صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 103

موضوع: موقعیت‌های خالی در دانشگاه‌های خارج از کشور

پیش فرض پاسخ : موقعیت‌های خالی در دانشگاه‌های خارج از کشور

At TU Dresden, Faculty of Mechanical Science and Engineering,
    Institute of Materials Science, the Chair of Materials Science and
    Nanotechnology is open to work on the modeling of thermal processes
    the position as

Member of academic staff / PhD Student or Postdoc (E 13 TV-L)

The position, which is connected to the Research Group "Nanopatterned
    Organic Matrices in Biological Silica Mineralization", concerns investigations
    in the topic of the chemical, electronic, and structural properties of silicic
    acid and its interaction with organic components. The position will start at
    the earliest possible date and entails 66 % of the fulltime weekly hours
    limited for 3 years for PhD Students or 100 % of the fulltime weekly hours
    limited for 2 years for Postdocs. The period of employment is governed by
    the Fixed Term Research Contracts Acts (WissZeitVG).
    The scientific activities of the Chair of Materials Science and
    Nanotechnology (Prof. Dr. G. Cuniberti) are focused on developing non
    conventional strategies for novel materials and devices with intrinsic
    nanoscale complexity.
    Tasks: The aim is the theoretical investigation of the chemical, electronic,
    and structural properties of mono- and poly-silicic acid as well as its
    interaction with organic components, in order to test different microscopic
    scenarios, which can be the starting point of biomineralization processes in
    diatoms. The main methodologies will be quantum chemical and density-
    functional theory approaches as well as molecular dynamic simulations.
    The theoretical investigations shall be done in close collaboration with
    other project partners at the BCUBE in Dresden, the TU Dresden, the
    University of Goettingen, and the University of Marburg, where
    experimental studies in the frame of the Research Group will be
    performed.
    Requirements: The candidates with excellent university degree or PhD
    degree in materials science or natural science are expected to have
    expertise in quantum chemical and density-functional based softwares. We
    target at top-notch dedicated and proactive young scientists who plan to
    make their mark in science. Knowledge of molecular dynamic packages
    will be of great benefit.
    Please visit http://nano.tu-dresden.de/ for more information on our
    activities.
    Applications from women are particularly welcome. The same applies to
    disabled people.
    Applicants should send their application documents, including a letter of
    motivation, Curriculum Vitae, publication list, and two reference letters until
    06.03.2014 (stamped arrival date of the university central mail service
    applies), to TU Dresden, Fakultaet Maschinenwesen, Institut fuer
    Werkstoffwissenschaft, Professur fuer Materialwissenschaft und
    Nanotechnik, Herrn Prof. Dr. Gianaurelio Cuniberti, 01062 Dresden,
    Germany or as a single pdf file to jobs@nano.tu-dresden.de Subject:
    "Application FOR2038, your_surname". (Please note: We are currently not
    able to receive electronically signed and encrypted data.)

میشه منو راهنمایی کنید؟
    بین رشته ی جوشکاری، شناسایی و انتخاب مواد و بایو متریال کدوم بهتره واسه اپلای کردن؟
    من واسه دکترا میخوام برم. و الان تازه کنکور ارشد دادم، میخوام با چشم باز رشته انتخاب کنم

Junior Member

بورس دکترا در دانشگاه لیدز انگستان (فراخوان دوم)

این بورس برای تمام رشته های مهندسی و مخصوص متقاضیان از سراسر دنیاست. از پرداخت شهریه معاف و سالانه 10 هزار پوند کمک هزینه تحصیلی دریافت خواهید کرد.

http://www.jobs.ac.uk/job/AIL848/lee...-scholarships/

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abcdeng نمایش پست ها
    بورس دکترا در دانشگاه لیدز انگستان (فراخوان دوم)

این بورس برای تمام رشته های مهندسی و مخصوص متقاضیان از سراسر دنیاست. از پرداخت شهریه معاف و سالانه 10 هزار پوند کمک هزینه تحصیلی دریافت خواهید کرد.

http://www.jobs.ac.uk/job/AIL848/lee...-scholarships/

موفق باشید.
    دوست عزیز من 18 سالمه و ترم 2 کاردانیم
    میشه منو بیشتر اشنا کنید با این مبحث؟
    سپاس گذارم

Junior Member

POST-DOC OPEN POSITION
    IMDEA Materials Institute (Madrid Institute for Advanced Studies of
    Materials) is a non-profit, private research organization, promoted by the
    Regional Government of Madrid, Spain, to carry out research activities in
    Materials Science and Engineering. IMDEA Materials Institute is committed
    to excellence in research and to fostering technology transfer to the
    industrial sector in a truly international environment. More information can
    be found at www.materials.imdea.org
    The research group of Atomistic Materials Modeling at IMDEA Materials
    Institute seeks a:
    Postdoctoral Researcher
    (PhD in physics, electronic engineering or material sciecnes)
    (Ref: AMM-09)
    to work in the area of simulation of device processing in Ge and/or III-V
    based materials. The candidate will develop, test and use computational
    Kinetic Monte Carlo models and algorithms to simulate epitaxial growth
    applied to semiconductor foundries under the supervision of a project leader
    with demonstrated expertise in the field.
    Starting date: Negotiable.
    Must to requirements:
     PhD in Electronics, Physics, Materials Engineering or related field.
     Some knowledge on the front end processing of microelectronic
    devices for Ge and/or III-V materials.
     Desire to work, learn and excel.
    Requirements that are a plus:
     C++ development of scientific applications.
     Kinetic Monte Carlo simulation.
     Experience with TCAD tools.
     Experience supervising students.
    Conditions: Contract with full social security coverage.
    Gross Salary: Depending on qualifications.
    Contact: Interested candidates please send your CV indicating the job
    reference to:
    jobs.materials@imdea.org

Junior Member

سلام دوستان
    من در اسپانیا درس می خوانم در رشته مهندسی و اینجا بورسیه شده ام . پول می گیرم (فاند دارم از اینجا). قبل از این که بیام اینجا از خیلی ها پرسیدم( زمستان 1391) و هیچ کس جواب درستی به من نداد( حتی در اپلای ابرود). ولی من این را مینویسم برای آیندگان (قبل از گرفتن پذیرشدانشجویان در شرایطی هستن که هر شرطی رو قبول می کنن ولی اما بعد از گرفتن پذیرش متوجه می شوند ای کاش کمی تامل می کردن)
    لطفا قبل از این که بیاید اسپانیا بسیار دقت کنید و اگر جای دیگری پیدا نکردید بیاید اسپانیا (من یک فرصت ضعیفت تر داشتم برای رفتن به دانشگاهی در کانادا ولی اسپانیا رو انتخاب کردم).
    دلایلم رو در ذیل منویسم که شما خودتان قضاوت کنید:
    1- در اکثر شهرهای اسپانیا افراد کمی انگلیسی حرف می زنند یا بلد نیستن و یا به خاطر تعصبی که بر روی زبان اسپانیایی دارند ترجیح میدهند اسپانیای صحبت کنند( البته در مادرید کمی اوضاع بهتر است و شاید افراد بیشتر با زبان انگیلیسی آشنا باشند . برعکس آلمان ، هلند، بلژیک و نروژ(
    #سعی کنید حتما برید کلاس زبان اسپانیای . در تهران ، سعادت آباد و میدان کاج یک کلاس هست که می توانید آدرسش رو از سفارت بگیرید.
    2-یک مثال ساده می زنم. شما در سایت دانشگاه های معروف دنیا برید (مثلا در اروپا EPFL & ETH از سویس، DELFT از هلند، Munich در آلمان، Imperal college London در انگلستان، university of toronto در کانادا، UCLA & MIT Berekely در آمریکا) تعداد زیادی دانشجوی ایرانی،کره ئی، هندی و چینی میبینید (و این دانشجویان از بهترین های اون دانشگاه هستن). ولی اینجا اکثریت مال آمریکای لاتین هستن و بعد از اونها نوبت به اروپای شرقی می رسه(رومانی...). نه تنها به خاطر زبان بلکه به خاطر نزدیکی فرهنگ و از همه مهمتر دانشجویان فقیرتر دنیا می آین اینجا واسه بهبود زندگی (حتما دلیلی هست که دانشجویان خوب دنیا اینجا نمی یایند).
    فرهنگ ما و قوانین مملکت ما بیشتر به آمریکایی ها نزدیک می باشد. اینجا فکر می کنند ما داریم از گشنگی میمیریم و به این ها پناه آوردیم.
    3-اسپانیا یک کشور عقب افتاده هست در اروپا. هنوز بیشتر کارها با کاغذ بازی انجام می شود(اگر اومدید اسپانیا من توصیه می کنم از هر مدرک اداری حتما کپی بگیرید). برای هر چیزی که لازم داشته باشید کلی کاغذ بازی باید بکنید (مثلا کارت ملی که خیلی ضروری هست یا کارت بهداشت...). برای کار اداری باید کلی کپی بگیرید و فرم پر کنید ( مقدار کمی از کارها کامپیوتری و اینترنتی هست) بعد کلی لفتش میدن تا کارتان را راه بیندازند. تازه تمام فرم ها هم اسپانیایی هست. خلاصه یک کسی لازم هست که این پروسه ها رو بلد باشه و به شما یاد بده (معمولا یکی را اختصاص می دهن به شما ولی او به شما کمک زیادی نمی کند)
    ببنید می توانید برید سفارت اسپانیا در تهران و ببینید. کند کار می کنند و جواب درست نمیدن (در اسپانیا 100 برابر سفارتشون تو ایران کارها رو لفت میدن، کلا مردم خسته هستن).
    4-کلا مردم خسته و اهل تفریح هستن. کار کردن رو زیاد دوست ندارن. حرف کار که می شه حالشون بد می شه.
    5- اسپانیا سال ها بر خیلی کشورها حکومت میکرده (مثلا آمریکای لاتین) و هنوز فکر می کنن که پادشاه بخشی از دنیا هستن. البته جامعه اسپانیایی وسیع هست و می خوان فرهنگشون رو حفظ کنند اما نتیجه اش این است که با غیر اسپانیای زبان ها خوب نیستن. و شما با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد.
    6-اسپانیادر حال حاضر(2014) کشور فقیری هست و این ها دوست ندارن حالا که خودشان نون ندارن بخورن ، آدم آز جای دیگر بیاید(مخصوصا غیر اسپانیایی زبان) و با غریبه بد رفتاری میکنند. من توصیه میکنم با امکانات کامل (لپتاپ و موبایل نو بیاید) که فکر نکن شما به خاطر پولشون اومدید اینجا. مثلا امکانات دانشگاه محدود هست (خیلی محدودتر از ایران) اینجا نفس بکشی باید پول بدی.
    7- در مورد کیفیت مدرک دانشگاه های اینجا تحقیق کنید. خیلیها می آیند اسپانیا به خاطر اینکه هزینه تحصیل در اینجا ارزان تر از ایران می باشد(من شنیدم هزینه تحصیل کمتر از دانشگاه آزاد و ... است)
    8- شما اگر به دور بر خود نگاه کنید هیچ محصولی از اسپانیا نمی بینید مثلا آلمان با BMW و BENZ معروف است و هر کشوری به یک چیزی . لطفا فکر کنید آخرین محصولی که از اسپانیا دیدید چه بوده؟ کشور بدون محصول فقیر است و زندگی در آن سخت هست.
    خلاصه قبل از این که بیاید اینجا برای درس خوندن این خوب هست که برای تفریح یک ماهی بیاید اینجا و از نزدیک با اینجا آشنا بشوید. برای ما ایرانی ها آلمان، هلند، کانادا و آمریکا بهتر هست( در شهر ما ایرانی کم هست ولی در مادرید و بارسلون ایرانی بیشتر هست). ولی اگر اومدید بعد از پند ماه تجربیاتتون رو لطفا به بقیه بگویید. اگر رفتین سفارت می بینید از دربان گرفته تا کارمند جزو فکر می کنن که سفیر اسپانیا هستن. سفارتشون رو ببینید کشورشون 100 برابر بدتر هست.
    باور کنید حالا من قدر ایران خودمون رو می دانم.
    این ها هم تجربیات من بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در اسپانیا درس می خوانم در رشته مهندسی و اینجا بورسیه شده ام . پول می گیرم (فاند دارم از اینجا). قبل از این که بیام اینجا از خیلی ها پرسیدم( زمستان 1391) و هیچ کس جواب درستی به من نداد( حتی در اپلای ابرود). ولی من این را مینویسم برای آیندگان (قبل از گرفتن پذیرشدانشجویان در شرایطی هستن که هر شرطی رو قبول می کنن ولی اما بعد از گرفتن پذیرش متوجه می شوند ای کاش کمی تامل می کردن)
    لطفا قبل از این که بیاید اسپانیا بسیار دقت کنید و اگر جای دیگری پیدا نکردید بیاید اسپانیا (من یک فرصت ضعیفت تر داشتم برای رفتن به دانشگاهی در کانادا ولی اسپانیا رو انتخاب کردم).
    دلایلم رو در ذیل منویسم که شما خودتان قضاوت کنید:
    1- در اکثر شهرهای اسپانیا افراد کمی انگلیسی حرف می زنند یا بلد نیستن و یا به خاطر تعصبی که بر روی زبان اسپانیایی دارند ترجیح میدهند اسپانیای صحبت کنند( البته در مادرید کمی اوضاع بهتر است و شاید افراد بیشتر با زبان انگیلیسی آشنا باشند . برعکس آلمان ، هلند، بلژیک و نروژ(
    #سعی کنید حتما برید کلاس زبان اسپانیای . در تهران ، سعادت آباد و میدان کاج یک کلاس هست که می توانید آدرسش رو از سفارت بگیرید.
    2-یک مثال ساده می زنم. شما در سایت دانشگاه های معروف دنیا برید (مثلا در اروپا EPFL & ETH از سویس، DELFT از هلند، Munich در آلمان، Imperal college London در انگلستان، university of toronto در کانادا، UCLA & MIT Berekely در آمریکا) تعداد زیادی دانشجوی ایرانی،کره ئی، هندی و چینی میبینید (و این دانشجویان از بهترین های اون دانشگاه هستن). ولی اینجا اکثریت مال آمریکای لاتین هستن و بعد از اونها نوبت به اروپای شرقی می رسه(رومانی...). نه تنها به خاطر زبان بلکه به خاطر نزدیکی فرهنگ و از همه مهمتر دانشجویان فقیرتر دنیا می آین اینجا واسه بهبود زندگی (حتما دلیلی هست که دانشجویان خوب دنیا اینجا نمی یایند).
    فرهنگ ما و قوانین مملکت ما بیشتر به آمریکایی ها نزدیک می باشد. اینجا فکر می کنند ما داریم از گشنگی میمیریم و به این ها پناه آوردیم.
    3-اسپانیا یک کشور عقب افتاده هست در اروپا. هنوز بیشتر کارها با کاغذ بازی انجام می شود(اگر اومدید اسپانیا من توصیه می کنم از هر مدرک اداری حتما کپی بگیرید). برای هر چیزی که لازم داشته باشید کلی کاغذ بازی باید بکنید (مثلا کارت ملی که خیلی ضروری هست یا کارت بهداشت...). برای کار اداری باید کلی کپی بگیرید و فرم پر کنید ( مقدار کمی از کارها کامپیوتری و اینترنتی هست) بعد کلی لفتش میدن تا کارتان را راه بیندازند. تازه تمام فرم ها هم اسپانیایی هست. خلاصه یک کسی لازم هست که این پروسه ها رو بلد باشه و به شما یاد بده (معمولا یکی را اختصاص می دهن به شما ولی او به شما کمک زیادی نمی کند)
    ببنید می توانید برید سفارت اسپانیا در تهران و ببینید. کند کار می کنند و جواب درست نمیدن (در اسپانیا 100 برابر سفارتشون تو ایران کارها رو لفت میدن، کلا مردم خسته هستن).
    4-کلا مردم خسته و اهل تفریح هستن. کار کردن رو زیاد دوست ندارن. حرف کار که می شه حالشون بد می شه.
    5- اسپانیا سال ها بر خیلی کشورها حکومت میکرده (مثلا آمریکای لاتین) و هنوز فکر می کنن که پادشاه بخشی از دنیا هستن. البته جامعه اسپانیایی وسیع هست و می خوان فرهنگشون رو حفظ کنند اما نتیجه اش این است که با غیر اسپانیای زبان ها خوب نیستن. و شما با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد.
    6-اسپانیادر حال حاضر(2014) کشور فقیری هست و این ها دوست ندارن حالا که خودشان نون ندارن بخورن ، آدم آز جای دیگر بیاید(مخصوصا غیر اسپانیایی زبان) و با غریبه بد رفتاری میکنند. من توصیه میکنم با امکانات کامل (لپتاپ و موبایل نو بیاید) که فکر نکن شما به خاطر پولشون اومدید اینجا. مثلا امکانات دانشگاه محدود هست (خیلی محدودتر از ایران) اینجا نفس بکشی باید پول بدی.
    7- در مورد کیفیت مدرک دانشگاه های اینجا تحقیق کنید. خیلیها می آیند اسپانیا به خاطر اینکه هزینه تحصیل در اینجا ارزان تر از ایران می باشد(من شنیدم هزینه تحصیل کمتر از دانشگاه آزاد و ... است)
    8- شما اگر به دور بر خود نگاه کنید هیچ محصولی از اسپانیا نمی بینید مثلا آلمان با BMW و BENZ معروف است و هر کشوری به یک چیزی . لطفا فکر کنید آخرین محصولی که از اسپانیا دیدید چه بوده؟ کشور بدون محصول فقیر است و زندگی در آن سخت هست.
    خلاصه قبل از این که بیاید اینجا برای درس خوندن این خوب هست که برای تفریح یک ماهی بیاید اینجا و از نزدیک با اینجا آشنا بشوید. برای ما ایرانی ها آلمان، هلند، کانادا و آمریکا بهتر هست( در شهر ما ایرانی کم هست ولی در مادرید و بارسلون ایرانی بیشتر هست). ولی اگر اومدید بعد از پند ماه تجربیاتتون رو لطفا به بقیه بگویید. اگر رفتین سفارت می بینید از دربان گرفته تا کارمند جزو فکر می کنن که سفیر اسپانیا هستن. سفارتشون رو ببینید کشورشون 100 برابر بدتر هست.
    باور کنید حالا من قدر ایران خودمون رو می دانم.
    این ها هم تجربیات من بود.
    یعنی ایران بهتر از اسپانیا هست؟ من بهت پیشنهاد میکنم یه سر دوباره بیا اینجا شاید نظرت عوض بشه

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

جهت اطلاع دوستان علاقمند به رشته مهندسی پزشکی : دانشگاه قبلی من ( که مستر گرفتم ) یعنی Syracuse University در شمال نیویورک به دانشجویان لیسانس مهندسی پزشکی- شیمی - مکانیک و حتی الکترونیک و مواد چنانچه نمره تافل بالای 85 و GRE درحدود 300 دارند به راحتی پذیرش میده ( هم مستر- هم دکترا از مستر و هم دکترای مستقیم از لیسانس) و در حال حاضر هم تعدادی دانشجوی ایرانی مشغول به تحصیل هستند . در بیشتر موارد دانشجویان دکترا فاند کامل میگیرند و دانشجویان فوق partial . اگر مایل هستید سریعا اپلای کنید . من اطلاعات بیشتری ندارم فقط گفتم یک آماری داده باشم . بقیه اطلاعات را با وارد شدن به سایت دانشگاه بدست بیارید.

با سلام

به تعداد محدودی دانشجو برای بورسیه کامل تحصیلی در رشته مهندسی مواد و خوردگی در دانسگاه پتروناس مالزی نیازمندیم
    علاقه مندان لطفا رزومه تحصیلی را به آدرس الکترولیکی زیر ارسال کنند
    skakooei59@hotmail.com

Best Regards
    Dr. S.Kakooei

Dear colleagues,

A new PhD / Postdoc position is available in our institute.
    I would greatly appreciate if you could forward the attached information to the interested students.

Thank you very much in advance.
    Andrei Pimenov

--
    ================================================== ============
    Prof. Dr. Andrei Pimenov
    Institute of Solid State Physics
    Vienna University of Technology
    Wiedner Hautptstr. 8-10
    A-1040 Vienna, AUSTRIA

Tel.: +43-1-58801-13723
    Fax.: +43-1-58801-913723
    e-mail: pimenov@ifp.tuwien.ac.at