صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: معرفی یه add-on برای چک کردن وقت خالی سفارت

پیش فرض پاسخ : معرفی یه add-on برای چک کردن وقت خالی سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط YDaniel نمایش پست ها
    بهشون ایمیل بزن بگو اکانتت رو اکتیو کنن. من نمیدونم چیکارکردین که اون برنامه باعث شد دی اکتیو بشید. ولی یه توصیه تخصصی برای اینکه خیالتون جمع باشه و مشکلی براتون پیش نیاد:
    1- وقتی از این add-on یا هر برنامه دیگه ای استفاده میکنید بهتره توی اکانتتون لاگین نباشید.
    2- از ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن استفاده کنید. مثلا اون رو روی فایرفاکس تنظیم کنید ولی کرومتون بدون ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن باشه و هر وقت، "وقت خالی" پیدا شد با کروم وارد اکانتتون بشید و وقت رو بگیرد.

با توصیه های بالا خیالتون جمع باشه هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد.
    سلام
    میشه لطفا بگین چطور میتونم ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن ا رو روی فایرفاکس تنظیم کنم ولی کروم بدون ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن باشه؟
    من از ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن ultrasurf استفتده میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط r_mohammadi نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفا بگین چطور میتونم ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن ا رو روی فایرفاکس تنظیم کنم ولی کروم بدون ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن باشه؟
    من از ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن ultrasurf استفتده میکنم.
    معمولا ابزارهایی مثل سای*فون یه سرویس رو یه پورتی میارن بالا. شما میتونید پراکسی فایرفاکس رو روی localhost و اون پورت تنظیم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrtt66 نمایش پست ها
    سلام جهت اطلاع دوستان بگم به هیچ وجه برای چک کردن متوالی وقت سفارت اکانت خودتون رو تحت رفرش اتومات قرار ندید فقط صفحه اولین وقت که عکس سه سفارت رو داره بذارید برای رفرش. اینو بر اساس تجربه خودم خدمتتون عرض میکنم متاسفانه اکانت من در اثر چک کردن زیاد با نرم افزار(هر 30 ثانیه) بلوک شد و من نتونستم اکانت جدید بگیرم و همون وقتی که در ابتدا گرفتم رفتم برای مصاحبه. البته خود سفارت همکاری کامل رو با من داشت اما دیگه نتونستم تاریخ رو تغییر بدم. پس لطفا به هیچ وجه اکانت خودتون رو در معرض رفرش متوالی قرار ندید. اگر مشکل خاصی در این خصوص براتون پیش اومده پیام بدید.
    سلام به همه دوستان

من این کار رو کردم و تونستم وقت بگیرم:
    اون صفحه اصلی که اولین وقتهای سه سفارت رو نشون میده تنظیم کردم که هر سی ثانیه رفرش و چک بشه که اگه وقت مناسبی پیدا شد سریع خبردار بشم.
    ضمنا از اونجا که وقتها خیلی سریع پر میشن برای اینکه از اکانتم توی سایت سفارت موردنظر خارج نشم و بعدا دردسر login کردن دوباره رو نداشته باشم گذاشتم که اکانتم رو توی یه صفحه دیگه هر 5 دقیقه فقط ریفرش کنه تا خارج نشه و تا حالا هم مشکل پیش نیومده. البته الان چک کردم اگه روی ده دقیقه هم تنظیم بشه باز خارج نمیشه.

اینجوری به محض باز شدن وقت توی سایت اصلی خبردار میشید و اگه براتون مناسب بود همون لحظه صفحه اکانتتون توی سایت سفارت رو ریفرش میکنید و وقت رو میگیرید.

امیدوارم برای دوستانی که ممکنه سردرگم شده باشن و استرس گرفته باشن مفید باشه.
    موفق باشید
    ویرایش توسط htcwf : April 20th, 2016 در ساعت 11:13 AM

دوستان یه سوال:
    من از این extension استفاده کردم و حدود 4-5 تا صفحه رو گذاشتم 5 دقیقه یک بار ریفرش کنه. یکیشونو هم روی 15 ثانیه یک بار ست کردم. اما خیییییلی حجم اینترنت داره مصرف میشه. ینی توی 24 ساعت یه چیزی بیشتر از 2 گیگابایت (آره درست میبینید 2 GB!!!). برای بقیه هم همینطوریه یا سیستم من یه مشکلی داره؟

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

این تجربه بنده از رفرش کردن در هر 30 ثانیه بوده و شاید به گفته دوستمون برای 5 دقیقه مشکلی پیش نمیاد اما من اگر برگردم به عقب میگم به ریسکش نمی ارزه چون واقعا بعد از بلوک شدن دیگه نمیتونین تاریختونو عوض کنید و مشکلاتتون دو چندان میشه.
    موفق باشید.

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من این کار رو کردم و تونستم وقت بگیرم:
    اون صفحه اصلی که اولین وقتهای سه سفارت رو نشون میده تنظیم کردم که هر سی ثانیه رفرش و چک بشه که اگه وقت مناسبی پیدا شد سریع خبردار بشم.
    ضمنا از اونجا که وقتها خیلی سریع پر میشن برای اینکه از اکانتم توی سایت سفارت موردنظر خارج نشم و بعدا دردسر login کردن دوباره رو نداشته باشم گذاشتم که اکانتم رو توی یه صفحه دیگه هر 5 دقیقه فقط ریفرش کنه تا خارج نشه و تا حالا هم مشکل پیش نیومده. البته الان چک کردم اگه روی ده دقیقه هم تنظیم بشه باز خارج نمیشه.

اینجوری به محض باز شدن وقت توی سایت اصلی خبردار میشید و اگه براتون مناسب بود همون لحظه صفحه اکانتتون توی سایت سفارت رو ریفرش میکنید و وقت رو میگیرید.

امیدوارم برای دوستانی که ممکنه سردرگم شده باشن و استرس گرفته باشن مفید باشه.
    موفق باشید
    این تجربه بنده از رفرش کردن در هر 30 ثانیه بوده و شاید به گفته دوستمون برای 5 دقیقه مشکلی پیش نمیاد اما من اگر برگردم به عقب میگم به ریسکش نمی ارزه چون واقعا بعد از بلوک شدن دیگه نمیتونین تاریختونو عوض کنید و مشکلاتتون دو چندان میشه.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    دوستان یه سوال:
    من از این extension استفاده کردم و حدود 4-5 تا صفحه رو گذاشتم 5 دقیقه یک بار ریفرش کنه. یکیشونو هم روی 15 ثانیه یک بار ست کردم. اما خیییییلی حجم اینترنت داره مصرف میشه. ینی توی 24 ساعت یه چیزی بیشتر از 2 گیگابایت (آره درست میبینید 2 GB!!!). برای بقیه هم همینطوریه یا سیستم من یه مشکلی داره؟
    برای بارگذاری سایت https://ais.usvisa-info.com/en-ir ، هر بار نیاز به بارگذاری محتوایی حدود 1.1 مگابایت داری. به فرض اینکه شما در 24 ساعت هر 30 ثانیه رفرش کردید به میزان
    1.1 * 2 * 60 * 24 = 3168 مگابایت یا حدود 3.09 گیگابایت از حجم اینترنتت استفاده کردی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrtt66 نمایش پست ها
    موفق باشید.
    این مشکل متاسفانه برا منم پیش اومده. حالا اینکه نشه وقت رو عوض کرد هیچی من نگرانم که هنوز DS رو سابمیت نکردم آیا امکان سابمیت بعد از Disable شدن اکانت وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mry_mry نمایش پست ها
    این مشکل متاسفانه برا منم پیش اومده. حالا اینکه نشه وقت رو عوض کرد هیچی من نگرانم که هنوز DS رو سابمیت نکردم آیا امکان سابمیت بعد از Disable شدن اکانت وجود داره؟
    سلام
    رابطه ی مستقیمی بین وب سایت مربوط به پر کردن فرم DS و وب سایت وقت دهی سفارت وجود نداره و واسه وقت گرفتن فقط نیاز به شماره ی DS هستش. فکر نکنم صرف اینکه اکانت شما غیر فعال شده امکان سابمیت کردن فرم هم از شما گرفته بشه. مهم اینه که شماره ی DS ای که قبلاً وارد کردین، همون هم باقی بمونه و به هر دلیلی فرم نیمه تکمیل شده ی DS رو از دست ندین. به هر حال این نظر شخصی منه و ممکنه که درست هم نباشه

Junior Member

دوستان میشه لطفا صفحه اولین وقت که عکس سه سفارت رو داره لینکش رو بذارید. متشکرم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)