صفحه 9 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 146

موضوع: موقعیت‌های خالی در دانشگاه‌های خارج از کشور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موقعیت‌های خالی در دانشگاه‌های خارج از کشور

سلام دوست عزیز
    این بورس دانشگاه لیدز، شامل دکترای حمل و نقل هم میشه؟ من در لینک شما چیزی در این مورد پیدا نکردم و اینکه ممکنه برای 2015 هم باشه؟ امسال که گذشت متاسفانه(2014)
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meead_s نمایش پست ها
    PhD positions available in Transportation/Traffic Engineering at Monash University, Melbourne, Australia

من دو تا پوزیشن دکتری به همراه بورس برای سال 2015 در گروهم دارم.
    گرایش مهندسی حمل و نقل و ترافیک. زمینه کاری مدل سازی شبکه، بهینه سازی، و مدل سازی ترافیک

انتخاب دانشجو فقط از بین دانشجویان یا فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد حمل و نقل دانشگاه شریف انجام میشه که معدل بالای 15 دارن. کسانی که با دکتر آشتیانی، پورزاهدی یا صمیمی کار کردن، در اولویت هستن.
    اگه شرایط بالا رو دارید یا یکی از دوستانتون شرایط لازم رو داره، لطفا به من پیغام بدید.

متشکرم.
    سلام آقای میعاد
    من حمل و نقل علم و صنعت بودم و همکار دکتر راضی، مهندس صافی و سایر دوستان. با دکتر صمیمی هم خواستیم کار پروژه ای انجام بدیم که ایشون گفتند مدتهاست در زمینه مهندسی ریسک کاری نکرده اند. ممکنه راهنمایی کنید که با این شرایط که نشد با اساتید شریف کار کنم میتونم از دانشگاههای استرالیا پذیرش با فول فاند بگیرم؟

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

Graduate Assistantships in Transportation Eng
    South Carolina State University

The Master of Science in Transportation program at South Carolina State University has several graduate research assistantships available for students interested in pursuing a master’s
    Degree in transportation
    . Each graduate research assistant will receive a stipend and a full tuition scholarship. They will work closely with faculty members to conduct research in the areas of transportation planning, logistics, traffic flow theory, traffic control and simulation, traffic safety, alternative transportation fuels and environment, etc. Students from all science, technology, engineering, and mathematics (STEM) disciplines are encouraged to apply.

Detailed application instructions are available at the following website: http://www.scsu.edu/academics/school...testudies.aspx

For further questions, contact Dr. Judith Mwakalonge, Assistant Professor, at jmwakalo@scsu.edu. For full consideration, application materials should be received before October 30 (5:00 PM EST) for spring semester and June 15 (5:00 PM EST) for fall semester.
    For consideration, candidates must meet the following requirements: 1. Earned a bachelor’s degree from an accredited institution
    2. Gain full acceptance to the Master of Science in Transportation Program at SC State University
    3. Have a GPA of 3.0 or above in previous undergraduate course work or a GPA of 3.2 or above in previous graduate course work
    4. Be registered as a full-time student

NOTES:
    8 openings.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

نقل قول نوشته اصلی توسط SaBa006 نمایش پست ها
    سلام آقای میعاد
    من حمل و نقل علم و صنعت بودم و همکار دکتر راضی، مهندس صافی و سایر دوستان. با دکتر صمیمی هم خواستیم کار پروژه ای انجام بدیم که ایشون گفتند مدتهاست در زمینه مهندسی ریسک کاری نکرده اند. ممکنه راهنمایی کنید که با این شرایط که نشد با اساتید شریف کار کنم میتونم از دانشگاههای استرالیا پذیرش با فول فاند بگیرم؟
    Please email me your resume to [xxxxxxxxxxxxx] o
    Thanks
    ویرایش توسط darklord : July 23rd, 2014 در ساعت 04:26 PM دلیل: حذف ایمیل
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

Junior Member gouril آواتار ها

Four PhD positions at the University of Dundee in Geotechnical Engineering

http://alertgeomaterials.eu/2014/07/...l-engineering/
    Forget love
    I want to die
    in your yellow hair

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Graduate Research Assistantships in Transportation Engineering opportunities

Graduate Research Assistantships in Transportation Engineering
    Opportunities available now!

Civil Engineering (CE) Department at the University of Alaska Anchorage (UAA)

Please see the attched PDF file for more info

Please note that Alaska is very cold with with very long dsylight hours in summer and very short daylight in winter
    Make sure you can survive the enviornment before applying to the school
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

من دو تا پوزیشن دکتری به همراه بورس برای سال 2016 در گروهم دارم.
    گرایش مهندسی سازه. زمینه کاری سازه های فولادی

انتخاب دانشجو از بین دانشجویان یا فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد سازه دانشگاه دولتی انجام میشه که معدل بالای 16 دارن.
    اگه شرایط بالا رو دارید یا یکی از دوستانتون شرایط لازم رو داره، لطفا به من پیغام بدید.

متشکرم.

Junior Member

سلام. این پوزیشن ها مربوط به کدام دانشگاه میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    من دو تا پوزیشن دکتری به همراه بورس برای سال 2016 در گروهم دارم.
    گرایش مهندسی سازه. زمینه کاری سازه های فولادی

انتخاب دانشجو از بین دانشجویان یا فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد سازه دانشگاه دولتی انجام میشه که معدل بالای 16 دارن.

متشکرم.
    سلام. ممنون که اطلاع میدین. من کارشناسی ارشد سازه از امیرکبیر دارم با معدل 17.07. موضوع پایان نامه هم اثر ارتفاع تیر بر رفتار اتصالات گیردار در مناطق با لرزه خیزی بالا بوده. خوشحال میشم اطلاع بدین که پوزیشن ها مربوط به کدوم دانشگاه هست و یک مکالمه هم داشته باشیم اگه مقدور. مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

نقل قول نوشته اصلی توسط mkh2010 نمایش پست ها
    سلام. این پوزیشن ها مربوط به کدام دانشگاه میشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط arzedaily نمایش پست ها
    سلام. ممنون که اطلاع میدین. من کارشناسی ارشد سازه از امیرکبیر دارم با معدل 17.07. موضوع پایان نامه هم اثر ارتفاع تیر بر رفتار اتصالات گیردار در مناطق با لرزه خیزی بالا بوده. خوشحال میشم اطلاع بدین که پوزیشن ها مربوط به کدوم دانشگاه هست و یک مکالمه هم داشته باشیم اگه مقدور. مرسی
    The PhD position would be at The University of Auckland, New Zealand. I've established a reserach group and would be happy to accept a new member in my group to work on industrial steel structures. If you are interested please send your Skype ID, so we may have a Skype meeting
    Very best wishes
    Amir

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)