صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 104

موضوع: آرشیو شده : Housing, سفر و وسایل لازم برای آمدن به هلند ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : Housing و وسایل لازم برای آمدن به هلند (دانشگاه تونته (Twente) پذیرش PhD دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    به نظر من اگر از ایران بخرید بهتر باشد.
    پیمان جان
    ممکن است دلیل آن را ذکر کنید. مالیات؟ قیمت؟ و ...؟

Exclamation پاسخ : Housing و وسایل لازم برای آمدن به هلند (دانشگاه تونته (Twente) پذیرش PhD دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink6204 نمایش پست ها
    پیمان جان
    ممکن است دلیل آن را ذکر کنید. مالیات؟ قیمت؟ و ...؟
    Vodafone کیفیت خوبی دارد، چون شما تازه وارد هلند می شوید تماس کمی دارید پس پرداخت آبونمان منطقی نیست برای همین بهترین انتخاب به نظر من سیم کارت اعتباری است.

پیش فرض پاسخ : Housing و وسایل لازم برای آمدن به هلند (دانشگاه تونته (Twente) پذیرش PhD دارم

vodafone کیفیت خوبی دارد، چون شما تازه وارد هلند می شوید تماس کمی دارید پس پرداخت آبونمان منطقی نیست برای همین بهترین انتخاب به نظر من سیم کارت اعتباری است.
    پیمان جان
    سوال من در مورد لب تاپ است نه سیم کارت. هرچند که متشکرم در مورد سیم کارت هم توضیح دادی. در مورد لب تاپ چطور؟؟

Exclamation پاسخ : Housing و وسایل لازم برای آمدن به هلند (دانشگاه تونته (Twente) پذیرش PhD دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط pink6204 نمایش پست ها
    پیمان جان
    سوال من در مورد لب تاپ است نه سیم کارت. هرچند که متشکرم در مورد سیم کارت هم توضیح دادی. در مورد لب تاپ چطور؟؟
    به نظر من چون در هلند تازه وارد هستید، ممکن است با مراکز خرید ارزان قیمت آشنا نباشید، پول زیادتری را نسبت به ایران هزینه کنید. اگر من به جای شما بودم از ایران خریداری می کردم.

به نظر من چون در هلند تازه وارد هستید، ممکن است با مراکز خرید ارزان قیمت آشنا نباشید، پول زیادتری را نسبت به ایران هزینه کنید. اگر من به جای شما بودم از ایران خریداری می کردم.
    برای خرید لپ تاپ سونی با سرعت و کیفیت بالا (قیمت حدود 2 میلیون) که دارای گارنتی بین المللی قابل اطمینان باشد کجا را در تهران توصیه میکنید. اگر مشکل تبلیغ پیدا میکند خواهش میکنم پیام بفرستید.
    چون از شهرستان میایم خواهش میکنم آدرس دقیق بدهید.

Junior Member

برای خرید لپ تاپ سونی با سرعت و کیفیت بالا (قیمت حدود 2 میلیون) که دارای گارنتی بین المللی قابل اطمینان باشد کجا را در تهران توصیه میکنید. اگر مشکل تبلیغ پیدا میکند خواهش میکنم پیام بفرستید.
    چون از شهرستان میایم خواهش میکنم آدرس دقیق بدهید.
    با عرض سلام
    از دوستانی از فروم که در هلند هستند یا اطلاعاتی در مورد موارد مربوط به آن دارند خواهش میشود که این بخش را فعال کنند. متاسفانه این قسمت و حتی کل بخش مربوط به هلند انتظار پاسخ هایی از افراد مطلع را دارد. ممنون
    ویرایش توسط 3388 : September 17th, 2009 در ساعت 05:22 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط 3388 نمایش پست ها
    با عرض سلام
    از دوستانی از فروم که در هلند هستند یا اطلاعاتی در مورد موارد مربوط به آن دارند خواهش میشود که این بخش را فعال کنند. متاسفانه این قسمت و حتی کل بخش مربوط به هلند انتظار پاسخ هایی از افراد مطلع را دارد. ممنون
    جالب است. به نظر میاید این قسمت و اصولاً بخش هلند مورد بازدید کسی قرارنمیگیرد و هیچکس حتی مدیر عزیز این قسمت هم لزومی در پاسخ دادن نمی بیند. انشا... این نوشته باعث شود که حداقل مدیر این قسمت اعتراضی به من و نوشته انجام شده بکند تا احساس کنیم که تنها نیستیم.

Junior Member

جالب است. به نظر میاید این قسمت و اصولاً بخش هلند مورد بازدید کسی قرارنمیگیرد و هیچکس حتی مدیر عزیز این قسمت هم لزومی در پاسخ دادن نمی بیند. انشا... این نوشته باعث شود که حداقل مدیر این قسمت اعتراضی به من و نوشته انجام شده بکند تا احساس کنیم که تنها نیستیم.
    دوست عزیز سلام
    نظر من این است که منتظر پاسخ نباش چون جوابی دریافت نخواهی کرد!! من در مواردی که سوال داشتم و احیانا مورد نظر شما هم است تحقیق کرده ام و با پیغام خصوصی خدمتتان ارائه خواهم داد.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo2008 نمایش پست ها
    دوستان تشت و آبکش به نظرتون به درد می‌خوره آوردنش؟
    نه لازم نیست اینجا هست. فقط اگه با نور کم مشکل دارین چند تا لامپ بیارین ما بعد از کلی گشتن اینجا به زور یه لامپ 100 وات پیدا کردیم که قیمتش هم فکر کنم حدود 10 یورو بود. لامپهاشون خیلی واتش پایینه واسه ما ایرانیا.
    یه شلنگ هم به اندازه 1.5-2 متر می تونه به درد بخور باشه!

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ARZ نمایش پست ها
    نه لازم نیست اینجا هست. فقط اگه با نور کم مشکل دارین چند تا لامپ بیارین ما بعد از کلی گشتن اینجا به زور یه لامپ 100 وات پیدا کردیم که قیمتش هم فکر کنم حدود 10 یورو بود. لامپهاشون خیلی واتش پایینه واسه ما ایرانیا.
    یه شلنگ هم به اندازه 1.5-2 متر می تونه به درد بخور باشه!
    اگه کسی راجع به خریدهای قبل از سفر مثل خرید لباس اطلاعاتی داره لطفا بگه. من از این دانشگاه پذیرش دارم و احتمال داره برای آگوست سال دیگه بیام.