صفحه 40 از 43 نخستنخست ... 3031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 428

موضوع: آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروها

نقل قول نوشته اصلی توسط hame1370 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بنده هم امروز برگه سفیدم رو از پلیس +10 گرفتم. نکته ای که هست بنده آذرماه ثبت نام کردم برای آموزش تیرماه و اردیبهشت هم توی اون لیستی که بود اسمم رو نوشتم ولی الان که برگه سفید گرفتم آموزشیم افتاده مشکین شهر.آیا لازمه ب ن ن م برم؟
    ممنون
    سلام من هم اول هفته برگه سفیدم رو گرفتم 01 بود مرکز آموزشیم ولی سه شنبه یه پیامک اومد برام که نوشته بود یگان آموزشی شما به نخبگان تغییر کرد و دیروز هم برگه سفید جدید رو گرفتم. اگر برگه سفید رو توی این یکی دو روز اخیر نگرفتید مراجعه کنید ب ن ن م براتون درستش کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid_akrami نمایش پست ها
    آدرس سامانه خدمات الکترونیک پلیس +10:

http://services.epolice.ir/internet/#/login

نام کاربری کد ملی هست و کد سخا هم تو برگ سبز اولیه اعزام هست.

ممنون میشم اگه از رفقا بتونن چک کنن و نتیجه رو به ما هم بگن که آیا تاریخ و محل اعزامشون مشخص شده یا هنوز نه.
    سلام. بله وضعیت بنده مشخص شده و همون 4/1 مدرس هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hame1370 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بنده هم امروز برگه سفیدم رو از پلیس +10 گرفتم. نکته ای که هست بنده آذرماه ثبت نام کردم برای آموزش تیرماه و اردیبهشت هم توی اون لیستی که بود اسمم رو نوشتم ولی الان که برگه سفید گرفتم آموزشیم افتاده مشکین شهر.آیا لازمه ب ن ن م برم؟
    ممنون
    سلام. برای شما و سایر دوستان عزیز این موضوع رو عرض کنم که اگر مکان آموزشی شما، نخبگان باشه، پرونده شما رهاسازی شده. یعنی اینکه پرونده شما از سرباز عمومی و اعزام عمومی به نخبه وظیفه و اعزام نخبگان در اومده و پرونده شما دیگه دست ب ن ن م هست. دوستانی که این شکل وضعیت رو دارند، حتی اگر تاریخ شون درست نباشه، مشکلی ندارند. اما سایر دوستان، تا دوشنبه همین هفته از سیستم پیگری کنن، اگر تا آخرین ساعت اداری روز دوشنبه همچنان پروفایل شون در سیستم به روزرسانی نشده بود، اقدام کنن برای پیگیری از سرکار شوکتی یا جناب سرهنگ هروی.
    یادآوری کنم که لیستی قریب به 750 نفر از هفته ی اول خرداد ماه، به صورت دستی، داره به روز رسانی میشه. طبق گفته ی مسئولین، تمامی نخبگانی که برای تیر اقدام کردن، باید اسم شون در سیستم ای-وظیفه که آدرسش همین فروم هم اومده، به روز رسانی بشه که این امر، در جریان هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق/کنترل شریف

با سلام خدمت دوستان

خواهشا کسانی که خبر دارند پاسخ بدهند.

من برای آموزشی نخبگان برای تیرماه ثبت نام کردم. یکی از دوستان زحمت کشیده بودند و پرسیده بودند روز اول کی هست و گفتند 3 تیر 7 صبح مدرسی. برخی دیگه از اعزامشون 1 تیر مدرسی خبر دادن. آخرش برای کسانی که فقط میخوان آموزشی نخبگان باشن 3 تیر هست یا 1 تیر روز اول؟

خیلی ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezadrm نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

خواهشا کسانی که خبر دارند پاسخ بدهند.

من برای آموزشی نخبگان برای تیرماه ثبت نام کردم. یکی از دوستان زحمت کشیده بودند و پرسیده بودند روز اول کی هست و گفتند 3 تیر 7 صبح مدرسی. برخی دیگه از اعزامشون 1 تیر مدرسی خبر دادن. آخرش برای کسانی که فقط میخوان آموزشی نخبگان باشن 3 تیر هست یا 1 تیر روز اول؟

خیلی ممنون.
    سلام
    بنده امروز ب ن ن م رفته بودم و بهم گفتند سوم تیر شنبه ساعت 7 صبح پادگان شهید مدرسی باشم.همچنین برای من 90 روز اضافه خدمت خورده بود که گفتند درست میکنیم همچنین گفتند برگه سفید رو از دو یا سه روز دیگه میتونی بگیری که توش مدرسی خورده( البته برای من چون محل آموزشیم جای دیگه ای خورده بود)
    موفق باشید

سلام
    من تو برگه سفیدم نوشته باید 1 تیر برم به آدرس بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، یه پیامک هم برام اومد که نوشته 1 تیر برم مرکز آموزشگاه شهید مدرس کرج (نخبگان)، بعضی ها هم اینجا نوشتن که باید 3 تیر بریم مدرسی؟ بالاخره کدومش؟ چه روزی و کجا باید بریم آموزشی؟ 1 تیر یا 3 تیر؟ بنیاد نخبگان یا مدرس یا مدرسی؟
    (نکته: پادگان مدرس با مدرسی فرق داره و هر دو بین تهران و کرج هستند)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_moeeni نمایش پست ها
    سلام
    من تو برگه سفیدم نوشته باید 1 تیر برم به آدرس بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، یه پیامک هم برام اومد که نوشته 1 تیر برم مرکز آموزشگاه شهید مدرس کرج (نخبگان)، بعضی ها هم اینجا نوشتن که باید 3 تیر بریم مدرسی؟ بالاخره کدومش؟ چه روزی و کجا باید بریم آموزشی؟ 1 تیر یا 3 تیر؟ بنیاد نخبگان یا مدرس یا مدرسی؟
    (نکته: پادگان مدرس با مدرسی فرق داره و هر دو بین تهران و کرج هستند)
    دوستان عزیز، پادگان شهید مدرس. 3 تیر ماه. روی درب بنیاد هم برگه ی این اطلاعیه نصب شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط matavos نمایش پست ها
    دوستان عزیز، پادگان شهید مدرس. 3 تیر ماه. روی درب بنیاد هم برگه ی این اطلاعیه نصب شده.
    ممنون
    یعنی دیگه لازم نیست پنج شنبه خودمونو اونجا معرفی کنیم و بعد برگردیم شنبه بریم؟ چون از یه شهر دیگه ام برام مهمه

Junior Member

سلام
    دوستان امروز که سی ام خرداد هستش هنوز وضعیت خدمتم شهید بیگلری مشکین شهر و یکم تیر ماه هست.
    آیا همچین چیزی طبیعیه؟ من شنبه پیش سرباز جناب سرهنگ رفتم و گفتن درست میشه.آیا لازمه دوباره فردا که آخرین روز کاری هست برم؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    دوره اموزشی نخبگان تیر امسال (96) تو کدوم پادگانه و چه زمانی شروع می شه؟

خیلی ممنون می شم کسی اطلاع داره جوابمو بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)