نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با ایجاد شدن این موضوع موافق هستید؟

رأی دهندگان
20. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

19 95.00%
  • خیر

1 5.00%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: تمرین و مرور سوالات مصاحبه برای آمادگی بیشتر در روز مصاحبه

پیش فرض تمرین و مرور سوالات مصاحبه برای آمادگی بیشتر در روز مصاحبه

بنام خدا
    من این موضوع رو ایجاد کردم، چون احساس می کنم واقعا مصاحبه سفارت امریکا برای دریافت ویزای دانشجویی نیاز به تمرین و ممارست دارد. البته نمی شود به آن مثل یک آزمون سراسری کنکور نگاه کرد، اما برای کسانی که زبان اصلی آنها انگلیسی نیست این مصاحبه می تواند مثل یک آزمون باشد.
    از دوستان گرامی خواهش می کنم نظر خودتون را درباره ایجاد همچین موضوعی مطرح کنید.
    لطفا کمک کنید که بتونیم در این موضوع به بررسی بیشتر سوالات مصاحبه و تمرین گروهی آنها بپردازیم.
    با سپاس
    به امید موفقیت در همه آزمون های زندگی

پیش فرض پاسخ : تمرین و مرور سوالات مصاحبه برای آمادگی بیشتر در روز مصاحبه

دوستان ایا برای کسی امکانش هست که سوالات احتمالی سفارت رو بصورت فایل صوتی اینجا قرار بده که گوش کنیم و گوشمون بهشون عادت کنه؟
    چون ممکنه افسر مصاحبه کننده تند صحبت کنه یا لهجه خاصی داشته باشه

با سلام
    هدف از ایجاد این انجمن این است که افرادی که همه مراحل لازم را از جمله پذیرش دانشگاه و آزمون های زبان پشت سر گذاشته اند،
    بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و برای مصاحبه سفارت آمادگی لازم را کسب نمایند. به نظر شما چطور می شود از این انجمن برای این منظور استفاده نمود؟

دوست عزیز من یک سایت پیدا کردم که در آن سوالات مصاحبه به همراه پاسخ های احتمالی آمده است.
    http://usvisatalk.com/extremely-useful-f1-visa-interview-questions-and-answers
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    دوستان ایا برای کسی امکانش هست که سوالات احتمالی سفارت رو بصورت فایل صوتی اینجا قرار بده که گوش کنیم و گوشمون بهشون عادت کنه؟
    چون ممکنه افسر مصاحبه کننده تند صحبت کنه یا لهجه خاصی داشته باشه

کسانی که تمایل دارند سوالات مصاحبه را تمرین کنیم. لطفا آی دی اسکایپ خودشون رو
    برای من پیام کنند. می تونیم هر شب ازطریق اسکایپ به تمرین سوالات بپردازیم.
    این آی دی اسکایپ من هست:
    h.rajabbaigy

دوستان برای صحبت با افسر در زمان مصاحبه ایا به انگلیسی صحبت کردن و نحوه گرامر و لهجه ما هم اهمیت زیادی میدن؟
    تا چه اندازه صحبت کردن ما مهمه؟
    من شنیدم که فقط مهمه که هرجور شده حتی دست و پا شکسته انگلیسی صحبت کنیم و فارسی صحبت نکنیم، ایا درسته؟
    خوب هممون مدتی از زبان خوندنمون گذشته و شاید یکمی فراموش کرده باشیم که طبیعیه دیگه
    ممنون میشم لطفا راهنمایی کنین

Junior Member

دوستان برای صحبت با افسر در زمان مصاحبه ایا به انگلیسی صحبت کردن و نحوه گرامر و لهجه ما هم اهمیت زیادی میدن؟
    من شنیدم که فقط مهمه که هرجور شده حتی دست و پا شکسته انگلیسی صحبت کنیم و فارسی صحبت نکنیم، ایا درسته؟
    خوب هممون مدتی از زبان خوندنمون گذشته و شاید یکمی فراموش کرده باشیم که طبیعیه دیگه
    این سوال منم هست .لطفا جواب بدین دوستان

ApplyAbroad Veteran

اگر برای وقت دانشجویی تشریف میبرید که اصلا نباید فارسی صحبت کنید. حتی اگر کسی از شما فارسی سوال پرسید شما حتما به انگلیسی پاسخ بدید.
    خیر با لهجه کاری ندارن. اگر قرار بود به لهجه گیر بدن که دانشجوهای هندی و پاکستانی اصلا نباید ویزا میگرفتن
    آفیسر میخواد ببیند شما میفهمید که اون چی میگه و اینکه شما طوری حرف بزنید که اون بفهمه و قانع بشه همین. زیاد چیز عجیب و غریبی ازتون نمیخواد

موفق باشید.
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی
    با سلام و احترام

چون برای هر سفارت به صورت جداگانه تاپیک تجربیات روز مصاحبه داریم این تاپیک بسته و بزودی حذف خواهد شد. لطفا پیش از ایجاد عنوان جدید جستجو نمایید.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)