صفحه 4 از 43 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 428

موضوع: آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

با سلام، دوستان كسي خبر داره هنوز جا هست براي ثبت نام تير يا نه؟ البته من شنبه مي تونم برم، به نظرتون ارزش داره برم، يعني جا هست يا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2468 نمایش پست ها
    با سلام، دوستان كسي خبر داره هنوز جا هست براي ثبت نام تير يا نه؟ البته من شنبه مي تونم برم، به نظرتون ارزش داره برم، يعني جا هست يا نه؟
    من شنبه که رفتم پرسیدم گفت بعیده تا هفته دیگه ظرفیت پر بشه

سلام دوستان
    من شهرستان هستم و نمیتونم بیام تهران. ممنون میشم اگه شماره تلفن محل ثبت نام رو برام خصوصی بفرستید.
    با تشکر

Junior Member

سلام
    دوستانی که دانشجو هستید برگه واکسن و پزشک رو چطور باید بگیریم؟ ظاهرا فرمها ثبت سیستم هستند یعنی باید از پلیس+10 و با ارائه شماره ملی بگیریم اما ما هنوز دانشجو هستیم. دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salam123 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که دانشجو هستید برگه واکسن و پزشک رو چطور باید بگیریم؟ ظاهرا فرمها ثبت سیستم هستند یعنی باید از پلیس+10 و با ارائه شماره ملی بگیریم اما ما هنوز دانشجو هستیم. دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.
    من رفتم پلیس +۱۰ و گفتم برگه واکسن میخوام. ب ن ن م برای من توی سیستم ثبت کرده بود. گفت برگه نمیدونم چی چی بده و اینا. گفتم آقا شما کاری نداشته باش به بقیه چیزا این برگه پزشک رو پرینت بگیر بده بهم اونم گرفت. برگه واکسن رو هم از اینترنت باید دانلود کنین و پرینت بگیرین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezass11 نمایش پست ها
    من رفتم پلیس +۱۰ و گفتم برگه واکسن میخوام. ب ن ن م برای من توی سیستم ثبت کرده بود. گفت برگه نمیدونم چی چی بده و اینا. گفتم آقا شما کاری نداشته باش به بقیه چیزا این برگه پزشک رو پرینت بگیر بده بهم اونم گرفت. برگه واکسن رو هم از اینترنت باید دانلود کنین و پرینت بگیرین.
    تشکر دوست عزیز پس برم برگه پزشک رو بگم ثبت کنه و پرینت بگیره و بهم بده؟ و نیز برگه واکسن رو از کجا باید دانلود کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezass11 نمایش پست ها
    سلام. میشه بگید منظورتون از "ب ن ن م برای من توی سیستم ثبت کرده بود" چیه؟ چون بنده هم دانشجو هستم و برای آموزشی تیر اخیرا در ب ن ن م ثبت نام کردم ولی تو سایت نظام وظیفه (وظیفه دات پلیس دات آی آر: همونجایی که برای ورود کد ملی و کد سخا میخواد) برای من چیزی ثبت نشده. آیا اگه الآن بریم پلیس +10 اسممون رو تو دیتابیسشون با عنوان ب ن ن م ثبت کردن؟؟ اینجوری فکر کنم نشه دانشجو بودنمون رو کتمان کنیم و برگه معاینه پژشک و واکسن رو بگیریم. داستان نخبگان رو هم که اصلا نمیدونن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salam123 نمایش پست ها
    تشکر دوست عزیز پس برم برگه پزشک رو بگم ثبت کنه و پرینت بگیره و بهم بده؟ و نیز برگه واکسن رو از کجا باید دانلود کنم؟
    آره. من میخواستم آموزشی دی ماه سال قبل رو برم و اون موقع دانلود کردم از سایت پلیس بود فکر کنم دقیقش رو یادم نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahri20 نمایش پست ها
    سلام. میشه بگید منظورتون از "ب ن ن م برای من توی سیستم ثبت کرده بود" چیه؟ چون بنده هم دانشجو هستم و برای آموزشی تیر اخیرا در ب ن ن م ثبت نام کردم ولی تو سایت نظام وظیفه (وظیفه دات پلیس دات آی آر: همونجایی که برای ورود کد ملی و کد سخا میخواد) برای من چیزی ثبت نشده. آیا اگه الآن بریم پلیس +10 اسممون رو تو دیتابیسشون با عنوان ب ن ن م ثبت کردن؟؟ اینجوری فکر کنم نشه دانشجو بودنمون رو کتمان کنیم و برگه معاینه پژشک و واکسن رو بگیریم. داستان نخبگان رو هم که اصلا نمیدونن.
    من برای دی ماه سال قبل میخواستم برم آموزشی و رفتم ب ن ن م گفتم میخوام برم آموزشی و مشخصاتمو دادم بهش اون سربازه هم توی سیستم وارد کرد و گفت برم پلیس +۱۰. منم رفتم و اونجا بهم گفت توی سیستم ثبت شده برات، گفتم آره همون برگه پزشک رو میخوام. این سایت پلیس اون زمان اینجوری آنلاین نبود. شما لازم نیست مخفی کنین دانشجو هستین فقط بهش بگین سربازیتون مال ب ن ن م هست و یه حالت خاص برای دانشجوها داره. یکم ممکنه گیر بده ولی شما اصرار کنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

سلام دوستان
    با توجه به اینکه احتمال زیاد آموزشی پادگاه شهید مدرسی کرج هست گفتم برای دوستان شهرستانی که میخوان بیان یه آدرس سر راست بگم که بی دردسر برسن به پادگان در روز موعود
    اکثر دوستان شهرستانی اول میان تهران و از اونجا میان پادگان و همه میتونن بیان میدون آزادی تا اینجارو همه تشریف بیارید. در اونجا درست پشت ایستگاه مترو آزادی که میاید بیرون اتوبوس هایی هست که به نقاط مختلق تهران و کرج میرن. اگر سوار اتوبوس هایی که از آزادی به فردیس کرج میان بشین، اتوبوس دقیقا از جلوی در ورودی پادگان رد میشه که اونجا میتونید پیاده بشید و 2-3 دقیقه بعد داخل پادگان هستید.

اول تیر در آموزشی میبینمتون

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به اینکه احتمال زیاد آموزشی پادگاه شهید مدرسی کرج هست گفتم برای دوستان شهرستانی که میخوان بیان یه آدرس سر راست بگم که بی دردسر برسن به پادگان در روز موعود
    اکثر دوستان شهرستانی اول میان تهران و از اونجا میان پادگان و همه میتونن بیان میدون آزادی تا اینجارو همه تشریف بیارید. در اونجا درست پشت ایستگاه مترو آزادی که میاید بیرون اتوبوس هایی هست که به نقاط مختلق تهران و کرج میرن. اگر سوار اتوبوس هایی که از آزادی به فردیس کرج میان بشین، اتوبوس دقیقا از جلوی در ورودی پادگان رد میشه که اونجا میتونید پیاده بشید و 2-3 دقیقه بعد داخل پادگان هستید.

اول تیر در آموزشی میبینمتون

موفق باشید.
    ممنون از اطلاعات خوبتون. از ایستگاه های مترو کدوم به مدرس نزدیک تره؟ من شنیدم باید اتمسفر پیاده بشیم. در مورد فاصله این ایستگاه تا در ورودی پادگان چیزی (مسافت یا زمان) میدونید؟ راستی یه جایی به گوشم خورد باید واکسن آموزشی رو دو هفته قبل از آموزشی بزنیم. به نظرتون درسته؟ یا از الآن میشه برای واکسن و معاینه پزشک اقدام کرد؟
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)