صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 102

موضوع: زندگی در اوکراین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری.دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : تحصیل در اوکراین

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush81 نمایش پست ها
    دنبال کار ساخمان اینجا.800 تومن می خواستی ازدواج کنی ایران؟ اینجا اکثرا تو کلاسهای فوق لیسانس سنشون 22 ساله ها.بالا 25 ندارن. بعد یک سال هم زبان .
    فکر کنم بدون ساپورت ایران بهتر باشه.یا فکر جای دیگه باش
    چرانوشتیددنبال کارساختمون اینجا.مگه چیه؟میشه دلیلشوبگید؟بعدش خوب ماهی 800تومن بخورونمیرمیشه زندگی کرد.اه تهران یه خونه نقلی دارم.راستی اونجامیانگین حقوق کارمندی چقدره.مثلایه کارمندمثل من تومایه های800 تومن توایران؟اونجاادامه تحصیل راحته واسه همین همه میتونن مدرک بگیرن.مثل ایران نیست که پدرادم دربیاداونهم رشته معماری.اونجافکرنکنم سن مثل دخترای ایرانیها واسه دخترای اونجا مهم باشه اینوازتواین سایتهای همسریابی اوکراینی فهمیدم اخه تواین سایتهاز10نفرشون7تاشون بین19تا25پیام میدن.درضمن نگفتیداون سایتهاکه توپستهای قبلی نوشتم رومیشناسید وایااونهاییکه مثلادکترمتخصص هستن وپیام واسه ازدواج میدن بنظرتون خالی بندیه یایه همچین چیزی اونجاهستش؟thanks

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid625 نمایش پست ها
    چرانوشتیددنبال کارساختمون اینجا.مگه چیه؟میشه دلیلشوبگید؟بعدش خوب ماهی 800تومن بخورونمیرمیشه زندگی کرد.اه تهران یه خونه نقلی دارم.راستی اونجامیانگین حقوق کارمندی چقدره.مثلایه کارمندمثل من تومایه های800 تومن توایران؟اونجاادامه تحصیل راحته واسه همین همه میتونن مدرک بگیرن.مثل ایران نیست که پدرادم دربیاداونهم رشته معماری.اونجافکرنکنم سن مثل دخترای ایرانیها واسه دخترای اونجا مهم باشه اینوازتواین سایتهای همسریابی اوکراینی فهمیدم اخه تواین سایتهاز10نفرشون7تاشون بین19تا25پیام میدن.درضمن نگفتیداون سایتهاکه توپستهای قبلی نوشتم رومیشناسید وایااونهاییکه مثلادکترمتخصص هستن وپیام واسه ازدواج میدن بنظرتون خالی بندیه یایه همچین چیزی اونجاهستش؟thanks
    دوست عزیز این قسمت سایت مبحث تحصیلی رو شامل می شه دانشگاهها و رشته ها.
    سوالتون رو در جای درستش مطرح کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush81 نمایش پست ها
    دوست عزیز این قسمت سایت مبحث تحصیلی رو شامل می شه دانشگاهها و رشته ها.
    سوالتون رو در جای درستش مطرح کنین.
    فکرنکنم سئوال نابجایی پرسیدم.همه اینچیزامربوط به رشته ودانشگاه اینچیزاست.به هرحال این اخرین پستم بود.موفق باشید

Junior Member Bellagio آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    امریکا زبان روسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid625 نمایش پست ها
    فکرنکنم سئوال نابجایی پرسیدم.همه اینچیزامربوط به رشته ودانشگاه اینچیزاست.به هرحال این اخرین پستم بود.موفق باشید
    اینطور استنباط میشه که کاربر گرامی داریوش ۸۱ یک خآنم باشند با این اسم کاربری
    مطالبی که در مورد دختران اوکراین گفتند درست نیست

این قسمت مربوط به تحصیلات در اوکراین میباشه ، تحصیلات در یک کشور خارجی
    فقط شامل دانشگاه و رشته نمیباشه و موارد زیادی رو در بر میگیره از جمله ازدواج یا کاریابی
    که شما اشاره کردید و نکات مفیدی رو در بر داشت
    هر سوالی بود باز بپرسید جواب داده میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون دوست عزیزاقای بلاژیو این نظرلطفتون رومیرسونه اگه اونجاکسی بخواددرس بخونه همه چیزرابایدبسنجه.هزینه ها.درامدبرای تحصیل کساییکه مثل من ساپورت ندارن.اینده بعددرس.امکان ازدواجو....چون خیلی ازافاراد مثل من به بهانه های مختلف واسه ادامه تحصیل میرن وممکنه هدف اصلیشون تحصیل نباشه واین یه روش برای اقامت.ازدواج یاکاره.پس تنها شامل رشته ودانشگاه نیستدرضمن اخه من هرسری ازاقای داریوش پرسیدم نصف سئوالهاروهم پاسخ نمیدادندوهمیشه راجع به دخترای اونجاضدونقیض صحبت میکردن تاجاییکه من2تاازسایتهاییکه عضوبودم روازعضویت دراومدم.راستش تواون سایتها که حتی بعضی ازدختراشون روحتی توی وبکم دیدم وچت کردم واقعیت داشتند ونشون میدادکه دخترای خوبی هستندوهمچنین کم توقع.ازهرکی هم تاحالاپرسیدم گفتندکه دخترای کم توقعی هستندحتی یکی ازبرادای دوستانم اونجادرس میخونه ومیگن که خودشون وخونوادشون اونجااقامت گرفتن وبا8هزاردلاهم میشه سوری ازدواج واقامت گرفت منتهااگه8هزاردلارداشتم ومیخواستم این مبلغ روخرج کنم4-5تومن خرج میکردم میرفتم اونجاوازدواج میکردم دیگه درضمن یکی ازاقوام نزدیک همکارم بایه خانم دکتر ازاوکراین ازدواج کرده بودن وکلی ازااون خانوم تعریف میکردن بازنمیتونم درمورداقای داریوش قضاوت کنم وازایشون هم بازممنونم وبلاژیوی عزیزهیچ قضاوتی نمیکنم.تنهادلیلی که ازسایتهااقدام نمیکنم هزینه بسیارسنگینشه که بیشترمثل کاسبی میمونه وواقعا واسه امثال من مقدورنیست.خوش به حال پولدارهاهمه چیزمال اونهاست وتنهاحسرتش مال ماست. .اینوهم به اقاداریوش میگم که دوست عزیزسخت نگیر اگه سایت مراجعه کننده زیادداشت بازکمی به شماحق میدادم اماخودتون میبینید.منم وشما واقای بلاژیوودرس ودانشگاه دراونجاداشتن اطلاعات همه جوره نسبت به اون کشوره.مرسییییی

Moderator
    dariush81 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهری

دوستان اینجا فقط مباحث تحصیلی جواب داده می شه.زندگی در اوکراین در جای دیگهی قرار دارد.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%DB%8C%D9%86

رشته و دانشگاه
    امریکا زبان روسی

پیش فرض پاسخ : زندگی در اوکراین

نقل قول نوشته اصلی توسط mrganji نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم یه سوال ازتون بپرسم
    آیا به نظر شما اکراین کلا ارزش زندگی کردن رو داره ؟؟؟
    یعنی اگه بری و اقامت بگیری برای رفتن به سایر کشورها مزیتی داره نسبت به ایران ؟؟؟
    سلام
    سوالتون یک کم مبهمه ، ارزش زندگی داره باید ببینید برای چه کسی
    خیلی از هنر پیشه ها و بیزینس من ها در اوکراین زندگی میکنند برای خیلیها بهشته
    برای خیلیها هم جای خوبی نیست ، بستگی به عوامل مختلف از جمله
    سرمایه ، هدف ، حرفه و... داره
    اگر میخواهید برید کشور دیگه بهتره از راههای دیگه اقدام کنید و مستقیم برید
    کشور مورد نظرتون چون اقامت اونجا زیاد کمک نخواهد کرد ، از اقامت ایران بهتره

رشته و دانشگاه
    امریکا زبان روسی

آقا حمید در مورد سایتها Anastasia از سایتهای حقه بازه که مدلها رو استخدام
    میکنه و مثل هنرپییشه میمونن ، در مورد ازدواج اگه زبان روسی بلد باشی میتونی کسی رو
    پیدا کنی و لازم نیست پول بدی ، در کل اگر زبان روسی و انگلیسیت خوب باشه خیلی راحتر
    میتونی کار و زن پیدا کنی

سلام.
    اول عذر خواهی میکنم برای اینکه سوالهام زیاد هست.

من کل تاپیک رو خوندم ولی بر عکس اسم تاپیک که درباره زندگی در اوراین هست هیچ چیز در این مورد نوشته نشده - به عنوان مثال :

1- از کجا میشه سیم کارت تهیه کرد و قیمت چقدر هست ؟ این سیم کارت ها شارژی هستن ؟ مثل ایرانسل ؟ و چطوری باید اونهارو شارژ کنیم ؟

2 - به احتمال زیاد دانشگاهی که من میخام برم توی کیف نیست ولی اکثر پرواز ها به کیف هستند - پس من مجبور هستم که با اتوبوس به شهر مورد نظر برم ولی تا الان نتونستم توی google map پیدا بکنم که این اوکراینی ها به ترمینال چی میگن ؟ وقتی سرچ میکنم یک سری فروشگاه میاره یا فرودگاه رو میاره - من گیچ شدم چرا اتوبوس و قطار رو نمیاره ؟

3 - کرایه تاکسی در اوکراین به چه صورت هست و هر کیلومتر چقدر گرفته میشه ؟

4 - اگر به 1 شب اجاره یک مکان ارزان نیاز پیدا کردیم به کجا میتونیم مراجعه کنیم ؟ منظورم اینه که بهش چی میگن ؟ متل ؟ کاروانسرا ؟ چی میگن ؟

سپاسگزار هستم از راهنمایی های شما

Junior Member

سلام
    من نیاز به یک ویزا یا مستر کارت اکراین دارم
    از دوستان ساکن اکران کسی میتونی کمکی بکنه؟
    هزینه محفوظ است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)