صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36

موضوع: یک سوال اساسی: اهمیت GRE

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : نمره GRE به عنوان ویژگی مثبت!

نقل قول نوشته اصلی توسط Angel نمایش پست ها
    درود
    دوستان واسه دانشگاههای آلمان برای پذیرش در مقطع مستر بعضی ها GRE رو میخوان بعضی ها نه. حالا اگر من GRE رو امتحان بدم و این تو مدارکم باشه حتی اگر دانشگاهی نخواد چقدر موثره؟
    درضمن GENERAL باید باشه یا SUBJECT ؟
    درود

دوست خوب من آزمون GRE Subject برای همه ی رشته ها نیست و برای رشته های علوم پایه و غیره هست از این رو تاثیری برای Apply نخواهد داشت البته برای رشته های مذکور قطعا مهارت دانش پژوه رو مشخص می کند و در برخی دانشگاه اجباریست . آزمون GRE General هم که خودتون می دونین این بسته دانشگاه دارد یهترین کار اینست ایمیل بزنین و بپرسین که آیا تاثیری در پروسه Apply دارد یا خیر ؟! و در صورت تمایل و امکان در اینجا هم برای آیندگان اطلاع رسانی کنین .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

نقل قول نوشته اصلی توسط tsa نمایش پست ها
    دوستان! من میخوام برای کانادا و مستر اقدام کنم معدل 4 ترم آخرم 18 هست و معدل کلم 16. نمره تافل خیلی خوبی گرفتم(بالای 110) . اما مقاله ندارم. توی دانشگاه هایی که میخوام apply کنم اصلا GRE جزأ requirement ها نیست ولی من فکر کردم که شاید اگه GRE بدم و نمره خوبی بگیرم (با توجه به اینکه مقاله ندارم ) میتونه کمکم کنه توی فاند گرفتن. درست فکر میکنم؟ و اینکه آیا اصلا برای فاند گرفتن واسه MSc مقاله داشتن ضروریه یا مثلا خیلی point حساب میشه؟
    لطفا جواب هر دو تا سوالمو بدین و زود هم جواب بدین چون نمیدونم GRE رو ثبت نام کنم یا نه. مرسی!
    درود

دوست خوب من برای سوال اولی در ارسال قبلی تا حدودی پاسخ دادم که پوئن هست اما میزان تاثیرش بسته به دانشگاه متفاوت خواهد بود البته تا اونجا که من می دونم که خودتون بپرسین نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد چون کسی میزان تاثیرش رو تقریبی نمی دونه همه چس نسبی است .برای سوال دومتون از دانشجوی BS انتظار مقاله نمیره یعنی با توجه به فیدبک های دریافتی و تجربیات دوستان و مشاهدات و معدل تاثیرش بسیار بیشتر هست اما بودنش امتیاز مثبت خواهد داشت که قدرت Research شما رو نشون میده ... .

محمدرضا

Junior Member

خیلی ممنون.سوال دیگه ای که دارم اینه که به نظرتون کلاسای دکتر برزابادی چقدر میتونه مفید باشه؟ یعنی اصولا GRE امتحانی هست که آدم بتونه خودش بخش verbal و analytical writing را بخونه و نمره خوب بیاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوست خوب من برای سوال اولی در ارسال قبلی تا حدودی پاسخ دادم که پوئن هست اما میزان تاثیرش بسته به دانشگاه متفاوت خواهد بود البته تا اونجا که من می دونم که خودتون بپرسین نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد چون کسی میزان تاثیرش رو تقریبی نمی دونه همه چس نسبی است .برای سوال دومتون از دانشجوی BS انتظار مقاله نمیره یعنی با توجه به فیدبک های دریافتی و تجربیات دوستان و مشاهدات و معدل تاثیرش بسیار بیشتر هست اما بودنش امتیاز مثبت خواهد داشت که قدرت Research شما رو نشون میده ... .

محمدرضا

نقل قول نوشته اصلی توسط tsa نمایش پست ها
    خیلی ممنون.سوال دیگه ای که دارم اینه که به نظرتون کلاسای دکتر برزابادی چقدر میتونه مفید باشه؟ یعنی اصولا GRE امتحانی هست که آدم بتونه خودش بخش verbal و analytical writing را بخونه و نمره خوب بیاره؟
    درود

دوست خوب من ببینین بسیاری از دوستان همینطور خودشون مطالعه می کنن اما طبیعتا نظر در مورد کلاس هاس ایشون رو باید کسی که گذرونده این کلاس ها رو می تونه بسیار موثر باشه که در بخش کلاس برای GRE احمدرضا پاشایی توضیحات کاملی دادن به اونجا مراجعه نمایید .

محمدرضا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یک سوال اساسی: اهمیت GRE

سلام دوستان،
    می خواستم بپرسم ایا نمره GRE فقط در امریکا یا کانادا به درد می خوره؟
    من که میخواهم دکتری برم اروپا، می توانم با نمره GRE بالا، شانس بورس یا فاندم رو بیشتر کنم؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یک سوال اساسی: اهمیت GRE

سلام دوستان

من میخوام gre رو فقط و فقط با هدف دریافت بورس gre در دانشگاه بلونیا ایتالیا , امتحان بدم
    ددلاین بورس احتمالا ماه ژانویه هست و من باید در وقت مناسب قبل از ددلاین امتحان بدم
    پایه زبانم بد نیست اما زیادم خوب نیست, و تا ماه می هم باید آیلتس امتحان بدم

میخواستم از دوستان راهنمایی بگیرم آیا با توجه به پایه زبانم , من میتونم تو زمان باقیمانده نمره ام رو به بالای 315 برسونم؟
    و اینکه چقدر writing gre میتونه به امتحان آیلتسم هم کمک کنه؟

سپاس فراوان
    شاد باشید

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)