صفحه 39 از 43 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 428

موضوع: آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروها

سلام دوستان

من ساکن اردبیل هستم. دی ماه دفترچه پر کردم و برگ سبز رو بردم بنیاد. اون موقع بهم گفتن باید 10/1 بیای بری آموزشی. من چون کارمندم هستم رفتم با سرهنگ حاتمی صحبت کردم گفتم میخوام 4/1 برم که گفت مشکلی نیست. اما دیروز رفتم برگ اعزام از پلیس +10 گرفتم توش تاریخ اعزام رو زده 95/10/1. به نظرتون این عادیه (خودش تا هفته بعد درست میشه) یا شنبه بیام تهران برم بنیاد؟

ممنون میشم اگه کسی از رفقا که امروز میره بنیاد مشکل منو هم بپرسه.

با تشکر از همه

Junior Member

سلام تشکر از دوستانی که درباره آموزشی تیر 96 پیامهای مفیدی گذاشتند. یا علی

Junior Member

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid_akrami نمایش پست ها
    سلام دوستان من ساکن اردبیل هستم. دی ماه دفترچه پر کردم و برگ سبز رو بردم بنیاد. اون موقع بهم گفتن باید 10/1 بیای بری آموزشی. من چون کارمندم هستم رفتم با سرهنگ حاتمی صحبت کردم گفتم میخوام 4/1 برم که گفت مشکلی نیست. اما دیروز رفتم برگ اعزام از پلیس +10 گرفتم توش تاریخ اعزام رو زده 95/10/1. به نظرتون این عادیه (خودش تا هفته بعد درست میشه) یا شنبه بیام تهران برم بنیاد؟ ممنون میشم اگه کسی از رفقا که امروز میره بنیاد مشکل منو هم بپرسه. با تشکر از همه
    شما برای آموزشی تیر اسمتون رو در لیست نوشتید؟ اگر ننوشته باشید نمیدونم که آیا به آموزشی تیر می رسید اگر دوستان دیگر اطلاعی در این باره دارند به این دوستمون بگن اگر هم جواب نگرفتید قبل از حضور فیزیکی با این شماره های ب ن ن م تماس بگیرید 81992786 81992838

Junior Member

سلام. ممنون از دوستانی که به بنیاد رفتند. لطفا اطلاعات دیگری اگر دارید در اختیار بقیه ی دوستان در این فروم قرار بدهید.
    دوستان دیگری که بنیاد رفتند بپرسند برای روز اول آموزشی چه چیزهایی باید با خودمون ببریم.طبق گفته دوستان روز اول آموزشی انگار سوم تیر هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط MASunrise نمایش پست ها
    سلام شما برای آموزشی تیر اسمتون رو در لیست نوشتید؟ اگر ننوشته باشید نمیدونم که آیا به آموزشی تیر می رسید اگر دوستان دیگر اطلاعی در این باره دارند به این دوستمون بگن اگر هم جواب نگرفتید قبل از حضور فیزیکی با این شماره های ب ن ن م تماس بگیرید 81992786 81992838
    سلام دوست عزیز

ممنون از وقتی که برا پاسخ گذاشتید. من اردیبهشت ماه اسمم رو تو لیست تیر نوشتم و بهم گفتن یک هفته قبل از اعزام برگ سفید بگیرم. ولی الان مشکل اینه که تاریخ اعزامم تو برگ سفید ۹۵/۱۰/۱ ثبت شده. برا همه همینطوره؟

ممنون از لطفتون

Junior Member

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid_akrami نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از وقتی که برا پاسخ گذاشتید. من اردیبهشت ماه اسمم رو تو لیست تیر نوشتم و بهم گفتن یک هفته قبل از اعزام برگ سفید بگیرم. ولی الان مشکل اینه که تاریخ اعزامم تو برگ سفید ۹۵/۱۰/۱ ثبت شده. برا همه همینطوره؟ ممنون از لطفتون
    من هنوز برگ سفیدم رو نرفتم بگیرم ولی اگر شما اسم نویسی کردید فکر نمیکنم دیگه مشکلی باشه در هرصورت اگر اطلاعات جدیدی بدست آوردید برای استفاده بقیه در این تاپیک بفرمایید بنده هم اگر چیزی بدست آوردم میگم انشاءالله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط MASunrise نمایش پست ها
    سلام من هنوز برگ سفیدم رو نرفتم بگیرم ولی اگر شما اسم نویسی کردید فکر نمیکنم دیگه مشکلی باشه در هرصورت اگر اطلاعات جدیدی بدست آوردید برای استفاده بقیه در این تاپیک بفرمایید بنده هم اگر چیزی بدست آوردم میگم انشاءالله
    ممنون از اطمینان خاطری که بهم دادید.
    خیلی نگران بودم.
    شما تاریخ اعزامتون رو از سامانه خدمات الکترونیک پلیس +10 (سخا) هم پیگیر نشدید؟
    میشه اگه تو روزهای آتی تاریخ اعزامتون رو فهمید لطف کنید و تو فروم اعلام کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

آدرس سامانه خدمات الکترونیک پلیس +10:

http://services.epolice.ir/internet/#/login

نام کاربری کد ملی هست و کد سخا هم تو برگ سبز اولیه اعزام هست.

ممنون میشم اگه از رفقا بتونن چک کنن و نتیجه رو به ما هم بگن که آیا تاریخ و محل اعزامشون مشخص شده یا هنوز نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق/کنترل شریف

با سلام خدمت دوستان گرامی

بنده هم برای آموزشی تیرماه ثبت نام کرده ام، یکی از دوستان ظاهرا زحمت کشیده بودن و رفته بودن از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح روز اول رو جویا شده بودند که 3 تیر 7 صبح پادگان مدرسی هست، سوال بنده این هست که دیگه لازم نیست ما بریم اونجا و بپرسیم در واقع اسمی چیزی یادداشت نشده؟
    و اینکه الان کافیه با اون برگ واکسن روز سوم تیر 7 صبح اونجا باشیم و کار دیگه ای نباید بکنیم؟

ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند.

Junior Member

سلام
    دوستان بنده هم امروز برگه سفیدم رو از پلیس +10 گرفتم. نکته ای که هست بنده آذرماه ثبت نام کردم برای آموزش تیرماه و اردیبهشت هم توی اون لیستی که بود اسمم رو نوشتم ولی الان که برگه سفید گرفتم آموزشیم افتاده مشکین شهر.آیا لازمه ب ن ن م برم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)