صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: چه تعداد TA در هر ترم میشه گرفت؟

Junior Member

پیش فرض چه تعداد TA در هر ترم میشه گرفت؟

من با یه استاد تو یکی از دانشگاههای کانادا حرف زدم،که گفت چون فاند (RA) نداره، هر تعداد TA که من بخوام! و البته به درسم هم لطمه نخوره بهم میده...می خواستم بدونم، آیا تعداد TA در هر ترم محدود به چیزی غیر از این هست ؟ مثلا تعداد ساعت در هفته یا ماه؟...و به نظرتون 4 TA در یک ترم منطقیه یا زیاده؟!
    ممنون از جواب هاتون ;D
    فراموش کن چیزیو که نمی تونی بدست بیاری،و سعی کن بدست بیاری چیزیو که نمی تونی فراموش کنی...

Senior Member

پیش فرض پاسخ : چه تعداد TA در هر ترم میشه گرفت؟

شما می تونید در مجموع 20 ساعت کاری را در دانشگاه کار دانشجویی بگیرید که می تونه شامل TA و RA بشه. یعنی مثلا یا TA یا RA یا هر دو. و اگر تمام 20 ساعت را کار بگیرید می شید فول فاند و احتمالا شما برای اینکه تمام مخارجتون را با کار دانشجویی پوشش بدید و همچنین برای گرفتن ویزا مشکل نداشته باشید نیاز دارید که فول فاند باشید.
    در فروم جستجو کنید. مطالب بهتری دستگیرتون میشه

ApplyAbroad Champion

مطلب sunshine درسته و می‌خواستم این رو هم اضافه کنم که من تا به حال TA (یا grader) ندیدم که کمتر از ۱۰ ساعت در هفته باشه. در نتیجه احتمالا شما ماکزیمم دو تا TA در هر ترم می‌تونید بگیرید، که عملا از نظر حقوق معادل یک TA بیست ساعته خواهد بود.

Junior Member

سلام
    اگه TA باشی اون 80 ساعت کاره ماهانه رو از دست میدی یا شامل اون نمیشه؟

با سلام به دوستان
    آیا میشه قبل از رفتن به دانشگاه مورد نظر TA رو از دانشگاه گرفت و مبلغ اون در فرم I-20 درج بشه یا باید اول بریم دانشگاه بعد برای TA اقدام کنیم؟

Junior Member

با سلام
    برای گرفتن TA باید با استاد مکاتبه کنم یا با دانشکده؟
    برای ادامه تحصیل تو آمریکا،با هفته ای 20 ساعت در هفته TA بودن آیا هزینه ی تحصیل و زندگی تامین میشه؟
    ممنون اگه راهنماییم کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط babak90 نمایش پست ها
    با سلام
    برای گرفتن TA باید با استاد مکاتبه کنم یا با دانشکده؟
    برای ادامه تحصیل تو آمریکا،با هفته ای 20 ساعت در هفته TA بودن آیا هزینه ی تحصیل و زندگی تامین میشه؟
    ممنون اگه راهنماییم کنید
    در امريكا معمولا دپارتمان مسئول انتخاب TAهاست. ولي در مواردي اگر استاد كسي رو پيشنهاد بده ممكن هست كه دپارتمان قبول كنه. اصولا مكاتبه با استاد براي گرفتن RA هست و معمول نيست كه در ابتدا درخواست TA رو مستقيم با استاد مطرح كنيد.
    ٢٠ ساعت كار بيشترين مقداري هست كه يك دانشجوي خارجي ميتونه در هفته داشته باشه و هزينه ي زندگي دانشجويي رو تامين ميكنه.
    هزينه تحصيل بستگي به اين داره كه شهريه شما با TA شدن waive بشه يا نه. قوانين دپارتمان ها و دانشگاه ها در اين زمينه فرق ميكنه.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashf نمایش پست ها
    در امريكا معمولا دپارتمان مسئول انتخاب TAهاست. ولي در مواردي اگر استاد كسي رو پيشنهاد بده ممكن هست كه دپارتمان قبول كنه. اصولا مكاتبه با استاد براي گرفتن RA هست و معمول نيست كه در ابتدا درخواست TA رو مستقيم با استاد مطرح كنيد.
    ٢٠ ساعت كار بيشترين مقداري هست كه يك دانشجوي خارجي ميتونه در هفته داشته باشه و هزينه ي زندگي دانشجويي رو تامين ميكنه.
    هزينه تحصيل بستگي به اين داره كه شهريه شما با TA شدن waive بشه يا نه. قوانين دپارتمان ها و دانشگاه ها در اين زمينه فرق ميكنه.
    دوست عزیز ممنون از جوابت
    معمولان واسه 20 ساعت TA بودن در هفته چقدر پول می دن؟
    اگه یک نفر بخواد هم TA باشه هم RA،باز هم در مجموع فقط هفته ای 20 ساعت میتونه کار کنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از یکی از دانشگاههای آمریکا با استاد که مصاحبه داشتم خودش گفت پوزیشن TA میده واسم واسه درسهای fall-2016
    میخواستم بدونم اولا انتخاب TA با استاده یا دانشکده؟
    ثانیا چقدر در ماه پولش میشه؟ دیگه قرار نیست که شهریه بدم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط aminsadat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یکی از دانشگاههای آمریکا با استاد که مصاحبه داشتم خودش گفت پوزیشن TA میده واسم واسه درسهای fall-2016
    میخواستم بدونم اولا انتخاب TA با استاده یا دانشکده؟
    ثانیا چقدر در ماه پولش میشه؟ دیگه قرار نیست که شهریه بدم؟
    TA رو معمولا دپارتمان انتخاب مي كنه، ولي استاد هم ميتونه شما رو به دپارتمان پيشنهاد كنه و اصولا قبول مي كنند.
    اين كه چقدر stipend مي گيريد كاملا بستگي به دپارتمان شما داره و البته اين كه TA شما چند ساعت در هفته باشه (ميتونه ١٠، ١٥ يا ٢٠ باشه).
    اين كه Tuition Waiver هم بگيريد يا نه باز بستگي به دپارتمان شما داره. بعضي دپارتمان ها براي TA ها شهريه رو waive مي كنند، بعضي ديگه از حالت out-of-state به in-state تبديل مي كنند و بعضي هم اصلا تغييري در شهريه نميدن!
    همه اين سوالات رو مي تونيد با يك ايميل به منشي دپارتمان متوجه بشين. موفق باشيد.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)