صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 104

موضوع: آرشیو شده : Housing, سفر و وسایل لازم برای آمدن به هلند ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : Housing و وسایل لازم برای آمدن به هلند

نقل قول نوشته اصلی توسط arashabt نمایش پست ها
    اولا تبریک بابت اومدنت به آیندهون. ثانیا بزار دانشگاه برات بگیره چون دانشگاه از اون چیزی که خودت اول کار پیدا کنی بهترشو می گیره بعدا که اومدی مستقر شدی کم کم میتونی به آپشنای دیگه فکر کنی . اون 300 را هم که گفتی به احتمال زیاد دستشویی و حمام و آشپزخونش مشترکه.
    سلام جناب arashabt

موقعی که دانشگاه میگه ما هر چی برات گرفتیم باید قبول کنی حتی اگه اون اتاق پایین ترین شرایط استاندارد (ذکر شده در فرم درخواست) رو هم داشته باشه!!!....پس این دیگه چه موضوعیه؟...

قسمتی از فرم درخواست...

Obligations of University

The minimum specifications are:
    1. The room measures at least 10 m2.
    2. The room will be furnished, and contains at least a bed (including duvet and pillow, exclusive of linen), cupboard, desk and chair.
    3. Shared facilities are at least a kitchen, shower/bathroom, toilet and laundry machine.
    4. Access to internet.
    5. Distance to the campus is maximum 20 minutes by bicycle.
    6. The rent is (inclusive of internet and average use of energy, water, and internet) is according the local market value, with a
    maximum of € 2.400 per semester / € 4.800 per year.

Your obligations

By signing this form you:
    • Order university to arrange accommodation for the full period mentioned above, with the
    above mentioned minimum quality and maximum rent.

Junior Member

من ازطریق دانشگاه اقدام کرده بودم واسه پیدا کردن جا، اما الان تو اپلیکیشنم نوشتن جا نداریم! حالا من چیکار باید بکنم؟ به دانشگاه میل زدم میگن که شرایطتو ادیت کن حق انتخاب بیشتری داشته باشی، در حالی که تو اپلیکیشن فقط یه smoking هست که من اونم تغییر دادم باز جای خالی نداشت. یعنی دیگه امیدی به انتخاب دانشگاه نمیشه داشت؟ اگه بخوام خودم تو دلفت دنبال خونه بگردم کجا می تونم اطلاعات پیدا کنم؟ کسی اینجا به همچین مشکلی برنخورده؟

ApplyAbroad Hero

سلام

یک سوال: در شهر تیلبورگ دانشگاه تیلبورگ یک سری خونه عرضه کرده که حدود 350-450 یورو در ماه قیمت دارند البته مبله با لحاظ کردن برق، گاز و آب و boradband internet و service cost.
    می بینم که میشه اتاق با قیمت حدود 200-250 یورو که تمامی هزینه های برق، گاز و آب و service cost رو شامل میشه پیدا کرد. حالامی خام ببینم هزینه مبله کردن که بیشت شامل تخت و پرده و یه جا لباسی و وسایلی که تو یه اتاق 10-15 متری بشه جا داد جقدر میشه؟ و هزینه اینترنت braodband 100mbp چقدره در سال؟
    چون فکر کنم اتاق های دانشگاه یه مقداری گرون هستند ولی در عوض مبله و با اینترنت.
    inactive account

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanhajavi نمایش پست ها
    سلام جناب arashabt

موقعی که دانشگاه میگه ما هر چی برات گرفتیم باید قبول کنی حتی اگه اون اتاق پایین ترین شرایط استاندارد (ذکر شده در فرم درخواست) رو هم داشته باشه!!!....پس این دیگه چه موضوعیه؟...

قسمتی از فرم درخواست...

Obligations of University

The minimum specifications are:
    1. The room measures at least 10 m2.
    2. The room will be furnished, and contains at least a bed (including duvet and pillow, exclusive of linen), cupboard, desk and chair.
    3. Shared facilities are at least a kitchen, shower/bathroom, toilet and laundry machine.
    4. Access to internet.
    5. Distance to the campus is maximum 20 minutes by bicycle.
    6. The rent is (inclusive of internet and average use of energy, water, and internet) is according the local market value, with a
    maximum of € 2.400 per semester / € 4.800 per year.

Your obligations

By signing this form you:
    • Order university to arrange accommodation for the full period mentioned above, with the
    above mentioned minimum quality and maximum rent.
    راستش دانشگاه این چیزا رو می نویسه که مسئولیت گردنش نباشه بعدا حتی الامکان جایی رو برات می گیره با توجه به هزینه ای که می خوای بکنی چیز قابل قبولیه، حالا آیندهون که اینجوریه بقیه جاها رو نمی دونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط samehr نمایش پست ها
    من ازطریق دانشگاه اقدام کرده بودم واسه پیدا کردن جا، اما الان تو اپلیکیشنم نوشتن جا نداریم! حالا من چیکار باید بکنم؟ به دانشگاه میل زدم میگن که شرایطتو ادیت کن حق انتخاب بیشتری داشته باشی، در حالی که تو اپلیکیشن فقط یه smoking هست که من اونم تغییر دادم باز جای خالی نداشت. یعنی دیگه امیدی به انتخاب دانشگاه نمیشه داشت؟ اگه بخوام خودم تو دلفت دنبال خونه بگردم کجا می تونم اطلاعات پیدا کنم؟ کسی اینجا به همچین مشکلی برنخورده؟
    مطمئنه فقط یه گزینه وجود داشت چون من مال آیندهونو که پر می کردم انتخاب گذاشته بود که می خوای چیا مشترک باشه و چیا شخصی و هزینه هم با توجه به امکانات بالا پایین بود

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    سلام

یک سوال: در شهر تیلبورگ دانشگاه تیلبورگ یک سری خونه عرضه کرده که حدود 350-450 یورو در ماه قیمت دارند البته مبله با لحاظ کردن برق، گاز و آب و boradband internet و service cost.
    می بینم که میشه اتاق با قیمت حدود 200-250 یورو که تمامی هزینه های برق، گاز و آب و service cost رو شامل میشه پیدا کرد. حالامی خام ببینم هزینه مبله کردن که بیشت شامل تخت و پرده و یه جا لباسی و وسایلی که تو یه اتاق 10-15 متری بشه جا داد جقدر میشه؟ و هزینه اینترنت braodband 100mbp چقدره در سال؟
    چون فکر کنم اتاق های دانشگاه یه مقداری گرون هستند ولی در عوض مبله و با اینترنت.
    هزینه مبله کردن اگه نخوای همه چیزو نو بخری زیاد نمیشه در حد 1000 یورو اینترنتم فکر نکنم ماهی20-30 یورو بیشتر باشه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arashabt نمایش پست ها
    هزینه مبله کردن اگه نخوای همه چیزو نو بخری زیاد نمیشه در حد 1000 یورو اینترنتم فکر نکنم ماهی20-30 یورو بیشتر باشه
    پس از به صرفه تره که یه اتاق خودم بگیرم 200-250 یورو؟ چون اجاره اش ماهی 100-200 یورو کمتره و آخرش هم می تونم وسایل رو بفروشم.

راستی واقعا اونجا همه دوچرخه سوار میشیم یا شوخیه قضیه؟
    inactive account

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    پس از به صرفه تره که یه اتاق خودم بگیرم 200-250 یورو؟ چون اجاره اش ماهی 100-200 یورو کمتره و آخرش هم می تونم وسایل رو بفروشم.

راستی واقعا اونجا همه دوچرخه سوار میشیم یا شوخیه قضیه؟
    دوچرخه سواری حتمیه، من خودم آدمی بودم که خیلی مقاومت کردم که دوچرخه سوار نشم ولی بعد چند ماه دیدم هیچ گزینه ای بهتر از دوچرخه نیست که اخر بهش تن دادم.

دوستاني كه تجربه سفر خارجي ندارن حتما فايل زير رو كه در مورد مسائل مربوط به فرودگاه در حين خروج از كشور هست رو بخونن.

http://www.xlpar.com/vv2mpmohe50r/Mehdi_Abhar.pdf.html

در مورد خرید سیم کارت

Vodafone بهتره یا lebara؟
    برای من که بیشتر تماس به خارج از هلند دارم و همینطور برای افرادی که می خوان با من تماس بگیرن؟
    یه سئوال دیگه : واقعا شهر خرونینگن ایرانی ندار ه یا اینکه تو این فروم کسی اونجا نرفته ؟
    تو گوگل که حتی کلیسای ایرانیانش هم می آد هر چند که اصلا نشانی نداره!