صفحه 34 از 43 نخستنخست ... 2425262728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 428

موضوع: آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_ap86 نمایش پست ها
    امروز زنگ زدم گفتن نیازی نیست وسیله ببرین همون روز بعد از تحویل وسایل مرخص می کنن
    سلام.ما که از شهرستان دور میایم چیکار کنیم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    بنده امروز به صورت اتفاقی سایت نظام وظیفه (evazifeh) را چک کردم که در آن یگان من به نخبگان و تاریخ اعزام را 10/1 زده بود. ولی من برای آموزشی ثبت نام نکردم و قصد داشتم برای دوره ی تیرماه ثبت نام کنم. اس ام اسی هم مبنی بر اعزام 10/1 دریافت نکردم. در واقع سربازی که در ب ن ن م بود به من گفت دو ماه قبل از موقعی که قصد رفتن به آموزشی داری بیا و ثبت نام کن. مشکلی که پیش نمی آید اگر اردیبهشت برای تیر ماه ثبت نام کنم؟ غیبت که نمی خورم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mech. Eng. IUST & IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_ap86 نمایش پست ها
    امروز زنگ زدم گفتن نیازی نیست وسیله ببرین همون روز بعد از تحویل وسایل مرخص می کنن
    سلام. بی زحمت شماره ای رو که تماس گرفتین،برام میفرستین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mech. Eng. IUST & IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده امروز به صورت اتفاقی سایت نظام وظیفه (evazifeh) را چک کردم که در آن یگان من به نخبگان و تاریخ اعزام را 10/1 زده بود. ولی من برای آموزشی ثبت نام نکردم و قصد داشتم برای دوره ی تیرماه ثبت نام کنم. اس ام اسی هم مبنی بر اعزام 10/1 دریافت نکردم. در واقع سربازی که در ب ن ن م بود به من گفت دو ماه قبل از موقعی که قصد رفتن به آموزشی داری بیا و ثبت نام کن. مشکلی که پیش نمی آید اگر اردیبهشت برای تیر ماه ثبت نام کنم؟ غیبت که نمی خورم؟
    من همین الان چک کردم evazifeh رو. قسمت آخرین وضعیت برام زده "اعزام به خدمت" و این چیزی که برای شما نوشته رو نزده، چیه جریانش؟ در حالی که من برای دوره دی ثبت نام کردم. کسی اطلاع داره؟ اگه میشه بقیه هم چک کنن نتیجه رو اعلام کنن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud9940 نمایش پست ها
    بچه ها وضعیت موهامون باید چه جور باشه؟
    منم دقیقا سوال مشابهی داشتم!! موها رو باید چیکار کنیم؟ من که نمیخوام بزنم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1368_67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دی اسم نوشتم
    حالا باید برم بنیاد ببینم اسمم هست یا نه؟
    شما یه سر برو پلیس +10 و برگه سفیدت رو بگیر. اگه اونجا زده باشه مرکز آموزشی نخبگان، یعنی ثبت نام شما نهایی شده و نیازی به چک کردن دوباره نداری. با همون برگه سفید دوم دی برو 01؛

Junior Member

سلام دوستان
    نامه معرفی من 5 روز که صادر شده امروز اس زدن سرهنک هروی که اعزامت 1 دی هست منم زنگ زدم گفت اختیاری توش نیست نمیتونی بمونی تیرماه. با این اوصاف 01 ارتش میرم آموزشی هفته بعد. دوستان کسی برای آموزشی نخبگی 01 بوده که اطلاعاتی در مورد شرایطش بده؟ همه که میگن مدرس هتل هستش. باید کچل کامل کنیم بریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط foadeng نمایش پست ها
    منم دقیقا سوال مشابهی داشتم!! موها رو باید چیکار کنیم؟ من که نمیخوام بزنم!
    مدرس که موهارو باید افسری میزدیم. لازم نبود کچل کنین. روز اول که رفتین بهتون میگن چقدر باید کوتاه بشه

سلام دوستان
    زمان اعزام دی ماه همون دو دی می باشد، تغییر که نکرده؟
    من که موهامو نمیزنم. تا خودشون بگن چقدر باید کوتاه بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud9940 نمایش پست ها
    سلام.ما که از شهرستان دور میایم چیکار کنیم ؟
    سلام.نمیدونم چیزی بود که به من گفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)