صفحه 6 از 43 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 428

موضوع: آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

پیش فرض پاسخ : آموزشی تیر - دی 1395 ((( فقط برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح )))

نقل قول نوشته اصلی توسط emtd نمایش پست ها
    دوستان سلام
    کارتابل نظام وظیفه من هفته پیش سه شنبه باز شد و همون روز فرم نخبگی رو پر کردم و براشون فرستادم. از چهارشنبه هفته پیش برام زده "چاپ نامه معرفی به نیروهای مسلح" اما با اینکه یه هفته گذشته هنوز نامه رو نفرستادن؟ چند روز طول میکشه تا نامه رو بفرستن و چند روزه به نیروهای مسلح میرسه؟
    به نظرتون من به آموزشی تیر میرسم؟ زمان ثبت نام آموزشی تیر تا کی هستش؟ آیا امکان داره ظرفیتش پر بشه؟
    یه سوال دیگه!! آیا با شماره نامه و قبل رسیدن نامه میتونم برم پادگان خلیل زاده و برا آموزشی تیر ثبت نام کنم؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین!
    سلام
    وقتی نامه رو فرستادن تو سیستم بهتون اطلاع میدن که هفته بعدش و با چه مدارکی برید پادگان خلیل زاده. پس هنوز نفرستادن. بعد از ارسال یه هفته بعدش میتونید بردی پادگان دنبال کاراتون و تشکیل پرونده.
    مطمئنا تا قبل از تیر ماه نامتون ارسال میشه و تشکیل پرونده میدهید. اما تا زمانی که پرونده شما در پادگان خلیل زاده تشکیل نشه فکر میکنم که امکان ثبت نام در آموزشی نداشته باشید چون شماره پرونده شما برای آموزشی لازمه و وقتی که براتون پرونده تشکیل میشه شما در اختیار ب ن ن م قرار میگیرید و اونا میتونن تاریخ دلخواه برای اعزام شما لحاظ کنن.
    ظرفیت ثبت نام اگر اشتباه نکنم حدود 600 نفر هست و تا 10 روز دیگه هم فرک میکنم مشکلی نباشه و پر نشه چون چند روز پیش که اونجا بودم درباره ثبت نام آموزشی حرفی از پر شدن یا آخرای لیست بودن نبود.
    شما وقتی رفتید تشکیل پرونده دادید بگید که میخواید برای آموزشی ثبت نام کنید انشالله که جا باشه. معمولا در روزای آخر هم عده ای هستند که انصراف میدن و میتونید جایگزین بشید. در مورد این هم در صورت پر شدن لیست سوال بپرسید.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام
    وقتی نامه رو فرستادن تو سیستم بهتون اطلاع میدن که هفته بعدش و با چه مدارکی برید پادگان خلیل زاده. پس هنوز نفرستادن. بعد از ارسال یه هفته بعدش میتونید بردی پادگان دنبال کاراتون و تشکیل پرونده.
    مطمئنا تا قبل از تیر ماه نامتون ارسال میشه و تشکیل پرونده میدهید. اما تا زمانی که پرونده شما در پادگان خلیل زاده تشکیل نشه فکر میکنم که امکان ثبت نام در آموزشی نداشته باشید چون شماره پرونده شما برای آموزشی لازمه و وقتی که براتون پرونده تشکیل میشه شما در اختیار ب ن ن م قرار میگیرید و اونا میتونن تاریخ دلخواه برای اعزام شما لحاظ کنن.
    ظرفیت ثبت نام اگر اشتباه نکنم حدود 600 نفر هست و تا 10 روز دیگه هم فرک میکنم مشکلی نباشه و پر نشه چون چند روز پیش که اونجا بودم درباره ثبت نام آموزشی حرفی از پر شدن یا آخرای لیست بودن نبود.
    شما وقتی رفتید تشکیل پرونده دادید بگید که میخواید برای آموزشی ثبت نام کنید انشالله که جا باشه. معمولا در روزای آخر هم عده ای هستند که انصراف میدن و میتونید جایگزین بشید. در مورد این هم در صورت پر شدن لیست سوال بپرسید.

موفق باشید.
    ممنون دوست عزیز
    زمان ثبت نام برای آموزشی تیر تا آخر اردیبهشت هستش یا تا قبل تیر میشه؟ من از دوستان این فروم آخر اردیبهشت رو فکر کنم خوندم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط emtd نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    زمان ثبت نام برای آموزشی تیر تا آخر اردیبهشت هستش یا تا قبل تیر میشه؟ من از دوستان این فروم آخر اردیبهشت رو فکر کنم خوندم.
    فکر میکنم تا زمانیکه لیست پر نشه ثبت نام میکنن. من شنیدم که بعضی دوستان چند روز قبل از شروع دوره (اواخر خرداد و آذر) رفتن و اسمشون جایگزین انصرافی ها کردن.

موفق باشید.

Junior Member

سلام
    1. ما 45 روز به صورت کامل اونجا می مونیم؟ منظورم اینه که آیا پنجشنبه و جمعه ما رو آزاد می گذارند؟ (آیا میشه همونجا موند؟!)
    2. آیا نمیشه 15 خرداد (نَه 25 ام) به ب.ن.ن.م رفت؟ (منظورم برای تحویل برگه سبز جدید است) کسی لطف میکنه بپرسه؟؟؟

این متن رو هم در لینک های قدیم تر خونده بودم گفتم خوبه که دوباره بیارم جلو ...
    ali1022 پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

چند توصیه برای آموزشی:
    1- اصلا سخت نگیزید. این 45 روز مثل همه 45 روزهای عمر تموم میشه.
    2- نخ سوزن. چندتا کنسرو. جیره خشک. نمک. قند. داروی مسکن. ضد تهوع. چندتا شورت. زیرپوش. جوراب (هرکدوم حداقل 2 تا)
    3- دمپایی رو بپرسید میدن یا نه. اگر نه حتما حتما حتما ببرید
    4- شامپو. صابون..اگر نمیدن. ببرید بهتره
    5- کمی پول...
    6- قفل برای ساک یا کمد.
    7-لباس گرم.. کاپشن و ... نبرید نمیتونید روی اورکت نظامی چیزی بپوشید.
    8- کش برای گت کردن پاچه.
    9- 2 جفت بند پوتین اضافه
    سعی کنید برای گروهان ارشدی رو انتخاب کنید که روابط عمومی خوبی داشته باشه و بتونه امتیاز بگیره
    صبحها بعد از نماز و صبحانه کلاس دارید تا نماز ظهر.. بعد ناهار هم کلاس تا غروب..
    هرچقدر میتونید مرخصی بگیرید. اما دنبال پیچوندن نباشید که بیچارتون میکنند. (اونجا پادگانه نه دانشگاه)
    همراه شما احتمالا بچه های غیر نخبه هم هستند. مراعات کنید. همه اونجا سربازید.
    در آخر: مطمئن باشید روز آخر دلتنگ روزهای سخت آموزشی میشید. خاطره اش خیلی ماندگاره
    پ.ن: برای دوستی که سوال پرسید: من 3 هفته پیش مدارک پایان کار و آموزشی رو تحویل دادم و دیروز کارتم تحویل پست شده و تا هفته آینده میاد.

ان شاء الله در پناه خدا به سلامت تموم میکنید.

Junior Member

سلام. یک سوال دیگه!
    سرهنگ حاتمی علاوه بر «برگه سبز»، برگه های «وضعیت» و «معاینه اولیه» و «واکسیناسیون» و «برگ تایید اطلاعات ثبت شده اعزام مشمولین» رو از بنده گرفت.
    آیا شما فقط برگه سبز رو تحویل دادیند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Solarsea نمایش پست ها
    سلام. یک سوال دیگه!
    سرهنگ حاتمی علاوه بر «برگه سبز»، برگه های «وضعیت» و «معاینه اولیه» و «واکسیناسیون» و «برگ تایید اطلاعات ثبت شده اعزام مشمولین» رو از بنده گرفت.
    آیا شما فقط برگه سبز رو تحویل دادیند؟
    از من که هیچی نگرفتن. فقط اسمم رو روی یه کاغذی که لیست بقیه بچه ها بود نوشتن. همین. حتی نگفتن برگ سبز داری یا نه (با اینکه من همراهم بود)!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    ای بابا
    از من که هیچی نگرفتن. فقط اسمم رو روی یه کاغذی که لیست بقیه بچه ها بود نوشتن. همین. حتی نگفتن برگ سبز داری یا نه (با اینکه من همراهم بود)!!
    چرا اینطوری هست!!!
    تازه گفتند بین 23 تا 26 خرداد برگه سبز جدید رو بیارین.
    یعنی به شما نگفتن دوباره بیاین؟

Junior Member

یه مورد دیگه ...
    اسم من رو توی کاغذ ننوشتند منشی سرهنگ وارد سامانه شد و تاریخ اعزام رو یک تیر کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط Solarsea نمایش پست ها
    چرا اینطوری هست!!!
    تازه گفتند بین 23 تا 26 خرداد برگه سبز جدید رو بیارین.
    یعنی به شما نگفتن دوباره بیاین؟
    نه. به من فقط گفتن زنگ بزنین تا بهتون بگیم کجا هست!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_47 نمایش پست ها
    نه. به من فقط گفتن زنگ بزنین تا بهتون بگیم کجا هست!!
    چه جالب! راستی این شماره رو بهتون گفتند: 81992786

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)