صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 104

موضوع: آرشیو شده : Housing, سفر و وسایل لازم برای آمدن به هلند ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اتاقی در هلند

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    از بچه هایی که توی آیندهون هستن اگه میتونن لطفا سایتی رو معرفی کنن که علاوه بر خود دانشگاه آیندهون بشه از طریقش برای خونه اقدام کرد. همینطور هزینه یه خونه برای ی نفر مجرد چقدر هستش حدودا؟
    دانشگاه برات اقدام می کنه. اگه خواستی خودت اقدام کنی بگو با راهنماییت کنم. برای سوال دومت بین 380 تا 580 یورو در ماه

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arashabt نمایش پست ها
    دانشگاه برات اقدام می کنه. اگه خواستی خودت اقدام کنی بگو با راهنماییت کنم. برای سوال دومت بین 380 تا 580 یورو در ماه
    الان قراره دانشگاه اقدام کنه ولی میترسم جای خوبی نگیره. گفتم خودمم یه سرچی بکنم شاید جای کم هزینه تر و بهتری تونستم بگیرم. گفتن تا جولای بهم خبر میدن
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

الان قراره دانشگاه اقدام کنه ولی میترسم جای خوبی نگیره. گفتم خودمم یه سرچی بکنم شاید جای کم هزینه تر و بهتری تونستم بگیرم. گفتن تا جولای بهم خبر میدن
    به نظر من دانشگاه جای بدی رو نمی گیره و حداقل بهتر از اونی در میاد که خودت نیومده بتونی پیدا کنی. از من می شنوی فعلا بیا مستقر بشو بعد اگه خوشت نیومد سر صبر اینجا دنبال خونه بگرد

پیش فرض پاسخ : Housing و وسایل لازم برای آمدن به هلند

سلام
    من ۲ هفتس که آمستردام هستم

این چیزا به نظرم بد نیست آورد بشه

لامپ پر وات
    لباس گرم ( اینجا هنوز که هنوز هوا سرد، از اونجا مجهز بیاین)

بالشت ( بالش‌های اینجا خیلی‌ نرمه اکثرا)

من از این کیسه‌های وکیوم برای پک کردن لباس‌هم در چمدون، استفاده کردم و خیلی‌ رازی بودم چون حجم رو به شدت کم کرد.
    ویرایش توسط halandoon : May 27th, 2010 در ساعت 10:23 PM دلیل: فارسی شد.

Junior Member

اونجا مگه خط رو با گوشی نمیدن که میگید با خودمون گوشی بیاریم؟ من میخواستم گوشیم رو عوض کنم ولی گفتم بیام اونجا با خطم بگیرم. یعنی میگید از همین جا بخرم؟

Junior Member

زمانی گوشی می تونید بگیرید که آبونه بگیرید و قرارداد ببندید و مقدار مشخصی مکالمه داشته باشید.کلا شرکتهای مختلف پکیج های متفاوتی ارائه می دهند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط antwerpen نمایش پست ها
    زمانی گوشی می تونید بگیرید که آبونه بگیرید و قرارداد ببندید و مقدار مشخصی مکالمه داشته باشید.کلا شرکتهای مختلف پکیج های متفاوتی ارائه می دهند.

ممنونم که بالاخره شما جوابمو دادین. یعنی گرفتن آبونه و قرارداد زمان زیادی طول میکشه؟(بالاخره مگه همه نباید بگیرن؟) یعنی این مقدار مشخص مکالمه بیشتر از حد نرماله؟ یعنی کلا شرایط گرفتن گوشی اونجا زیاد راحت نیست؟ در کل به نظرتون من از اینجا گوشی بگیرم بهتره یا اونجا؟ ممنون

سلام،
    ببین اینجا هر گوشی رو که نمیتونی بگیری بلکه اون گوشی هایی که شرکت ها دارند رو میگیری. و بسته به مدت قراردادت (یک یا دو سال) سیم کارت دیگه ای توی گوشی نمیتونی بزاری. نمیگم خوبه یا بده (خیلی از دوستام اومدن و اینجا گوشی گرفتن) ولی من خودم گوشی آوردم و اینجا آبونه فقط سیم کارت گرفتم.
    شرکت های معروف تلفن همراه اینجا اینان، یه نگاهی به سایتاشون بکن تا دستت بیاد که چه گوشیهایی میتونی بگیری و با چه قراردادهایی، معمولا چیزی که میخوای abonnement هست:
    https://www.t-mobile.nl/
    http://www.vodafone.nl/
    http://www.kpn.com/prive/mobiel.htm
    http://se.tele2.nl/
    و lebara که برای تماس مستقیم با ایران هزینه کمتری داره ولی گوشی نمیده فقط سیم کارت داره
    http://www.lebara-mobile.nl/en/index.php
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

من دارم برای آیندهون دنبال خونه میگردم. خود دانشگاه گفته یه خونه میگیره که 400 یورو ماهی در میاد ولی توی سایتهای مختلف که گشتم دیدم که با همون شرایط میشه خونه زیر 300 یورو هم گرفت. کسی میدونه که بهتره دانشگاه خونه بگیره و یا با توجه به قیمت کمتر خودم از ایران و از طریق همین سایتها اقدام کنم بهتره؟؟؟
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

من دارم برای آیندهون دنبال خونه میگردم. خود دانشگاه گفته یه خونه میگیره که 400 یورو ماهی در میاد ولی توی سایتهای مختلف که گشتم دیدم که با همون شرایط میشه خونه زیر 300 یورو هم گرفت. کسی میدونه که بهتره دانشگاه خونه بگیره و یا با توجه به قیمت کمتر خودم از ایران و از طریق همین سایتها اقدام کنم بهتره؟؟؟
    اولا تبریک بابت اومدنت به آیندهون. ثانیا بزار دانشگاه برات بگیره چون دانشگاه از اون چیزی که خودت اول کار پیدا کنی بهترشو می گیره بعدا که اومدی مستقر شدی کم کم میتونی به آپشنای دیگه فکر کنی . اون 300 را هم که گفتی به احتمال زیاد دستشویی و حمام و آشپزخونش مشترکه.