 25 خرداد با برگه واکسن برای پیگیری کارات بیا بنیاد.
    کسی هست که همینو بهش گفته باشن؟ لازمه 25 خرداد برم یا نه؟
    (ضمنا بنده هنوز دانشجو هستم و نیاز به برگه سبز ندارم)

نقل قول نوشته اصلی توسط trinitron نمایش پست ها
    سرباز مسول ثبت نام آموزشی به من گفت 25 خرداد با برگه واکسن برای پیگیری کارات بیا بنیاد.
    کسی هست که همینو بهش گفته باشن؟ لازمه 25 خرداد برم یا نه؟
    (ضمنا بنده هنوز دانشجو هستم و نیاز به برگه سبز ندارم)
    به من گفت زنگ بزن. البته من یادم شماره تلفن رو ازش بگیرم. اگه کسی رفت حتما بگه به چه شماره ای زنگ بزنیم؟

دوستانی که از شیراز میخوان برن آموزشی، هماهنگ کنن با هم بریم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)