صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 102

موضوع: زندگی در اوکراین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان روسی - دانشگاه ملی زبان شناسی کیف

پیش فرض پاسخ : زندگی در اوکراین

نقل قول نوشته اصلی توسط zaroxolyn نمایش پست ها
    سلام.
    دوستانی که تو اوکراین درس میخونن میتونن یه توضیحی در مورد خوابگاه ها بدن!! امکانات، نظافت، سیستم تهویه هوا و خلاصه همه چیز!!
    چون تو این چند روز خیلی بد شنیدم از وضعیت خوابگاه های اوکراین!!
    من هر چی گشتم نتونستم عکسی از خوابگاه های اوکراین پیدا کنم، ممنون میشم اگر امکان داره، حداقل از خوابگاه های خودتون عکس بزارید!! فقط در حدی که بشه نظافت و امکانات خوابگاه رو مشاهده کرد(در مورد تعرض به حریم خصوصی تک تکتون همین الان معذرت خواهی میکنم)

پیشاپیش ممنون.

اینجا خوابگا هاب متفاوتی هست
    خوب هر چقدر بیشتر پول بدی توی اتاق و خوابگاه بهتری زندگی میکنی
    معمولا خوابگاهها از 30 دلار در ماه هست تا 150 دلار بر ماه
    همه خوابگاه ها سیستم گرمایشی خوبی دارند که مرکزی هست
    بعضی از خوابگا ها قوانین سختی دارند در مورد مهمان اوردن و سر و صدا کردن و ...
    در بیشتر دانشگاهها باید هزینه 10 ماه خوابگاه را یکجا پرداخت کنید

Junior Member

معذرت از همه دوستان
    دانشگاه های اکراین شرط سنی یا حداقل معدل دارن؟ منظورم سن بالا و معدل پایینه! ممکنه من بتونم یه ویزا بگیرم و برم از نزدیک محیط رو ببینم و بعد تصمیم بگیرم؟ می تونم آزادانه به چند شهر برم و با روابط عمومی دانشگاه ها به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنم؟
    یه سئوال دیگه: این واقعیت داره که: (پاسپورتتون رو همیشه همراهتون ببرید چون پلیس گله به گله بهتون گیر میده و ۲۰۰ دلار رشوه می خواد؟) این نظریات دور از دروغ و راستش واقعا تن آدمو می لرزونه! آدم یاد این فیلمای ترسناک زندان های مخوف روسی میافته!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - عمران

سلام
    من میخواستم یه سوال ازتون بپرسم
    آیا به نظر شما اکراین کلا ارزش زندگی کردن رو داره ؟؟؟
    یعنی اگه بری و اقامت بگیری برای رفتن به سایر کشورها مزیتی داره نسبت به ایران ؟؟؟

Junior Member Bellagio آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    امریکا زبان روسی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

خواهش میکنم آقا حمید
    چند تا از دوستان من هم مثل شما رفتند اوکراین درسشون هم تموم شده و ازدواج هم کردند اما حالا مشکل کار و درامد پایین رو دارند می خوان برن
    اروپا پناهنده بشن ، باید توجه داشته باشی که درآمدها در اوکراین پایین هستند ۵۰۰ دلار حقوق متوسط اکثر مردمه که برای اوکراین خیلی کمه
    در مورد ازدواج با دخترهای اوکراینی یکی از دوستان من پولدار هم نیست و با دختر اوکراینی ازدواج کرده بیشترشون دنبال شوهر پولدار از کشورهای غربی هستند اکثرشون اروپای ها رو ترجیح میدن چون نزدیک به کشورشونه خیلی هاشون هم چون انگلیسی بلد نیستند نمیتونن شوهر غربی پیدا کنن و با ترکها یا ایرانی ها یا....که روسی بلدن ازدواج میکنن

در مورد سایتها اگر با کسی آشنا شدی باید از طریق اسکایپ یا ... ببینیشون چون سایتهای زیادی هستند که عکس دخترهارو میخرن و کارمنداشون نامه میدن
    و فکر میکنی با دختر واقعی ارتباط دآری ولی فقط عکسه
    دانشگاهای اروپای شرقی شرایط تحصیلی شون با توجه به هر رشته متفاوته و من نمیدونم کدوم کشور بهتره ، کشورهای که جدیدا عضو اتحادیه اروپا
    شدن ارزونتر هستند و فرهنگشون نزدیک به اوکراین یا تقریبا مشابه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری.دانشگاه آزاد

ممنون ازتون دوست عزیز راستش من هم همین عقیده رودارم. چون بعضی ازسایتهاکاربراشون هرروزنامه میدن بعدکه میری باهاشون چت میکنی هرکاری میکنی که بیرون ازاون سایت مثل اسکایپ یایاهوبیان نمیان ومیگن خلاف قوانین سایته ویامیگن یاهو رونمیشناسن یامشکل ترجمه دارن تویکی ازاین سایتها من عضوشده بودم 500هزارتومن کردیت گرفته بودم بعدش رفتم دیدم نه تنهاچیزی عایدم نشدیهویی دیدم4کلمه حرف نزدم اعتبارم تموم شدولی خوب بعضی هاشون که ویدئوچت داشتن واقعاتصویرخودشون بودولی ارزش نداشت چون این سایتهافقط دنبال پولن مثلابرای یه نامه توسایتشون هفده هزاروپونصدتومان ازحساب کسرمیشه وبرای2دقیفه چت1دلاربعضی سایتهاکه1دقیقه1دلارمیگیرن واقعاخنده داره واسه همین من هم به صحبتهای شمارسیدم که ممکنه اکثرشون وبعضیهاهمشون ممکنه الکی باشند وکارمندشون باشن چون دوستای منم همین حرفوبهم زدن.اول واسه تحصیل میخواستم برم اوکراین اونهم درصورتیکه اونجاهم اگه میتونستم کارکنم.امااینوراونورفهمید که مردم اونجاهم خودشون ازایران بدتردارن زندگی میکنن وخیلیهاهم میان ایران واسه کار.روی هم رفته فکرکنم سوئدونروژودانمارک مخصوصا نروژشرایطش بهتره.اتریش والمان قوانین دست وپاگیرداره.المان که شرایط سنی30به بالاقبول نمیکنه که شامل من میشه.اتریش هم که نه میشه پزشکی خوندونه لیسانس روقبول میکنه ویه سری ازواحدهاروقبول میکنه.ایتالیا هم که امتحان بازیه سالی3بارامتحان میگیرن وبه ریسکش نمیرزه.بهترین نروژهستش.فقط بدیش سرماوبعضی مناطقش6ماه شب و6ماروزه

Junior Member Bellagio آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    امریکا زبان روسی

نروژ به غیر از سرما مشکل دیگه ای که داره اینه که شما که میخوای با دختر خارجی ازدواج کنی
    خیلی برات مشکل میشه تا دختری رو پیدا کنی ، البته در مقایسه با اوکراین یا اروپای شرق
    بیشتر زن های اسکاندیناوی رغبتی به مردهای خاورمیانه یی ندارند ، اسکاندیناوی یکی ازجاهای مشکل
    برای زن گرفتنه، حتی خود اسکاندینآوی ها برای زن گرفتن مشکل دارند
    بیشترین مردهای خارجی که با زن های تایلندی ازدواج میکنند سوئدی ها هستند
    اسکاندیناوی پایتخت فمنستها و زن سالاریه برعکس اوکراین و اروپای شرق

Junior Member
    رشته و دانشگاه

متشکرازپاسخت اقاداریوش.توپستهای قبلی اقای بلاژیوگفتندکه میانگین حقوق اونجا500دلاره.این حقیقت داره؟پس هزینه زندگی مردم معمولی اونجاچقدره؟.درضمن اونجاحین تحصیل میشه راحت کارپیداکرد؟.البته قبلادوستان گفتن که اونجاچون به ارزوابسته ان وازطرفی هم ویزاز کارنداریم وتحصیلیه دیپورت میکنن.منتهامیخواستم صحت اینوازخودشمابپرسم.راستی.من ازهرکی پرسیدم میگن دختراشون خیلی قانع هستن وواقعااهل زندگین. این حقیقت داره.ایابه ایرانیهااحترام میزارن؟اینوواسه این پرسیدم چون توچندتاسایت عضوم.اینجاهاخیلی به قول خودمون کشته ومرده دارم همه جوردخترازهرصنفی ازدکترمتخصص بگیرتارقاص وخواننده وبازیگر پیام میدن ولی نمیشه اعتمادکردوممکنه واقعی نباشن.ممنون ازت ومتاسفم که اینقدرسئوال پیچت میکنم.اخه کسی رونمیشناسم واطلاعاتی ندارم واسه همین مزاحمتون میشم.

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid625 نمایش پست ها
    متشکرازپاسخت اقاداریوش.توپستهای قبلی اقای بلاژیوگفتندکه میانگین حقوق اونجا500دلاره.این حقیقت داره؟پس هزینه زندگی مردم معمولی اونجاچقدره؟.درضمن اونجاحین تحصیل میشه راحت کارپیداکرد؟.البته قبلادوستان گفتن که اونجاچون به ارزوابسته ان وازطرفی هم ویزاز کارنداریم وتحصیلیه دیپورت میکنن.منتهامیخواستم صحت اینوازخودشمابپرسم.راستی.من ازهرکی پرسیدم میگن دختراشون خیلی قانع هستن وواقعااهل زندگین. این حقیقت داره.ایابه ایرانیهااحترام میزارن؟اینوواسه این پرسیدم چون توچندتاسایت عضوم.اینجاهاخیلی به قول خودمون کشته ومرده دارم همه جوردخترازهرصنفی ازدکترمتخصص بگیرتارقاص وخواننده وبازیگر پیام میدن ولی نمیشه اعتمادکردوممکنه واقعی نباشن.ممنون ازت ومتاسفم که اینقدرسئوال پیچت میکنم.اخه کسی رونمیشناسم واطلاعاتی ندارم واسه همین مزاحمتون میشم.
    کار میشه پیدا کرد. بازم سرمایه. تو چه زمینه می خوای کار کنی؟ اشنا و رشوه.بله ویزا کار لازمه. متوسط 500 دلار کجا کدام شهر چه کاری؟ حقوق دولتی پایینه. ولی زن و شوهر با هم کار می کنن ممکنه چند کار.اکثرا خونه دارن. اگه نداری که هیچی معططل. خوب اگه اینقدر علاقه دارن امتحان کن هر دفعه وقتی تو یه رستوران 100 تا 200 دلار شایدم بیشتر پیاده شدی متوجه می شی بعدش .اگه دنبال دختر معمولیه که هیچی نداره وابسته می خواد بشه بهت بگم مستقیم ماهی 500 دلاری شاید برات خرج بذاره . اگه مفتی یه نفرو می خوای بگرد 99 به 1.خوب بیا امتحان کن.اونهای که گفتن چرا امتحان نکردن.اگه 10 سال پیش بود بله نه الان.همه چی شانس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush81 نمایش پست ها
    کار میشه پیدا کرد. بازم سرمایه. تو چه زمینه می خوای کار کنی؟ اشنا و رشوه.بله ویزا کار لازمه. متوسط 500 دلار کجا کدام شهر چه کاری؟ حقوق دولتی پایینه. ولی زن و شوهر با هم کار می کنن ممکنه چند کار.اکثرا خونه دارن. اگه نداری که هیچی معططل. خوب اگه اینقدر علاقه دارن امتحان کن هر دفعه وقتی تو یه رستوران 100 تا 200 دلار شایدم بیشتر پیاده شدی متوجه می شی بعدش .اگه دنبال دختر معمولیه که هیچی نداره وابسته می خواد بشه بهت بگم مستقیم ماهی 500 دلاری شاید برات خرج بذاره . اگه مفتی یه نفرو می خوای بگرد 99 به 1.خوب بیا امتحان کن.اونهای که گفتن چرا امتحان نکردن.اگه 10 سال پیش بود بله نه الان.همه چی شانس.
    سلام.ممنون.اول اینکه زمینه کاریونمیدونم .اگه بشه که کارهای ساختمونی چندتوچندتاشرکت ساختمونی کارکردم والاننم ناظرساختمونی یه شرکت دولتیم.میخوام بیام اونجاواسه تحصیل وواسه همین بایدیه کارپیداکنم تاخرج تحصیلمودربیارم.حالاهرچی شد.بعدش میخوام اونجاازدواج کنم.چون 34سالمه.ویکی ازدلایلم اینه که دنبال دخترخوشگلم.توایران میدونیدکه دختراگاه خوشگل باشه فقیرم باشه دنبال یکیه که بتیغه ودنبال پولن.درضمن من اهل هزینه های سنگین واسه دخترانیستم اگه بودم که همینجاتوایران میکردم(باحقوق کارمندی آخه میشه خرج سنگین اونهم باحقوق ماهی 800تومن؟)ماهم که شانس نداریم.حالاکه نوبت ماشد همه چی سوخت.اونجورکه شمامیگیدکه اونجادختراشون بدترن که.آخه من شنیدم چون مرداشون همه اهل خوشگذورونی ومستین اهل زندگی نیستن وبایکی هستن به راحتی ولشون میکنن واسه همین دختراشون دوست دارن بامردای خارجی ازدواج کنن.راستی یه سئوال خودتونم بادختراوکراینی ازدواج کردین؟البته اگه فضولی نباشه.الان توچندتاسایت عضوم هی نامه میدن نمیدونم ایا این سایتهارومیشناسین.ایاعضواش ن واقعین یاتقلبی ؟لامصب هزینه هاشونم سنگین.ادرسااینان:
    http://www.anastasiadate.com
    http://russianbrides.com
    http://find-bride.com/
    ویرایش توسط hamid625 : January 28th, 2014 در ساعت 09:52 PM

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid625 نمایش پست ها
    سلام.ممنون.اول اینکه زمینه کاریونمیدونم .اگه بشه که کارهای ساختمونی چندتوچندتاشرکت ساختمونی کارکردم والاننم ناظرساختمونی یه شرکت دولتیم.میخوام بیام اونجاواسه تحصیل وواسه همین بایدیه کارپیداکنم تاخرج تحصیلمودربیارم.حالاهرچی شد.بعدش میخوام اونجاازدواج کنم.چون 34سالمه.ویکی ازدلایلم اینه که دنبال دخترخوشگلم.توایران میدونیدکه دختراگاه خوشگل باشه فقیرم باشه دنبال یکیه که بتیغه ودنبال پولن.درضمن من اهل هزینه های سنگین واسه دخترانیستم اگه بودم که همینجاتوایران میکردم(باحقوق کارمندی آخه میشه خرج سنگین اونهم باحقوق ماهی 800تومن؟)ماهم که شانس نداریم.حالاکه نوبت ماشد همه چی سوخت.اونجورکه شمامیگیدکه اونجادختراشون بدترن که.آخه من شنیدم چون مرداشون همه اهل خوشگذورونی ومستین اهل زندگی نیستن وبایکی هستن به راحتی ولشون میکنن واسه همین دختراشون دوست دارن بامردای خارجی ازدواج کنن.راستی یه سئوال خودتونم بادختراوکراینی ازدواج کردین؟البته اگه فضولی نباشه.الان توچندتاسایت عضوم هی نامه میدن نمیدونم ایا این سایتهارومیشناسین.ایاعضواش ن واقعین یاتقلبی ؟لامصب هزینه هاشونم سنگین.ادرسااینان:
    http://www.anastasiadate.com
    http://russianbrides.com
    http://find-bride.com/
    دنبال کار ساخمان اینجا.800 تومن می خواستی ازدواج کنی ایران؟ اینجا اکثرا تو کلاسهای فوق لیسانس سنشون 22 ساله ها.بالا 25 ندارن. بعد یک سال هم زبان .
    فکر کنم بدون ساپورت ایران بهتر باشه.یا فکر جای دیگه باش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)