صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: معرفی یه add-on برای چک کردن وقت خالی سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی یه add-on برای چک کردن وقت خالی سفارت

سلام به همگی
    این لینک صفحه اول: https://ais.usvisa-info.com/en-ir
    برای کروم می تونید از دوتا اکستنشن استفاده کنید
    1-Visualping که کار همین پلاگ این را انجام می ده. در قسمت browser-pick element را بزنید و اون قسمت مورد نظر را انتخاب کنید. در مورد حجم اینترنت هم در ستینگ یک مود only text داره که حجم کمی مصرف می کنه از این اکستنشن می شه برای صفحه اول استفاده کرد. من خودم اکانت باکو هم ساختم که چون اون را باید لاگ این کرد از این اکستنشن استفاده نمی کنم. مشکل این اکستنشن و پلاگ این معرفی شده این است که بازه ای زمانی چک کردنش منظمه مثلا سر یک دقیقه و این مشکل سازه و میتونن تشخیص بدن که یک bot هست و نه کاربر
    2-Super Auto Refres این اکستنشن را هم می تونید برای رفرش کردن اکانتهاتون استفاده کنید مثلا با بازه زمانی 10 دقیقه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrtt66 نمایش پست ها
    سلام جهت اطلاع دوستان بگم به هیچ وجه برای چک کردن متوالی وقت سفارت اکانت خودتون رو تحت رفرش اتومات قرار ندید فقط صفحه اولین وقت که عکس سه سفارت رو داره بذارید برای رفرش. اینو بر اساس تجربه خودم خدمتتون عرض میکنم متاسفانه اکانت من در اثر چک کردن زیاد با نرم افزار(هر 30 ثانیه) بلوک شد و من نتونستم اکانت جدید بگیرم و همون وقتی که در ابتدا گرفتم رفتم برای مصاحبه. البته خود سفارت همکاری کامل رو با من داشت اما دیگه نتونستم تاریخ رو تغییر بدم. پس لطفا به هیچ وجه اکانت خودتون رو در معرض رفرش متوالی قرار ندید. اگر مشکل خاصی در این خصوص براتون پیش اومده پیام بدید.
    سلام. من این اشتباه رو کردم و اکانتم رو روی رفرش اتوماتیک تنظیم کردم. حالا چطوری میتونم بفهمم که بلاک شدم یا نه؟

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

نقل قول نوشته اصلی توسط P3gA نمایش پست ها
    سلام. من این اشتباه رو کردم و اکانتم رو روی رفرش اتوماتیک تنظیم کردم. حالا چطوری میتونم بفهمم که بلاک شدم یا نه؟
    دوست عزیز اگر نتونی وارد اکانتت بشی یعنی بلاک شده و دسترسی به تقویم و تغییر و تعیین وقت سفارت را نخواهی داشت.

Junior Member

سلام اکانت من بلاک شد چی کار کنم چه متنی نامه بزنم؟ کسی اینطوری شده تا حالا؟ اکنتشون درست شده؟چقدر طول می کشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shamy نمایش پست ها
    سلام اکانت من بلاک شد چی کار کنم چه متنی نامه بزنم؟ کسی اینطوری شده تا حالا؟ اکنتشون درست شده؟چقدر طول می کشه؟
    منم اكانتم ديشب غيرفعال شد واسشون ايميل زدم ولي هنوز خبري نشده؟؟؟ واسه كسايي كه مشكل رو داشتند ايا حل شده؟؟؟ چقدر طول كشيد؟؟ به كدوم ادرس ايميل زدين؟؟؟ من خيلي نگرانم لطفا كمكم كنيددددددد واقعاا خيلي استرس گرفتم از يه طرفم داره وقت ها پر ميشه و من كاري نمي تونم بكنم

Junior Member

از کجا متوجه بشیم که اکانتمون بلاک شده یا نه؟ متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

سلام یه سرویسم تو تلگرام هست درجا وقتو اعلام میکنه پا کامپیوترم نبودید میتونید خبردار بشید . کانال @usconsulate
    امیدوارم کمکتون کنه

Junior Member

سلام. میشه من و راهنمایی کنین. من اکانتم دی اکتیو شده. به نظر شما پروسه درست شدن مشکل چقد طول میکشه؟

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

جربه من در مورد گرفتن وقت:

وقتی که من اولش گرفتم خیلی دیر بود، سه بار وقت رو تغییر دادم.(با رفرش صفحه و یافتن وقت جدید) به خاطر رفرش زیاد صفحه برای یافتن وقت بهتر و زودتر، سفارت اکانت من رو بست.

با وجود اینکه اکانتم بسته شد، به سفارت واسه مصاحبه رفتم و مشکلی تو خود مصاحبه پیش نیومد. برای حل کردن مشکل بسته شدن اکانت به سفارت ایمیل زدم(به ایمیل های contactus_EN_IR@visaops.com و esee_contactus+am+info+en@visaops.net ) => ایمیل دومی واسه سفارت ایروان هست، ایمیل مناسب رو واسه سفارت خودتان پیدا کنین.

تو ایمیل توضیح دادم که رفرش زیاد کردم، چی کار کنم؟ اونام گفتن شما یا فرد دیگری(مثل آژانس) از bot استفاده کردین و به همین خاطر اکانت بسته شده، ایمیل جدید و تازه بده تا اکانت جدید بسازیم، همچنین به سفارت این رفتار مشکوکت رو اطلاع داده ایم.

دقت کنین که بعد از دادن ایمیل جدید هیچ کاری نکنید و ایمیل جدید رو تو سیستم وارد نکنید و منتظر باشید که ایمیل change password بهتان ارسال بشه، پسورد جدید رو بدید و با ایمیل جدید کاراتون رو ادامه بدید و دیگه رفرش تابلو نکنین.

ولی مشکل من خیلی بدتر بود:

من با ایمیلم تو سفارت ترکیه و ایروان اکانت باز کرده بودم و تو سفارت ایروان وقت گرفته بودم و پول رو هم واریز کرده بودم.

موقع انتقال اکانتم به اکانت جدید، اشتباهی اکانت ترکیه رو انتقال کردن(که توش نه وقتی بود نه چیزی اکانت خالی) بعد از لاگین به اکانت سفارت ایروان، نوشته بود پول فلان لیر واریز شده وقت بگیر.(یعنی مبلغ ورایزی واسه ارمنستان رفته بود به حساب ترکیه + وقت ارمنستان و همه چیز پریده بود)

ایمیل زدم که اشتباهی پیش اومده من به case ام دسترسی ندارم، گفتن ایمیل سوم بده، واسه اون هم این مشکل بود و اطلاعاتم دیده نشد.

بهشون ایمیل چهارم رو دادم، گفتن نه بسه دیگه، تو بلد نیستی با دقت وارد شو. منم هی مودبانه گفتم خیر مشکل از من نیست. که دیگه بهم جواب ندادن.

حدود ۱۰ تایی ایمیل مختلف زدم، با زنگ و ..... باز جواب ندادن و گفتن قبلا جواب دادیم فلان کارارو بکن، تماس نگیر!

بعد از چند هفته، آخرش باز ایمیل زدم خواهش و تمنا که لطفا با دقت بخونین جون مادرتان و اینا. این دفعه یکی شون لطف کرد به مشکل رسیدگی کرد و ایمیل جدید دیگه ای گرفت و به درستی اکانتم رو منتقل کرد.

در نتیجه:

۱. اگه خواستین رفرش کنین، حتما تو صفحه ای انجام بدید که لاگین نکرده اید.(تو همین فروم توضیح دادن چطوری)

۲. واسه من مشکلی تو مصاحبه پیش نیومد و کسی چیزی نگفت.

۳. اگه اکانت قفل شد، موقع دادن ایمیل جدید چک کنین که اشتباهی اکانت سفارت دیگه ای رو منتقل نکنن.

۴. اگه به مشکل برخوردین، زیادی مودبانه و رباتیک حرف نزنین، کمی خواهش تمنا کنین که اونام تمپلیتی جواب ندن.

Junior Member

سلام دوستان عزیز، کسانی که وقت سریع فرس ماژور میخان من یک حساب پرداخت شده 160$ در گرجستان دارم که وضعیت نوبت دهی آن هم به صورت کامل باز است و برای همین فردا هم میشود وقت گرفت. اگر به کسی کمک می کنه سریع از طریق پیام خصوصی همین جا خبر دهد تا منتقل کنم.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)