صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 97 , از مجموع 97

موضوع: سوالاتی که در سایر تاپیکهای تالار تحصیل در آمریکا نمی گنجند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالاتی که در سایر تاپیکهای تالار تحصیل در آمریکا نمی گنجند

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    هدف مگر جز این است که نهایتا خوشحال باشید و آرام؟ یه وقتی هست آدم یه سختی رو تحمل میکنه یا یه کاری رو که دوست نداره انجام میده چون میدونه بعدش به آرامش میرسه، اما در مورد شما وقتی اینقدر تحمل رشتتون سخت هست و علاقه ای بهش ندارید، مطئمنن بعدش هم حتی اگر درآمد بالایی هم داشته باشید آن آرامش را تجربه نخواهید کرد، پس بهتر است اینکار را نکنید به نظر من، این نظری است که با توجه به ظاهر قصیه و اطلاعاتی که دادید میشه داد،
    اما در نهایت خودتان بیشتر خودتان و شرایطتان را میشناسید، مطمئنن فرصت تحصیل با فاند در آمریکا یک فرصت استثنایی است که برای هر کسی پیش نمیاید و ممکن هم هست دیگر به این راحتی تکرار نشود،
    علاقه و توانایی های خود را بسنجید، و در مورد احتمالات زندگی آینده در آمریکا بیشتر تحقیق کنید،
    ببینید میتوانید دو سال دیگر با خواندن این رشته کنار بیایید،
    میتوانید در کنار درس خواندن مهارت های لازم برای کار مورد علاقه آینده را توسعه دهید،
    بعد از فارغ التحصیلی شرایط اقامت و جستجوی کار و راه اندازی کار مورد علاقه خود را بسنجید،
    و در آخر این خودتان هستید که بهترین جواب را به این سوال خواهید داد
    موفق باشید
    من حقیقتش استعدادشو دارم تو معماری ولی برام لذت بخش نیست. یه جورایی اتلاف وقت میدونم. فقط اینطور فکر می کنم که الان برم از این راه فقط به عنوان پلی استفاده کنم برای رفتن و از طرفیم متاسفانه شرایط زندگی و کاری تو ایران و حتی وضعیت کشور (از نظر سیاسی و اقتصادی) اصلا مشخص نیست و احساس امنیت نمی کنم برای آینده.

نقل قول نوشته اصلی توسط roseline نمایش پست ها
    من حقیقتش استعدادشو دارم تو معماری ولی برام لذت بخش نیست. یه جورایی اتلاف وقت میدونم. فقط اینطور فکر می کنم که الان برم از این راه فقط به عنوان پلی استفاده کنم برای رفتن و از طرفیم متاسفانه شرایط زندگی و کاری تو ایران و حتی وضعیت کشور (از نظر سیاسی و اقتصادی) اصلا مشخص نیست و احساس امنیت نمی کنم برای آینده.
    اگر احساس می کنید به شما فشار روانی وارد میشه بدنبال همان مهاجرت باشید. مساله فقط اقتصاد و داشتن خانه و زندگی نیست. وضعیت فعلی ناپایدار هست. اصلا نمیشه گفت دراینده چه اتفاقی می افته.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

خب به نظرم درست فکر میکنید و اینکارو پس حتما بکنید، به نظر میاد تحمل دو سه سال دیگه معماری خوندن برای شما راحتتره تا باقی مسائل، و از طرفی فعلا یکی از بهنریم پل ها برای مهاجرت به آمریکا همین تحصیلی هست، بلاخره توی طول مدت تحصیلتون راهش رو پیدا میکنید،از طرفی هم چون مشکل درسی ندارید نگران از بین رفتن فاندتون هم نیستید.
    96 nine or six

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

پيشنهاد ميكنم حتما برو
    يعني اصلا شك هم نكن. زندگي همش كار و درس نيست و وقتي درست تموم شد(تو هر رشته اي) و سر كار رفتي اون موقع اولويت هاي زندگي تغيير ميكنه. امريكا كشور خوبي براي زندگيست و از اون طرف اوضاع ايران بسيار اسفناكه الان. مشكلات اقتصادي به كنار، جامعه ايران غرق در موضلات اجتماعيه! و متاسفانه روز به روز بدترم ميشه

اگر معماري اذيت ميكنه ميتوني وسطش تغيير رشته بدي، باهوش باشي همه چي شدنيه تو سيستم اينا
    يه نكته ديگه اينكه غير از يه سري مشاغل خاص مثل وكالت و پزشكي هيچكس براش مهم نيست شما چي خوندي يا كجا خوندي. به تجربه نگاه ميكنن. وقتي تجربه نداري از جاي پايين شروع ميكني و بالا ميري. اين وسط رشته و مدرك تحصيلي هم خيلي خيلي اهميت كمي داره براي اكثر مشاغل.
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

با سلام و وقت بخیر

یک سوال دارم. با توجه به پست های دوستانی که در امریکا تحصیل می کنن، متوجه شدم ظاهرا در بعضی دانشگاه ها یک سری خدمات رایگان ارائه میشه در رابطه با پارتنر زبان. انگار بعضی از دانشجو های داوطلب نیتیو اعلام امادگی می کنن و با دانشجو ی متقاضی ارتباط می گیرن. از استاد دانشگاه مد نظرم پرس و جو کردم و اطلاعی نداشت و بخش دانشجویان بین المللی هم چیزی مشابه این رو ننوشته بود.
    کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟ که ایا به صورت گسترده که مثلا بیشتر دانشگاه ها همچین تشکل ها یا خدماتی داشته باشن هست یا مشابهش چیزی میشه پیدا کرد؟

با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط educational_t نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر

یک سوال دارم. با توجه به پست های دوستانی که در امریکا تحصیل می کنن، متوجه شدم ظاهرا در بعضی دانشگاه ها یک سری خدمات رایگان ارائه میشه در رابطه با پارتنر زبان. انگار بعضی از دانشجو های داوطلب نیتیو اعلام امادگی می کنن و با دانشجو ی متقاضی ارتباط می گیرن. از استاد دانشگاه مد نظرم پرس و جو کردم و اطلاعی نداشت و بخش دانشجویان بین المللی هم چیزی مشابه این رو ننوشته بود.
    کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟ که ایا به صورت گسترده که مثلا بیشتر دانشگاه ها همچین تشکل ها یا خدماتی داشته باشن هست یا مشابهش چیزی میشه پیدا کرد؟

با تشکر
    ممکنه دانشگاه تون گروه فری دیسکاشن برای دانشجوهای بین المللی داشته باشه که از روی تبلیغات هایی که به بولتن توی دانشکده های میزنن می تونید پیدا کنید. یک راهش هم اینه که توی گروه های فیسبوک مرتبط با دانشگاه تون عضو بشید و اونجا با افرادی که تمایل به کمک بهتون دارند ارتباط برقرار کنید.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

سلام
    این قضیه تایید مدرک و ریزنمرات توسط UIS و یا NACES چیه ؟
    الان تعدادی از دانشگاه ها اعلام کردند که دانشگاه مبدا باید مدارک و ریزنمرات رو برامون از طریق ایمیل رسمی به این موسسات بفرسته تا اونا تایید کنند ؟
    کسی تا حالا این کار رو انجام داده ؟

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)