صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: کوتاه ترین زمان برای کلیرنس

Junior Member

Smile کوتاه ترین زمان برای کلیرنس

از اونجایی که دوستان عزیز تجربه های سخت و بدشون رو معمولا به اشتراک میزارن (که کاملا قابل درکه)، بهتره تجربه های خوبمون رو هم به اشتراک بزاریم.
    دوستانی که تجربه ی گرفتن کلیرنس کوتاه مدت رو دارن لطفا از تجربیات و راه کارهاشون صحبت کنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کوتاه ترین زمان برای کلیرنس

من به شخصه دوستانی رو تو رشته ی مهندسی میشناسم که در عرض حدود 2 هفته کلیر شدن.

مهم!!
    دوست عزیز ممنون از ایجاد موضوع.

دوستانی که به نسبت خیلی سریع clear شدن برای ویزای آمریکا (کمتر از یک ماه)، لطفا بگید فرم DS-160 رو با جزییات اضافی و کامل پر کردید یا فقط up to the point اطلاعات دادید؟ و اینکه زمان مصاحبه یا بعدش از شما مدرک خاصی درخواست کردن (برا تکمیل پرونده)؟

سلام
    من 20 روزه کلیر شدم. جزییات خاصی نداشتم که بگم ولی فکر میکنم وارد جزییات نشدم. نه ازم چیزی نخواستن ولی من چند بار ایمیل زدم که اگر مدرکی میخواین من بفرستم.

Junior Member

تبریک می گم بهتون، می تونم خواهش کنم متن و SUBJECT ایمیلی رو که میزدین اینجا بزارید؟
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    سلام
    من 20 روزه کلیر شدم. جزییات خاصی نداشتم که بگم ولی فکر میکنم وارد جزییات نشدم. نه ازم چیزی نخواستن ولی من چند بار ایمیل زدم که اگر مدرکی میخواین من بفرستم.

سلام
    سلام مریم خانم,

تبریک میگم. پس گویا نداشتن جزییات زحمت بررسی های اضافه را از دوش سفارت برداشته و زود clear شدین.
    این ایمیلی که میگید رو دقیقا به کجا زدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    سلام مریم خانم,

تبریک میگم. پس گویا نداشتن جزییات زحمت بررسی های اضافه را از دوش سفارت برداشته و زود clear شدین.
    این ایمیلی که میگید رو دقیقا به کجا زدید؟
    من دوبی بودم و ادرس ایمیلی که همه بهش ایمیل میزنن. ربطی به تسریع نداره و فقط ممکنه کیس شما از واشنگتن کلیر شده باشه ولی افیسر بهش سر نزده باشه. با ایمیل سر میزنن و نتیجه رو میگن

من دوبی بودم و ادرس ایمیلی که همه بهش ایمیل میزنن. ربطی به تسریع نداره و فقط ممکنه کیس شما از واشنگتن کلیر شده باشه ولی افیسر بهش سر نزده باشه. با ایمیل سر میزنن و نتیجه رو میگن
    افرادی که منتظر clearance هستند خودشون حتما از سایت واشنگتن هم چک میکنم و اگر clear شده باشن دیگه نیازی به تایید یا اعلام در سایت دوبی نیست. وقتی پروسه طول میکشه مشکل از واشنگتن هست معمولا نه سفارت. اصلا background check توسط سفارت انجام نمیشه و outsource میشه. امیدوارم پرونده همه بچه ها بی درسر بررسی بشه و زود clear بشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    افرادی که منتظر clearance هستند خودشون حتما از سایت واشنگتن هم چک میکنم و اگر clear شده باشن دیگه نیازی به تایید یا اعلام در سایت دوبی نیست. وقتی پروسه طول میکشه مشکل از واشنگتن هست معمولا نه سفارت. اصلا background check توسط سفارت انجام نمیشه و outsource میشه. امیدوارم پرونده همه بچه ها بی درسر بررسی بشه و زود clear بشن.
    تا جایی که اطلاعات و تجربه داشتم و طبق نظر برخی دوستان ، چیزی که گفتم خیلی بی ربط نبوده. اینکه بک گراند چک توسط سفارت انجام نمیشه جزو بدیهات این پروسه هست. من و چند نفر دیگه طی درخواست پیگیری ایمیل کامپلیت شدن کیسمون اومد و این نتیجه تا حدی گرفته شد و ممکنه تصادفی هم بوده باشه. مساله ای که من به دوستانی که به من پیام خصوصی دادن تاکید کردم این هست که این پروسه قابلیت این رو نداره که بشه کوتاهش کرد ولی کیس با کیس فرق داره و بعضیها زودتر کلیر میشن و بعضیا دیرتر. باز هم به دوستان عرض کردم ایمیل زدن و درخواست پیگیری به منزله کاهش پروسه نیست ولی صرفا به پرونده شما سر زده میشه و نتیجه به شما اطلاع داده میشه. هیچکدوم از ماها تو سفارت نه کار میکنم و نه سمتی داریم و اینها صرفا تجربه هست و کسی از واقعیت مطلق اطلاع نداره.

من روز دهم کلیرنس و 15ام ایمیل زدم که اگر مدرکی از من نیاز هست ممنون میشم اطلاع بدن و جواب تمپلیت مربوط به تحت بررسی بودن کیس اومد. روز بیستم ایمیل زدم و درواقع ایمیل قبلی رو کپی کردم و چند ساعت بعد ایمیل کلیر اومد. ولی اصلا به معنی کاهش این پروسه نیست من بارها تکرار کردم. ایمیل زیاد به سفارت زدن ممکنه عواقب بدی هم داشته باشه.

(این پاسخ صرفا در جواب متنی که شما ارسال کردید نیست بلکه در جواب سوالاتی که از من پرسیده شد هست)

دوستان سلام

دانشجو هستم در اروپا و دو سال پیش برای ویزای توریستی از همون جا اقدام کردم؛ در جا ویزا رو داد. (نمی دونم این به این معنی هست که کلییرنس نداشتم یا این که خیلی سریع بررسی کردن)
    حالا دوباره می خوام اقدام کنم. فکر می کنین این دفعه هم سریع بدن یا دفعه دوم دیگه حتما طولانی میشه؟
    کلا الان وضعم به نسبت دفعه قبل بهتره از این نظر یا بدتر؟

متشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)