صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 97

موضوع: سوالاتی که در سایر تاپیکهای تالار تحصیل در آمریکا نمی گنجند

پیش فرض پاسخ : سوالاتی که در سایر تاپیکهای تالار تحصیل در آمریک

سلام دوستان

من در دانشگاهی در آمریکا پذیرش گرفتم اما برای صدور I-20 ازم اصل مدرک کارشناسی و ارشد (البته ارشد رو هنوز نگرفتم) می خوان و از طرفی با توجه به مشکلاتی که برای ویزای ایرانی ها جدیدا پیش اومده مایل نیستم که تو این مرحله این هزینه رو بکنم. خواستم ببینم از دوستان کسی تجربه این رو داره که چطور باید graduate office رو متقاعد کنیم که اصل مدرک رو بعد از گرفتن ویزا ازمون بخواند و الان ممکنه هزینه ای که می کنیم هدر برده.

با تشکر

سلام.می خواستم بدونم با توجه به دستور جدید ترامپ وضعیت پذیرش آمریکا به چه شکل دراومده. و مخصوصا این که من فاند نیاز دارم و اصن عاقلانه هست که امید داشت به پذیرش امریکا با این شرایط؟ چون من رشتم معماری هست و کشورهای اروپایی تقریبا فاند ندارن برای این رشته.البته من برای این که بتونم رزومه بهتری ارائه بدم فک کنم 2019 بتونم اپلای کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

سلام در صورت دريافت فاند براي مقطع دكترا مهندسي برق ترم اول چه مقدار دلار نياز هست تا جايي كه اطلاع دارم هزينه يك ترم را باير همراه خودمان ببيرييم به طور متوسط هزينه يك ترم چقدر هست؟

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

با سلام خدمت دوستان

من لیسانس و فوق مهندسی با معدل 16 و16.26
    نظر یکی از اساتید دانشگاه ممتاز امریکا را به خودم جلب کردم. و قرار است در اگوست با استاد هم اسکایپ کنیم.
    اگر استاد به من اوکی داد. و براورده کردن حداقل نمرات تافل و جی ار ای برای قسمت اینترنشنال دانشگاه. پذیرش من قطعی است؟ یا اینکه باز باید بعد از پر کردن اپلیکشن دانشگاه وارد رقابت شوم . و نظر کمسیون مهمه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالاتی که در سایر تاپیکهای تالار تحصیل در آمریکا نمی گنجند

سلام،

دوستان یک سری از بچه‌هایی که خارج از کشور هستن دوست دارن بدونن که چطوری میتونن توی فرآیند اپلای به بچه‌های ایرانی کمک کنن. به طور مشخص راجع به هزینه‌ای که برای بررسی اپلیکیشن باید به دانشگاه‌ داد، با توجه به سرسام آور و نامتعادل بودن قیمت دلار، برای اپلای به هر دانشگاه باید حدود ۶۰۰ هزار تومان هزینه کرد، درسته؟ میشه لطفاً فیدبک بدید که این موضوع آیا در پروسه اپلای تأثیر داشته که باعث بشه جاهای کمتری از آنچه در نظر داشتید اپلای کنید؟ در زمان‌های قدیم بچه‌ها معمولاً ۷-۶ جا اپلای می‌کردن تا بتونن پذیرش مناسب بگیرن. برطرف شدن دغدغه‌ی هزینه‌ی اپلیکیشین به خودی خود کمکی می‌تونه به شما بکنه یا اینکه در مقابل بقیه‌ی پارامترها اثر خاصی نداره؟

اگر ممکنه بازخوردتون رو از این مسأله (یا موضوع‌های مشابه) بگید و اینکه چطوری دیگه فکر می‌کنید بچه‌های خارج از کشور میتونن در جلو رفتن کارهای اداری بهتون کمک کنن؟ ببخشید من مطمئن نبودم توی چه تاپیکی این موضوع رو میشه مطرح کرد اینجا هم گذاشتم.

ممنون

دوستان سلام
    ببخشید من میخواستم برای ارشد اقدام کنم که برم امریکا
    سوالم این هست که من اگر بخوام مهر سال 98 یعنی 14 ماه دیگه داخل خود دانشگاه باشم
    میتونم مهر امسال یه ترم افزایش معدل بردارم و بعد از عید امتحان تافل و gre رو بدم ؟و وقتی که جوابش اومد بفرستم برای دانشگاه؟
    چجوریه میشه توضیح بدید
    من بخوام مهر 98 اونجا باشم از چه زمانی باید تافل و ریز نمرات لیسانس و رزومه رو ارسال کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein_k2 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ببخشید من میخواستم برای ارشد اقدام کنم که برم امریکا
    سوالم این هست که من اگر بخوام مهر سال 98 یعنی 14 ماه دیگه داخل خود دانشگاه باشم
    میتونم مهر امسال یه ترم افزایش معدل بردارم و بعد از عید امتحان تافل و gre رو بدم ؟و وقتی که جوابش اومد بفرستم برای دانشگاه؟
    چجوریه میشه توضیح بدید
    من بخوام مهر 98 اونجا باشم از چه زمانی باید تافل و ریز نمرات لیسانس و رزومه رو ارسال کنم
    شما اگر مهرسال ۹۸ میخوای ترم اول دانشگاتو شروع کنی، باید مدارک و نمرات زبان و همه چیز تا اوایل زمستان ۹۷ آماده باشه. ددلاین ها متفاوته واسه هر دانشگاهی ولی میشه گفت ۹۰٪ توی سه ماه زمستان ددلاینشونه. اگه میخوای هیچکدوم واسه ددلاین از دست ندی بهتره که اوایل دی ماه رسما اپلای کنی که این یعنی همه چیزت آماده باشه.
    اینم در نظر بگیر که اگه میخوای ایمیل بازی کنی با استادا قبل اپلای رسمی، اونوقت بهتره که از اوایل مهر ۹۷ شروع کنی، یعنی سه ماه زودتر.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Foxes نمایش پست ها
    شما اگر مهرسال ۹۸ میخوای ترم اول دانشگاتو شروع کنی، باید مدارک و نمرات زبان و همه چیز تا اوایل زمستان ۹۷ آماده باشه. ددلاین ها متفاوته واسه هر دانشگاهی ولی میشه گفت ۹۰٪ توی سه ماه زمستان ددلاینشونه. اگه میخوای هیچکدوم واسه ددلاین از دست ندی بهتره که اوایل دی ماه رسما اپلای کنی که این یعنی همه چیزت آماده باشه.
    اینم در نظر بگیر که اگه میخوای ایمیل بازی کنی با استادا قبل اپلای رسمی، اونوقت بهتره که از اوایل مهر ۹۷ شروع کنی، یعنی سه ماه زودتر.
    موفق باشی
    ممنونم بابت راهنمایی
    فقط مشکم اینجاست
    من تازه دارم میوفتم دنبال این جور کادرها
    با این تفاسیر یعنی من به نظرتون مهر 99 برم بهتره؟یعنی 2 سال دیگه؟
    چون:
    1_میخوام این مهر سال 97 که میش 2 ماه دیگه یک ترم افزایش معدل بردارم و معدلم برسونم15
    2_من تازه میخوام اذر ماه امتحان تافل بدم
    با صحبت هایی که شما میگی یعنی من نمیتونم به موقع اقدام کنم درسته؟چون من اگر مهر درس ها رو بردارم نمراتش دیماه میاد تا لیسانس مدرکش ازشون بگیرم و بدم ترجمه و ریز نمرات شده بهمن ماه
    با این تفاسیر این نمیتونم کاری کنم درسته؟
    اه موردی مثالی باشه که دیده باشید و توضیح بدید ازتون واقعا ممنونم
    چون الان همه چی در گرو این تایم زمانی هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein_k2 نمایش پست ها
    ممنونم بابت راهنمایی
    فقط مشکم اینجاست
    من تازه دارم میوفتم دنبال این جور کادرها
    با این تفاسیر یعنی من به نظرتون مهر 99 برم بهتره؟یعنی 2 سال دیگه؟
    چون:
    1_میخوام این مهر سال 97 که میش 2 ماه دیگه یک ترم افزایش معدل بردارم و معدلم برسونم15
    2_من تازه میخوام اذر ماه امتحان تافل بدم
    با صحبت هایی که شما میگی یعنی من نمیتونم به موقع اقدام کنم درسته؟چون من اگر مهر درس ها رو بردارم نمراتش دیماه میاد تا لیسانس مدرکش ازشون بگیرم و بدم ترجمه و ریز نمرات شده بهمن ماه
    با این تفاسیر این نمیتونم کاری کنم درسته؟
    اه موردی مثالی باشه که دیده باشید و توضیح بدید ازتون واقعا ممنونم
    چون الان همه چی در گرو این تایم زمانی هست
    خوب یه سری از دانشگاه ها را از دست میدی، ولی بازهم هستند دانشگاه هایی که ددلاینشون نگزشته توی بهمن یا اسفند. به نظر من شما اگر که نمیتوتی برنامتو جلو بندازی، بهترین کار اینه که از الان تحقیقاتتو واسه دانشگاها شروع کنی و ببینی تاریخ دقیق ددلاینشون کی هست و دقیقا چه مدارکی میخوان در اون تاریخ، و بر اساس همون ددلاینها برنامه ریزی کن. به هر کدوم رسیدی امسال اپلای کن، شاید فقط رسیدی یکدونه اپلای کردی و همونم بهت پذیرش با فاند داد. اگرم نشد که خوب سال بعد بیشتر اپلای میکنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Foxes نمایش پست ها
    خوب یه سری از دانشگاه ها را از دست میدی، ولی بازهم هستند دانشگاه هایی که ددلاینشون نگزشته توی بهمن یا اسفند. به نظر من شما اگر که نمیتوتی برنامتو جلو بندازی، بهترین کار اینه که از الان تحقیقاتتو واسه دانشگاها شروع کنی و ببینی تاریخ دقیق ددلاینشون کی هست و دقیقا چه مدارکی میخوان در اون تاریخ، و بر اساس همون ددلاینها برنامه ریزی کن. به هر کدوم رسیدی امسال اپلای کن، شاید فقط رسیدی یکدونه اپلای کردی و همونم بهت پذیرش با فاند داد. اگرم نشد که خوب سال بعد بیشتر اپلای میکنی.
    سلام اره باید از الان روی ددلاین هاشون برنامه ریزی کنم
    فقط یه سوال دیگه به نظرتون معدل 14.60 با معدل 15 خیلی براشون فرق داره؟تاثیر داره اصلا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)