صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: Bank Transfer

Junior Member

پیش فرض Bank Transfer

سلام
    کسی تا حالا پیمنتشو(Payment) از طریق "Bank Transfer" انجام داده؟اگه آره میشه بگین چطور.

پیش فرض پاسخ : Bank Transfer

بايد به شعبه ارزی يکی از بانکهای موجود در کشور بريد. خصوصی يا دولتی فرقی نداره. بعد يک حساب 100 هزار تومانی ارزی باز کنيد و بعد با استفاده از اون Transfer به حساب بانکی دانشگاهی که می خواهيد بکنيد.

فقط يک مشکل خيلی بزرگ وجود داره و اون هم اينه که در حال حاضر به احتمال زياد بانک به شما می گه که بانکی که می خواهيد بهش پول بريزيد و يا کشوری که می خواهيد بهش transfer بکنيد "ممنوع المعامله" است. در اين صورت فقط می تونيد اگر فاميلی خارج از ايران داريد ازش بخواهيد که Bank Transfer رو براتون انجام بده.

در هر حال استفاده از کارتهای prepaid که الان زياد هم هست پروسه رو راحت تر می کنه براتون.

Junior Member

در حال حاضر برای کانادا و آمريکا نمیشه بانک transfer کرد.
    به بقيه کشورام فقط Euro میشه transfer کرد.
    اگه فاميلی اونور نداريد تنها راه credit کارته.

Junior Member

سلام
    من هم به همین مشکل برخوردم و چون فکر می کردم از ایران نمیشه پرداخت کرد به یه نفر خارج از ایران سپردم که برام پرداخت کنه.ولی چون یکم طول کشیده بود خودمم تحقیق کردم ببینم میشه یا نه. این طوری که من پرسیدم بانکهای خصوصی و بعضی از صرافی ها این کار رو انجام میدن.من در مورد کانادا از بانک سامان شعبه صادقیه پرسیدم و مسئولش گفت که هزینه ی ثابتش برای انتقال مثلاً 150 دلار حدود 10 تومن می شه!!ولی یک هفته طول می کشه که برسه. نمی دونم اون مسئول تا چه حد در جریان این کارا بوده ولی بد نیست شما خودتون یه تحقیقی بکنید.
    موفق باشید

Junior Member

ممنون از راهنمایی همه ی دوستان.
    راستش کار من یه کم پیچیده شده.یه کارت گرفتم که هزینه رو با اون پرداخت کنم.بعد از پر کردن همه ی فرم ها(به صورت online) در آخرین مرحله که نوبت به پرداحت رسید,دیدم مشکل دارم.میل زدم بهشون وپرسیدم چرا نمی تونم هزینه رو پرداخت کنم که این جواب رو گرفتم:
    Dear Applicant,

We have received your final application but NOT your payment. I reviewed your information to see where the problem was.
    Unfortunately, I have to inform you that starting December 11, 2007 we are not allowed to accept credit card transactions made in Iran and two other countries. If our system recognizes your IP located in Iran your transaction will not be processed even if your credit card is issued out side Iran.
    I also reviewed profiles of other Iranian students to see what they usually do. I realized they mostly chose to pay via Bank Transfer.
    Please understand that this is not our policy. As we would like to benefit government funds, we often have to follow certain political policies. I believe that a well ranked candidate like you will find his way through, despite all the political restrictions.

Sorry for the inconvenience

حالا موندم که چی کار کنم.از اونجا که گفته با IP location مشکل داره به فکرم رسید شاید اگه به یه ISP در خارج ایران وصل بشم مشکل حل بشه.از یه طرف پیدا کردن کارت dialup کار ساده ای نیست (معمولا ADSL هست)از یه طرف مطمئن نیستم این راه جواب بده.فرصت هم نیست که همه ی این راه ها رو امتحان کنم.
    Transfer هم که یه هفته,ده روز طول می کشه تا به سر انجام برسه.
    کسی پیشنهادی برای حل مشکلم داره؟

Junior Member

سلام
    به نظر من اگه کارتتون رو از این شرکتهای ایرانی گرفتید می تونین برید دفترشون احتمالاً اونا همونجا IP کامپیوتر رو عوض می کنن و پرداخت رو انجام می دن. البته من دیدم که بعضی از بچه ها خودشون این کار رو انجام میدن. ظاهراً یه Proxy یا نرم افزاره که باهاش IP رو عوض می کنن ولی نمی دونم از کجا می شه گیرش آورد.
    موفق باشید

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

شما چندین کار میتونید انجام بدید:
    1- از ***** شکنها استفاده کنید چون معمولا ip شما رو تغییر میدن.
    2-از برنامه های تغییر ip استفاده کنید که میتونن ip شما رو رو کشورهای دیگه مثل روسیه یا هرجای دیگه ست کنند.
    3-از vpn یا همون virtual private network استفاده کنید که باید یک کانکشن تقریبا شبیه اینترنت دیال آپ درست کنید و یوزر و پس اون vpn رو بدید که معمولا رو آیپی آمریکا ست میشید و خیلی مطمئنتر و بهتر از راههای قبل هست. اکانت vpn رو خیلی از isp ها میفروشن و ارزون هم هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

boy_ecm
    Guest

من از این وبسایت سرویس میگیرم برای عوض کردن ip ، ساپورت خوبی داره و ارزون هم هست .

http://www.vpnbegir.com

Junior Member

سلام
    من مقاله ام accept شده و برای رجیسترش باید 400 دلار آمریکا پول بدم .ولی کنفرانس مربوطه گفته که باید از طریق بانک ترنسفر TT پول بریزید.(بانک مالزی یا سنگاپور ) بانکهای سامان و اقتصاد نوین انجام ندادند. صرافیها هم زیر 1000 دلار قبول نمیکنن.
    این روش (telegraphic transfer) انتقال تلفنی یا فکسی TT چیه ؟ چگونه به حساب اینها پول بریزم ؟
    متن نحوه واریز پول برای کنفرانس بصورت زیره :
    Credit Card or Bank Draft is not acceptable by ICCRD 2010.
    PAYING METHOD
    By Bank Transfer (TT, not Bank Draft): The registrant is requested to pay all handling fees charged by his or her bank(s).
    Bank Transfer Information: (Please choose any one)

Method 1
    Bank Name : United Overseas Bank LTD, Singapore
    Bank Address : Jurong Point Branch, 1 Jurong West Central 2, #01-16C Jurong Point Shopping Centre
    Name of Account : XIE YI
    Beneficiary’s Address: #11-20, BLK 272D, St. 24, Jurong West, Singapore
    Account Number : 330-386-674-2
    BIC/SWIFT Code : UOVBSGSG
    Kindly note that the Account Name is: XIE YI, neither ICCRD 2010 nor your paper ID.

Method 2 (If pay by method 2, please pay 30 USD more, to pay the handling fees)
    Bank Name : DBS BANK
    Bank Address : 6 Shenton Way, DBS Building Singapore 068809
    Account Name : International Association of Computer Science & Info Tech
    Beneficiary’s Address:9 Jurong Town Hall Road iHub #02-76, Singapore 609431
    Account : 054-902037-0
    BIC/SWIFT Code : DBSSSGSG
    Kindly note that the Account Name is International Association of Computer Science & Info Tech, neither ICCRD 2010 nor your paper ID.
    لطفا منو راهنمایی کنید چگونه پول حواله کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dotcom نمایش پست ها
    سلام
    من مقاله ام accept شده و برای رجیسترش باید 400 دلار آمریکا پول بدم .ولی کنفرانس مربوطه گفته که باید از طریق بانک ترنسفر TT پول بریزید.(بانک مالزی یا سنگاپور ) بانکهای سامان و اقتصاد نوین انجام ندادند. صرافیها هم زیر 1000 دلار قبول نمیکنن.
    این روش (telegraphic transfer) انتقال تلفنی یا فکسی TT چیه ؟ چگونه به حساب اینها پول بریزم ؟
    متن نحوه واریز پول برای کنفرانس بصورت زیره :
    Credit Card or Bank Draft is not acceptable by ICCRD 2010.
    PAYING METHOD
    By Bank Transfer (TT, not Bank Draft): The registrant is requested to pay all handling fees charged by his or her bank(s).
    Bank Transfer Information: (Please choose any one)

Method 1
    Bank Name : United Overseas Bank LTD, Singapore
    Bank Address : Jurong Point Branch, 1 Jurong West Central 2, #01-16C Jurong Point Shopping Centre
    Name of Account : XIE YI
    Beneficiary’s Address: #11-20, BLK 272D, St. 24, Jurong West, Singapore
    Account Number : 330-386-674-2
    BIC/SWIFT Code : UOVBSGSG
    Kindly note that the Account Name is: XIE YI, neither ICCRD 2010 nor your paper ID.

Method 2 (If pay by method 2, please pay 30 USD more, to pay the handling fees)
    Bank Name : DBS BANK
    Bank Address : 6 Shenton Way, DBS Building Singapore 068809
    Account Name : International Association of Computer Science & Info Tech
    Beneficiary’s Address:9 Jurong Town Hall Road iHub #02-76, Singapore 609431
    Account : 054-902037-0
    BIC/SWIFT Code : DBSSSGSG
    Kindly note that the Account Name is International Association of Computer Science & Info Tech, neither ICCRD 2010 nor your paper ID.
    لطفا منو راهنمایی کنید چگونه پول حواله کنم ؟
    با سلام
    چه جالب بنده هم همین مشکل رو دارمو دقیقا به همین شماره حسابها باید واریز کنم.
    راستی ما باید با روش اول واریز کنیم یا روش دوم؟
    چون روش اول 30 دلار ارزونتره
    لطفا راهنمایی کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)