صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

موضوع: معرفی یه add-on برای چک کردن وقت خالی سفارت

Lightbulb معرفی یه add-on برای چک کردن وقت خالی سفارت

سلام
    دوستانی که تو این شلوغی و پر بودن وقت های سفارت پشت سیستم هاشون هستن تا یه وقت خالی گیر بیارن، توجه کنن.
    یه add-on ساده رو الان به شما آموزش میدم که بتونید به راحتی باهاش کار کنید و هر وقت وقت خالی پیدا شد شما سریعا مطلع بشید.
    اسم این add-on فایرفاکس هست Check4Change و همون طوری که از اسمش پیداست، سایت رو واسه شما چک میکنه و هنگامی که تغییری در اون اتفاق بیافته شما رو مطلع میکنه.
    حالا چطوری...
    خیلی ساده است.
    شما از منو tools مرورگر فایرفاکس وارد بخش Add-ons میشید و در قسمت جستجو عبارت Check4Change رو تایپ میکنید و خیلی ساده برنامه رو نصب میکنید.
    یا از طریق این لینک: https://addons.mozilla.org/en-US/fir...dl-mostpopular

وقتی که برنامه نصب شد و مرورگر شما restart شد، شما به سایت https://ais.usvisa-info.com/en-ir مراجعه میکنید، که در اصل اولین وقت های باز سه تا سفارت توصیه شده آمریکا رو نشون میده.
    بعد، همون طور که در شکل میبینید، مثلا برای گرفتن وقت دانشجویی از سفارت ارمنستان، اون عبارتی که اولین وقت باز دانشجویی رو نشون میده رو Highlight میکنید و وقتی راست کلیک میکنید از توی منو Check4Change و سپس فواصل زمانی مورد نظر برای چک کردن رو از داخل منو انتخاب کنید.

کاری که این برنامه میکنه اینه که با توجه به زمانی که شما مشخص کردید سایت رو رفرش میکنه و اگه نسبت به دفعه قبلی تغییری توی بخش Highlight شده ببینه با یه صدای آلارم به شما خبر میده. بنابراین صدای اسپیکرتون رو باز بذارید و با خیال راحت به کاراتون برسید. هروقت صدای آلارم رو شنیدید وارد اکانتتون بشید و وقت مورد نظرتون رو بگیرید.
    یه سری تنظیماتم داره این برنامه که توی قسمت option هست که میتونید شخصی سازی کنید. مثلا فواصل زمانی که توی منو نشون میده.

امیدوارم تو گرفتن وقت موفق باشید.
    اگه دوست داشتید یه دعا خیرم برای من کنید که بدون هیچ مشکلی ویزام رو بگیرم.
    ویرایش توسط YDaniel : April 13th, 2016 در ساعت 04:53 PM دلیل: اضافه کردن لینک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی یه add-on برای چک کردن وقت خالی سفارت

واقعا ممنون. چیز خیلی جالبیه! ولی نمیدونم میشه به اون صفحه سفارت هم اطمینان کرد؟ یعنی مثلا ممکن نیست وقتها باز بشه ولی سفارت توی اون صفحه اعلام نکنه؟

Junior Member

برای من هرچی سرچ میکنم این برنامه رو توی add-on پیدا نمیکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط afsharz نمایش پست ها
    واقعا ممنون. چیز خیلی جالبیه! ولی نمیدونم میشه به اون صفحه سفارت هم اطمینان کرد؟ یعنی مثلا ممکن نیست وقتها باز بشه ولی سفارت توی اون صفحه اعلام نکنه؟
    تا جایی که من دیدم. اون وقت ای که تو صفحه اول نشون میده به صورت سیستمی با توجه به وقت های باز که توی اون تقویم نشون میده هست. یعنی با اون تقویمی که شما تاریخ مورد نظرت رو Pick میکنی Synch هست.
    حالا اگه یکی وقتی رو کنسل کنه، ممکنه یا تاخیر به وقت های آزاد اضافه بشه. ولی به محض اضافه شدن توی سایت نشون داده میشه.
    ویرایش توسط YDaniel : April 13th, 2016 در ساعت 05:44 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharnaz نمایش پست ها
    برای من هرچی سرچ میکنم این برنامه رو توی add-on پیدا نمیکنه
    این لینکش هست:
    https://addons.mozilla.org/en-US/fir...dl-mostpopular

Junior Member

دوستان ممنون میشم کمکم کنید، من ی چیزی نصب کردم برا گوگل کروم که 2 ثانیه یبار رفرش کنه صفحه رو ولی باعث شد اکانتم دی اکتیو شه. بهشون ایمیل زدم اما هیچ جوابی نگرفتم، چکار باید بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ctrl_eng نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم کمکم کنید، من ی چیزی نصب کردم برا گوگل کروم که 2 ثانیه یبار رفرش کنه صفحه رو ولی باعث شد اکانتم دی اکتیو شه. بهشون ایمیل زدم اما هیچ جوابی نگرفتم، چکار باید بکنم؟
    بهشون ایمیل بزن بگو اکانتت رو اکتیو کنن. من نمیدونم چیکارکردین که اون برنامه باعث شد دی اکتیو بشید. ولی یه توصیه تخصصی برای اینکه خیالتون جمع باشه و مشکلی براتون پیش نیاد:
    1- وقتی از این add-on یا هر برنامه دیگه ای استفاده میکنید بهتره توی اکانتتون لاگین نباشید.
    2- از ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن استفاده کنید. مثلا اون رو روی فایرفاکس تنظیم کنید ولی کرومتون بدون ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن باشه و هر وقت، "وقت خالی" پیدا شد با کروم وارد اکانتتون بشید و وقت رو بگیرد.

با توصیه های بالا خیالتون جمع باشه هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد.

دوستان چجوری میشه یه نرم افزار نوشت و طراحی کرد که گرفتن وقت رو برامون اتوماتیک و بدون حضور ما انجام بده؟

سلام دوستان میخواستم بدونم با این نرم افزار میشه وقتهای سفارت انگلیس رو هم چک کرد و هر موقع وقت خالی بود خبردار بشیم

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

سلام جهت اطلاع دوستان بگم به هیچ وجه برای چک کردن متوالی وقت سفارت اکانت خودتون رو تحت رفرش اتومات قرار ندید فقط صفحه اولین وقت که عکس سه سفارت رو داره بذارید برای رفرش. اینو بر اساس تجربه خودم خدمتتون عرض میکنم متاسفانه اکانت من در اثر چک کردن زیاد با نرم افزار(هر 30 ثانیه) بلوک شد و من نتونستم اکانت جدید بگیرم و همون وقتی که در ابتدا گرفتم رفتم برای مصاحبه. البته خود سفارت همکاری کامل رو با من داشت اما دیگه نتونستم تاریخ رو تغییر بدم. پس لطفا به هیچ وجه اکانت خودتون رو در معرض رفرش متوالی قرار ندید. اگر مشکل خاصی در این خصوص براتون پیش اومده پیام بدید.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)