صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 97

موضوع: سوالاتی که در سایر تاپیکهای تالار تحصیل در آمریکا نمی گنجند

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوالاتی که در سایر تاپیکهای تالار تحصیل در آمریکا نمی گنجند

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin79 نمایش پست ها
    سلام
    آقا من شاید سوالم بنظرتون مسخره بیاد
    تاپیک جدید هم نمی تونستم بزنم بنظرم این با ربط ترین تاپیک بود پیشاپیش از مدیران معذرت

سوالم رو ساده بگم
    چطور همچین پولی در بیاریم که بتونیم توی آمریکا تحصیل کنیم؟یا حالا هر نوع ویزای اقامتی؟
    والا اینجور که من میبینم تا 10 سال دیگه هم جون بکنم نمی تونم برم آمریکا
    البته دیر هم نمیشه برای تحصیل من 19 سالمه ولی آخه من قصدمم تحصیل خالی نیست
    کشته مرده ی آمریکا نیستم ولی آخه من می خوام توی mma فعالیت داشته باشم و مثلا تو ذهنم نقشه کشیده بودم که برم اونجا برای تحصیل در کنارش mma کار کنم
    اخه ایران و کشور های اطراف mma ندارن
    برای همین اومدم ببینم چطور میشه رفت آمریکا که قیمت ها رو که دیدم اصلا برق از سرم پرید
    120 هزار دلار یه چیزی میشه طرفای 2 میلیارد تومن...چطور همچین پولی رو میشه درآورد
    یعنی بنظرتون آدم توی چه کاری فعالیت داشته باشه که بتونه پول رو بعد از مثلا چند سال در بیاره؟
    دوست عزیز این برنامه شما چندان عملی نیست و بیشتر به رویا شبیه است. شما بفرض پول هم داشته باشید و ویزای تحصیلی هم بگیرید که در امریکا اجازه کار ندارید.

Junior Member

سلام...ممنون از جوابتون
    صد البته که یه رویاست البته بیشتر آرزو
    ولی من نگفتم اونجا کار کنم
    من می خوام اونجا mma یاد بگیرم ...عین یه کلاس فوق برنامه
    بنظرم کار حساب نمیشه که اجازه کار بخواد

سلام دوستان،
    دانشگاهی از من Please send degree certificate in both languages for your Master’s program.
    می خواد در حالی که تازه امریه ام رو دارم تموم می کنم و مدرک ارشدم رو از تربیت مدرس نگرفتم.

Member Pouya12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2019 (پست اول الزامی)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali_bhhb نمایش پست ها
    درسته که کسی که میتونه بره تکنیک مونیخ بره امریکا هم میتونه بره ولی نه دانشکاه خوبش . دوم اینکه خب کسی بدش نمیاد فوق رو هم آمریکا بخونه ولی دانشگاه های امریکا فوق خیلی سخت فاند میدن تا دکترا ولی دانشگاه های المان برای فوق رایگانه .پس میشه با یه فوق از دانشگاه های خوب المان برای دکترای از دانشگاه های تاپ امریکا راحت تر اقدام کرد
    تجربه ی خودمه. کاملا درسته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

سلام
    وقت بخیر
    من این روز ها خیلی سوال می کنم و از تمام کسانی که به من با صبوری پاسخ می دن متشکرم.
    .............................................
    من یکی دو ماه پیش آزمون دادم و حالا بنا به شرایطی نمرات خوبی کسب نکردم.
    تغییر رشته ای هستم از علوم پایه به آموزش.
    رزومم هم با توجه به مکاتبه ای که با اساتید کردم و نظر چند نفر از دانشجویانی که پذیرش دانشگاه های خوب و متوسط آلمان، آمریکا رو گرفتن، خوبه. هم از نظر فعالیت ها و برنامه هایی که بلدم، هم نشون دادم فعالیت پژوهشی داشتم و بیکار نبودم. تمام مراحل تحصیلی و کاریم هم پشت سر هم هست و اصلا گپ ندارم.
    برای دانشگاه های بین 200 تا 1000 آمریکا هم می خوام اپلای کنم.

تا زمان ددلاین های دسامبر، تونستم ی آزمون زبان دولینگو بدم و نمره ی لازم رو کسب کنم و دو تا اپلای رو انجام بدم (یکی از اساتید که کاملا شرایط من رو می دونست این رو بهم توصیه کرد). الان هم مجددا گشتم و 3-5 تا دانشگاه متوسط پیدا کردم که با شرایطم همخوانی داره و وقت هم برای اپلای دارن.

دانشگاه هایی که پیدا کردم واقعا خوب و راضی کننده هستن اما چشمم دنبال همون دانشگاهی هست که استادش گفت برو دولینگو بده چون نه تنها از همه بهتره، بعدا متوجه شدم بیشتر از اونی که متوجه شدم فیلد کاری استادش باهام همخوانی داره و استاد شناخت خیلی بهتری بهم داره و ......

ممکنه تا زمانی که نتایج میاد حدود 2-4 ماه وقت داشته باشم. به سرم زد این مدت رو بخونم و برم برای جی ار و ایتلس دوباره امتحان بدم. اول گفتم از استاده بپرسم که آیا تاثیری داره؟ (با توجه به اینکه دسامبر اپلیکیشنم رو پر کردم و تموم شده)
    بعد این سوالا برام پیش ومد:

- با توجه به وقت کم، جی ار ای بدم و آزمون آیلتس رو بیخیال شم ؟ (چون شاغلم هستم ودروغه بگم می تونم روزی 10 ساعت درس بخونم+ محدودیت مالی دارم)
    - به استاد مورد نظر ایمیل بزنم و اینها را با صداقت ازش بپرسم یا نه؟
    - به این چیز ها فکر نکنم و تمرکزم رو بذارم روی دانشگاه های باقی مونده؟ البته همزمان دارم روی زبان عمومیم هم کار می کنم و برای آسیا هم شانس دارم.

بیشتر افرادی که اینجاپاسخ می دن، با توجه به شرایط سال های قبل و اینکه بچه ها فول آپشن اپلای می کردن وضعیت من رو می سنجن اما من حتی از خود دانشجو های آمریکایی هم شنیدم که اساتیدشون گفتم که امسال با شرایط راحت تری امکان پذیرش هست چون تعداد کمتری دانشجو امسال اپلای کردن/ می کنن. حالا به دلایل مختلف مالی، بسته بودن سنتر های آزمون، نبود شرایط سفر یا ریسکی بودنش به خاطر کرونا و ...، با توجه به اینها آدم خوشبین تر می شه اما در عین حال بازم پذیرش با فاند گرفتن اصلااا کار آسونی نیست. حتی اگر متقاضی کمتر باشه.
    ............................................
    با توجه به اینکه به اینکه معدلم همه ی مقاطعم بالای 16-17 هست. سابقه کاری مرتبط دارم . گپ ندارم. مقاله دارم. آدم فعالی بودم و مشکل زبانم به شکلی که گفتم نصفه و نیمه است. برای آمریکا از رنک چند به پاییین احتمال پذیرش دارم ؟

ی سوال اصلی دیگه هم دارم .
    غیر از مواردی که گفتم. دو سه تا دانشگاه دیگه پیدا کردم که توی رنک QS هستن اما عدد و رتبه براشون نشون داده نمیشه و دقیقا رشته ای رو هم که می خوام، دارن. فاند هم پرسیدم و دارن ولی فقط برای ویزا می ترسم.
    من تا حالا نشنیدم بچه های علوم انسانی و رشته های غیر حساس خیلی مشکل ویزا داشته باشن و حتی توی این رشته ها سریع ویزا شدن اما اعتبار دانشگاه هم توی ویزا گرفتم مهمه. پس نظرتون در مورد این دانشگاه ها چیه؟ اصلا اپلای کنم براش یانه؟

(لطفا اینو در نظر بگیرید کهمن قصدم اینه تموم تلاشم رو امسال بکنمو می دونم اگه نشد می رم برای سال دیگه پس لطفا از همون اول نگید نمره های بهتری بگیر و برای سال بعد صبر کن)

پیشاپیش ممنونمEnable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    دانشگاهی از من Please send degree certificate in both languages for your Master’s program.
    می خواد در حالی که تازه امریه ام رو دارم تموم می کنم و مدرک ارشدم رو از تربیت مدرس نگرفتم.
    مدرک موقتتون رو اگه میتونید بگیرید، بعد ببرید بعضی دار الترجمه ها ترجمه میکنن و اون موقت رو نمیزنن. راهش غیر قانونیه ولی بعضی جاها انجام میدن، باید بگردیدپیدا کنید.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر. من نیاز خیلی فوری به مشورت با شما دارم.

من در حال حاضر 27 سالمه و از دانشگاه تگزاس در آستین با فاند 40000 در سال اول و 27000 در سال دوم برای مستر دیزاین قبول شدم. این رشته رو انتخاب کردم چون احتمال قبول شدن برای من با لیسانس معماری بیشتر بود. اما علاقه اصلی من بیزینس و تجارت هست. خیلی دوست دارم کار خودمو داشته باشم (مثلا محصولی رو ارائه بدم با خرید و فروش) و از اینکه بخوام بیزنسمو رشد بدم حتی فکرشم برام لذت بخشه. اما اینکه دوباره دو سال دیزاین بخونم فکرش اذیتم میکنه. ولی بین دوراهی موندم چون میگم ایران وضعیتش برای بیزینس مناسب نیست و آینده خوبی نداره ولی آمریکا خب سختی های خودشو داره اما باز بستر مناسبتریه برای کار. حالا از طرفی حداقل 3 سال درس و کار تو دنیای هنر رو واقعااااا دوست ندارم و کلافه میشم ولی درآمدم قطعا خیلی بالاتر از ایران خواهد بود.

حالا به نظر شما به علاقه م توجه کنم و با سختی ها و محدودیت های ایران بسازم یا اینکه از این فرصت خوب استفاده کنم و برم آمریکا؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

هدف مگر جز این است که نهایتا خوشحال باشید و آرام؟ یه وقتی هست آدم یه سختی رو تحمل میکنه یا یه کاری رو که دوست نداره انجام میده چون میدونه بعدش به آرامش میرسه، اما در مورد شما وقتی اینقدر تحمل رشتتون سخت هست و علاقه ای بهش ندارید، مطئمنن بعدش هم حتی اگر درآمد بالایی هم داشته باشید آن آرامش را تجربه نخواهید کرد، پس بهتر است اینکار را نکنید به نظر من، این نظری است که با توجه به ظاهر قصیه و اطلاعاتی که دادید میشه داد،
    اما در نهایت خودتان بیشتر خودتان و شرایطتان را میشناسید، مطمئنن فرصت تحصیل با فاند در آمریکا یک فرصت استثنایی است که برای هر کسی پیش نمیاید و ممکن هم هست دیگر به این راحتی تکرار نشود،
    علاقه و توانایی های خود را بسنجید، و در مورد احتمالات زندگی آینده در آمریکا بیشتر تحقیق کنید،
    ببینید میتوانید دو سال دیگر با خواندن این رشته کنار بیایید،
    میتوانید در کنار درس خواندن مهارت های لازم برای کار مورد علاقه آینده را توسعه دهید،
    بعد از فارغ التحصیلی شرایط اقامت و جستجوی کار و راه اندازی کار مورد علاقه خود را بسنجید،
    و در آخر این خودتان هستید که بهترین جواب را به این سوال خواهید داد
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط roseline نمایش پست ها

من در حال حاضر 27 سالمه و از دانشگاه تگزاس در آستین با فاند 40000 در سال اول و 27000 در سال دوم برای مستر دیزاین قبول شدم. این رشته رو انتخاب کردم چون احتمال قبول شدن برای من با لیسانس معماری بیشتر بود. اما علاقه اصلی من بیزینس و تجارت هست. خیلی دوست دارم کار خودمو داشته باشم (مثلا محصولی رو ارائه بدم با خرید و فروش) و از اینکه بخوام بیزنسمو رشد بدم حتی فکرشم برام لذت بخشه. اما اینکه دوباره دو سال دیزاین بخونم فکرش اذیتم میکنه. ولی بین دوراهی موندم چون میگم ایران وضعیتش برای بیزینس مناسب نیست و آینده خوبی نداره ولی آمریکا خب سختی های خودشو داره اما باز بستر مناسبتریه برای کار. حالا از طرفی حداقل 3 سال درس و کار تو دنیای هنر رو واقعااااا دوست ندارم و کلافه میشم ولی درآمدم قطعا خیلی بالاتر از ایران خواهد بود.

حالا به نظر شما به علاقه م توجه کنم و با سختی ها و محدودیت های ایران بسازم یا اینکه از این فرصت خوب استفاده کنم و برم آمریکا؟
    96 nine or six

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط roseline نمایش پست ها

بر اساس این برنامه شما اصولا مزیت ماندن در ایران برای شما چیه؟ خودتون که میگید وضعیت کشور برای بیزینس مناسب نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بر اساس این برنامه شما اصولا مزیت ماندن در ایران برای شما چیه؟ خودتون که میگید وضعیت کشور برای بیزینس مناسب نیست.
    تنها مزیتش اینه که حداقل سه سال زودتر میرم تو اینکار. بعد از طرفیم میبینم بعضیا حتی تو اینستا هم خیلی خوب درآمد کسب می کنن. از طرفیم پیش خانواده مم ( البته خانواده مم دیگه خسته شدن انقدر موندم تو خونه براشون بیشتر ازدواج کردنم مهمه) میتونم بگم مزیت ها و معایب هر دو گزینه تقریبا برابری میکنه. انتخاب برام ترسناک شده. حتی ازین می ترسم که بمونم تا مدت ها حسرت نرفتن برام بمونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)