صفحه 5 از 43 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 428

موضوع: آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

نقل قول نوشته اصلی توسط shahri20 نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعات خوبتون. از ایستگاه های مترو کدوم به مدرس نزدیک تره؟ من شنیدم باید اتمسفر پیاده بشیم. در مورد فاصله این ایستگاه تا در ورودی پادگان چیزی (مسافت یا زمان) میدونید؟ راستی یه جایی به گوشم خورد باید واکسن آموزشی رو دو هفته قبل از آموزشی بزنیم. به نظرتون درسته؟ یا از الآن میشه برای واکسن و معاینه پزشک اقدام کرد؟
    ممنون.
    خواهش میکنم. خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد.
    بله نزدیکترین ایستگاه مترو، ایستگاه اتمسفره نزدیکه پادگاه هست ولی مسیر درستی نداره یعنی اگر بخواید از جایی که میشه رد شد برید راه طولانی میشه چون دور محوطه ایستگاه دیوار کشی و سیم کشی هست و باید از در ورود و خروج ایستگاه خارج بشید که مسیر رو طولانی میکنه اینطور بگم که اگر مستقیم از اتمسفر میتونستید برید زیر 1 کیلیومتر راه بود ولی از راهی که مجبورید برید حدود 4-5 کیلیومتر راه هست (میبخشی دقیق خاطرم نیست چون من خیلی ایستگاه اتمسفر نرفتم).
    کار دیگه ای که میتونید بکنید>>>> اگر در ساعتی میرسید که اتوبوس ها شروع به کار کردن در ایستگاه اتمسفر چندتا اتوتوبس هست که میرن به سمت شهرک های بالای ایستگاه اتمسفر مثل شهرک جهان نما و کلاک بالا، هرکدوم رو که سوار بشید از جلوی در پادگان رد میشن البته حتما از راننده بپرسید چون نمیدونم ایستگاه هم داشته باشن یا نه.
    از الان برید واکسنتون بزنید و آماده باشید اون دو هفته حداقل زمانش هست چون واسکن بعد از دو هفته پادتن تولید میکنه و در حقیقت محافظتش شروع میشه. من خودم قبل عید واکسن زدم فقط باید برگه واکسیناسیون همراهتون باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    خواهش میکنم. خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد.
    بله نزدیکترین ایستگاه مترو، ایستگاه اتمسفره نزدیکه پادگاه هست ولی مسیر درستی نداره یعنی اگر بخواید از جایی که میشه رد شد برید راه طولانی میشه چون دور محوطه ایستگاه دیوار کشی و سیم کشی هست و باید از در ورود و خروج ایستگاه خارج بشید که مسیر رو طولانی میکنه اینطور بگم که اگر مستقیم از اتمسفر میتونستید برید زیر 1 کیلیومتر راه بود ولی از راهی که مجبورید برید حدود 4-5 کیلیومتر راه هست (میبخشی دقیق خاطرم نیست چون من خیلی ایستگاه اتمسفر نرفتم).
    کار دیگه ای که میتونید بکنید>>>> اگر در ساعتی میرسید که اتوبوس ها شروع به کار کردن در ایستگاه اتمسفر چندتا اتوتوبس هست که میرن به سمت شهرک های بالای ایستگاه اتمسفر مثل شهرک جهان نما و کلاک بالا، هرکدوم رو که سوار بشید از جلوی در پادگان رد میشن البته حتما از راننده بپرسید چون نمیدونم ایستگاه هم داشته باشن یا نه.
    از الان برید واکسنتون بزنید و آماده باشید اون دو هفته حداقل زمانش هست چون واسکن بعد از دو هفته پادتن تولید میکنه و در حقیقت محافظتش شروع میشه. من خودم قبل عید واکسن زدم فقط باید برگه واکسیناسیون همراهتون باشه.
    خیلی ممنون بابت اطلاعات ارزشمندتون
    برگه واکسن رو از کجا باید بگیرم؟ از پلیس+10 یا اینکه باید دانلود کنم؟ اگر دانلود باید بشه لطف میکنید لینکش رو بگذارید. خیلی ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط salam123 نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت اطلاعات ارزشمندتون
    برگه واکسن رو از کجا باید بگیرم؟ از پلیس+10 یا اینکه باید دانلود کنم؟ اگر دانلود باید بشه لطف میکنید لینکش رو بگذارید. خیلی ممنونم
    شما یه سریال دفترچه نیاز دارید برای انجام کارها و گرفتن برگه سبز که از epolice.ir قسمت وظیفه عمومی میتونید اینترنتی خرید کنید. برگه واکسیناسیون و پزشک رو باید از پلیس + 10 بگیرید چون هر منطقه شمارو برای واکسیناسیون و پزشک معتمد جای خاصی میفرسته که برای پزشک یک معرفی نامه از پلیس + 10 نیاز دارید. وقتی واکسن زدید و پزشک هم رفتید میرید مدارک رو میدید پلیس + 10 و همون موقع میتونید برگ سبزتون رو بگیرید.

موفق باشید.

Junior Member

سلام. میشه بگید منظورتون از "ب ن ن م برای من توی سیستم ثبت کرده بود" چیه؟ چون بنده هم دانشجو هستم و برای آموزشی تیر اخیرا در ب ن ن م ثبت نام کردم ولی تو سایت نظام وظیفه (وظیفه دات پلیس دات آی آر: همونجایی که برای ورود کد ملی و کد سخا میخواد) برای من چیزی ثبت نشده. آیا اگه الآن بریم پلیس +10 اسممون رو تو دیتابیسشون با عنوان ب ن ن م ثبت کردن؟؟ اینجوری فکر کنم نشه دانشجو بودنمون رو کتمان کنیم و برگه معاینه پژشک و واکسن رو بگیریم. داستان نخبگان رو هم که اصلا نمیدونن.
    دوست عزیز برای برگه واکسن و پزشک چیکار کردید؟ منم دانشجو هستم هنوز گیجم. نمیدونم اصلا ب ن ن م ما رو در سیستم ثبت میکنه یا زودتر بریم پلیس+10 و کارهامون رو انجام بدیم؟

Junior Member

دوست عزیز برای برگه واکسن و پزشک چیکار کردید؟ منم دانشجو هستم هنوز گیجم. نمیدونم اصلا ب ن ن م ما رو در سیستم ثبت میکنه یا زودتر بریم پلیس+10 و کارهامون رو انجام بدیم؟
    سلام. امروز رفتم پلیس +10. فقط بهشون بگید میخوام اعزام شم و برگ واکسیناسیون و معاینه پزشکو میخوام و در مورد نخبگان و دانشجو بودن و غیره حرفی نزنین (به نظر من). عکس هم با خودتون ببرید. بعدش یه چند تا برگه مهر شده بهتون میدن که برگ واکسیناسیون و معاینه پزشک (بعلاوه آدرس محل مراجعه) هم جزو اوناست. دیگه بعدش فکر کنم باید بریم پیش پزشک و واکسن ها رو تزریق کنیم تا کار تمام بشه.

Junior Member

سلام. امروز رفتم پلیس +10. فقط بهشون بگید میخوام اعزام شم و برگ واکسیناسیون و معاینه پزشکو میخوام و در مورد نخبگان و دانشجو بودن و غیره حرفی نزنین (به نظر من). عکس هم با خودتون ببرید. بعدش یه چند تا برگه مهر شده بهتون میدن که برگ واکسیناسیون و معاینه پزشک (بعلاوه آدرس محل مراجعه) هم جزو اوناست. دیگه بعدش فکر کنم باید بریم پیش پزشک و واکسن ها رو تزریق کنیم تا کار تمام بشه.
    آقا تشکر از اطلاع رسانی ت. یه سوال دیگه اینکه شما از شهرستان اقدام کردید برا پلیس+10 یا از تهران؟

Junior Member

آقا تشکر از اطلاع رسانی ت. یه سوال دیگه اینکه شما از شهرستان اقدام کردید برا پلیس+10 یا از تهران؟
    از شهر خودمون اقدام کردم. 5 دقیقه هم طول نمیکشه. نگران نباشین، به پلیس +10 مراجعه کنین. اگه گیر دادن و بعد از اصرار هم جواب ندادن برین یه پلیس +10 دیگه تا بالاخره یکی کارتونو راه بندازه. هر چند به نظر من همون اولی به خاطر 3 هزار تومنی که ازتون میگیره کار رو سریع راه میندازه.

سلام دوستان،
    من اسفند 93 واکسن زدم، دوباره لازمه بزنم یا هنوز معتبره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_MASHADI نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من اسفند 93 واکسن زدم، دوباره لازمه بزنم یا هنوز معتبره؟؟
    فکر کنم دو سال معتبره. برای اطمینان از پلیس +10 بپرس

Junior Member

دوستان سلام
    کارتابل نظام وظیفه من هفته پیش سه شنبه باز شد و همون روز فرم نخبگی رو پر کردم و براشون فرستادم. از چهارشنبه هفته پیش برام زده "چاپ نامه معرفی به نیروهای مسلح" اما با اینکه یه هفته گذشته هنوز نامه رو نفرستادن؟ چند روز طول میکشه تا نامه رو بفرستن و چند روزه به نیروهای مسلح میرسه؟
    به نظرتون من به آموزشی تیر میرسم؟ زمان ثبت نام آموزشی تیر تا کی هستش؟ آیا امکان داره ظرفیتش پر بشه؟
    یه سوال دیگه!! آیا با شماره نامه و قبل رسیدن نامه میتونم برم پادگان خلیل زاده و برا آموزشی تیر ثبت نام کنم؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)