نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: در مورد انتقال وجه به اروپا كمك كنيد

balack44
    Guest

پیش فرض در مورد انتقال وجه به اروپا كمك كنيد

با سلام خدمت همه دوستان:
    من از يكي از دانشگاههاي اروپا پذيرش دارم.دانشگاه گفته پيش از اينكه برم سفارت واسه ويزا اقدام كنم بايد هزينه يك سال رو به شماره حسابي كه دانشگاه معرفي كرده تو كشور خودشون واريز كنم و بعد از اين كار اونا برام يك ايميل مي فرستن كه انتقال وجه رو تاييد مي كنن و من با پرينت اون ايميل و باقي مدارك بايد برم سفارت واسه ويزا اقدام كنم.دايي بنده تو اون كشور اقامت دائم داره و ميتونه اين پول رو به اسم من به حسابه دانشگاه واريز كنه.سوالم اينه كه آيا تو سفارت اگه ببينن اين مقدار پول از يك نفر كه تو كشور خودشون اقامت دائم داره به حساب من واريز شده آيا تو گرفتن ويزا به مشكل مي خورم؟آخه انتقال وجه از ايران خيلي دردسر داره و تازه كلي هم هزينه ميبره.من با داييم كه صحبت كردم قرار شد اون پول رو بريزه به حساب دانشگاه و من تو ايران اين پول رو بهش پس بدم.هيچ كس تجربه اي مشابه اين نداره؟اصلا كشورهاي اروپايي براشون مهمه كه هزينه تحصيل از خارج از كشورشون بياد يا ميشه كه يكي يه support تو كشور خودشون داشته باشه ؟؟؟
    ممنونم از همه دوستاي مهربون :'(

پیش فرض پاسخ : تورو خدا در مورد انتقال وجه به اروپا كمك كنيد

ايول.اين سوال منم هست.اصلا اگه پول رو ينفر ديگه بده تو اون كشور سفارت براش مهمه؟؟؟
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تورو خدا در مورد انتقال وجه به اروپا كمك كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    ايول.اين سوال منم هست.اصلا اگه پول رو ينفر ديگه بده تو اون كشور سفارت براش مهمه؟؟؟
    من راجع به اروپا هیچ اطلاعی ندارم ولی تا اونجایی که میدونم بستگی به کشورش داره. مثلا سفارت آمریکا کمک مالی از طرف افراد خانواده در آمریکا را به عنوان tie به آمریکا میدونه و موقع ویزا گرفتن ممکنه مشکل درست بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط balack44
    با سلام خدمت همه دوستان:
    من از يكي از دانشگاههاي اروپا پذيرش دارم.دانشگاه گفته پيش از اينكه برم سفارت واسه ويزا اقدام كنم بايد هزينه يك سال رو به شماره حسابي كه دانشگاه معرفي كرده تو كشور خودشون واريز كنم و بعد از اين كار اونا برام يك ايميل مي فرستن كه انتقال وجه رو تاييد مي كنن و من با پرينت اون ايميل و باقي مدارك بايد برم سفارت واسه ويزا اقدام كنم.دايي بنده تو اون كشور اقامت دائم داره و ميتونه اين پول رو به اسم من به حسابه دانشگاه واريز كنه.سوالم اينه كه آيا تو سفارت اگه ببينن اين مقدار پول از يك نفر كه تو كشور خودشون اقامت دائم داره به حساب من واريز شده آيا تو گرفتن ويزا به مشكل مي خورم؟آخه انتقال وجه از ايران خيلي دردسر داره و تازه كلي هم هزينه ميبره.من با داييم كه صحبت كردم قرار شد اون پول رو بريزه به حساب دانشگاه و من تو ايران اين پول رو بهش پس بدم.هيچ كس تجربه اي مشابه اين نداره؟اصلا كشورهاي اروپايي براشون مهمه كه هزينه تحصيل از خارج از كشورشون بياد يا ميشه كه يكي يه support تو كشور خودشون داشته باشه ؟؟؟
    ممنونم از همه دوستاي مهربون :'(
    به نظر من، چون شما دارید پول را به حساب آنها واریز میکنید و پول خودتونه احتمالا مشکی نداره. بخصوص اگه مجبور نباشین که بگین داییتون پول را به حساب ریخته.

balack44
    Guest

پیش فرض پاسخ : در مورد انتقال وجه به اروپا كمك كنيد

ممنونم از جوابتون.ولي اين پولي كه ريخته شده به حساب دانشگاه از طرف بانكي كه انتقال وجه انجام شده يك رسيد داده كه به شكل pdf هست و تو اون نوشته كه صاحب حساب كي بوده كه پولو ريخته!!ميگم دردسر نشه برام؟چون من از دانشگاههاي ديگه هم پذيرش دارم بنظرتون تو اين ويزا گرفتن ريسك نكنم و برم دنباله كشورهايي كه لااقل انتقال وجه ندااره بهتر نيست؟

من برای انگلیس اینکارو میکنم و مشکلی هم تا حالا برنخوردم

Banned

دوستان من باید یه مبلغی رو واسه deposit به یه دانشگاه تو انگلیس به شکل on-line یا همون e-pay پرداخت کنم شدیدا هم عجله دارم و نمی دونم باید چیکار کنم............................ کسی هست بگه باید چیکار کنم )))))))))))))))))))))))))))) لطفا کمکم کنید................ اصلا تو ایران مگه میشه e-pay پرداخت کرد؟ اگه نه سریعترین راه کدومه؟ (اونور هم هیچکسو ندارم.....................)

لطفا سریعتر دوستان مطلع جواب بدن.................
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)