صفحه 33 از 85 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    نه فرق میکنه. صدور ویزا آنکاراست ولی ویزا آفیس ها فرق میکنن. معمولا آنکارا، پاریس و کاناداست.
    از کجا میشه فهمید؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    از کجا میشه فهمید؟
    تماس بگیرید یا ایمیل بزنین. تو نوت هم مینویسه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

با سلام. کسی از دوستان وقتی منتظر PR بوده، اپن ورک پرمیت تمدید کرده؟

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

با سلام. کسی از دوستان وقتی منتظر PR بوده، اپن ورک پرمیت تمدید کرده؟
    سلام
    من اپلای کردم یه ماه پیش.
    هنوز منتظرم

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    سلام
    من اپلای کردم یه ماه پیش.
    هنوز منتظرم
    میشه مدارکی که فرستادین رو بگین؟ نیازی به مدارکی از همسر هم هست؟مدارک کارتون هم فرستادین؟ ما میتونیم برا bridge open w p اقدام کنیم؟ چقدر مونده به اکسپایری ورک پرمیتتون؟
    ممنون از وقتی که میذارین

رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

میشه مدارکی که فرستادین رو بگین؟ نیازی به مدارکی از همسر هم هست؟مدارک کارتون هم فرستادین؟ ما میتونیم برا bridge open w p اقدام کنیم؟ چقدر مونده به اکسپایری ورک پرمیتتون؟
    ممنون از وقتی که میذارین
    از ۴ ماه مونده به انقضای ورک پرمیتتون میتونین دوباره برای ورک پرمیت بعدی اقدام کنید.
    اگه پرونده پی آر تون دستشون باشه (فک کنم بهش میگن R10) و داخل کانادا باشید میتونین برای بریج اقدام کنین.
    برای هرکسی که اقدام میکنین باید همه مدارکشو بفرستین. اگه برای همسرتون ورک پرمیت میخواین باید جدا براش فرم ها رو پر کنین و بفرستین. فرم هایی که ما پر کردیم تا جایی که یادمه اینا بود:
    IMM5710E
    IMM5713E
    اسکن پاسپورت
    اسکن مدیکال
    عکس
    نامه ایی که اکسپرس انتری میفرسته که توش نوشته
    your application for permanent residence in Canada was received

هیچ مدارکی از کار نفرستادم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    دوستان یک سئوال دارم. من نامینیت انتاریو هستم و حدود اواخر سپتامبر، پرونده PR رو اپلای کردم و بعدش AOR و Medical passed , و این اواخر هم اسکجول A برای خودم و همسرم و رزومه برای خودم. طبق صفحات پیشین ظاهرا رفتم تو چک امنیتی و باید صبر کنم. مشکلی که دارم اینه که من الان استرالیا هستم. یعنی چون اطمینانی به کانادا نداشتم استرالیا رو هم اقدام کردم و جالبه که از زمان اپلای اصلی تا ویزایی که الکترونیکی تو پاسپورت اعمال شد (بدون لیبل تو پاسپورت) کلا 4/5 ماه طول کشید . حالا این تو پرانتز بود که بگم این کانادا بر خلاف ادعای 6 ماهه اش خیلی داره کند کار می کنه. خلاصه ما فکر کردیم تا اواخر مارچ ویزای کانادا میاد. ولی ظاهرا خیالی باطل بوده. شایدم نبوده. نمی دونم. به خاطر همین خیال واهی، من دنبال کار نرفتم و همچنان داریم از جیب میخوریم. اگه قرار باشه ما هم بریم تو یک سال و دو سال و ... به نظرم بهتره یا برگردیم ایران که هزینه هامون کمتر باشه و یا به صورت جدی بیفتم دنبال کسب درآمد.

آقا سئوال اصلی: فکر می کنید به خاطر اینکه من PR استرالیا هستم و شنیدم ظاهرا کانادا و استرالیا با هم اشتراک اطلاعات دارن و سربازی هم نرفتم (مدارک خرید سربازی رو ازم نخواستن و منم چیزی نفرستادم) و به غیر از دو سال کار در مجموعه عمرانی آستان قدس مشهد، کار حساسیت برانگیز دیگه ای هم انجام ندادم، آیا ممکنه چک امنیتیم زیاد بشه. وضعیت الان پرونده ام اینه. (همین امروز مهلت رزومه و اسکجول آ تموم شد و وضعیت اینجوری شد. ضمناا من اولین باره میبینم بکگراند چک این شکلی شده. حالا نمی دونم IP1 هست یا IP2)

Background check
    We are processing your background check. We will send you a message if we need more information.
    Final decision
    Your application is in progress. We will send you a message once the final decision has been made.

ممنونم

Junior Member

سلام دوستان،
    من 18 آگوست مدارکم رو ارسال کردم و در طول این 5 ماه مدبکالم پاس شده و هزینه RPRF رو پرداخت کردم. توی نوامبر ازم رزومه و تکمیل فرم رو خواستن که فرستادم. از هفته پیش بک گراند چک توی پروفایلم فعال شده. نکته اینجاست که 40 روز دیگه مدیکالم اکسپایر میشه و هنوز تمدید خودکار اتفاق نیافتاده. راستش نگرانم که نکنه مجبور بشم دوباره هزینه مدیکال رو بپردازم. آیا لازمه خودم پیگیری خاصی بکنم؟ چون هنوز شش ماه از ارسال مدارکم نگذشته نمیتونم درخواست نوت بکنم، درسته؟
    یه سوال دیگه هم داشتم، توی پست های اخیر همه دارن از سکیوریتی چک یک سال به بالا صحبت میکنن، یعنی این هم به صورت قاعده در اومده و همه باید همینقدر منتظر باشیم؟ توی ایرانی ها مورد متفاوتی نداشتیم اخیرا؟

برای مدیکال میتونید تماس بگیرید و بپرسید.
    Thank God for attaining my goal

رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

https://www.change.org/p/justin-trud...ases-in-canada

همانطور که همه کسانی که درگیر مسائل مربوط به مهاجرت هستند میدانند، پس از اخذ نامینیشن استانی، مرحله فدرال برای همه متقاضیان آغاز میشود.
    در مرحله فدرال مهمترین موضوع-به خصوص برای ایرانیها- بحث چک های امنیتی موسوم به security screening میباشد
    متاسفانه نهادهای امنیتی کانادا، حدود یک سال است که اکثر کیسهای ایرانی را وارد فرآیند SS میکند.
    ماهیت این فرآیند به خودی خود طولانی است. اما این مورد ظاهرا برای ایرانیها بیش از حد نرمال طول میکشد.
    از همه عزیزان درخواست میشود، با امضا کردن این درخواست کمکی به همه کسانی که هم اکنون در این فرآیند هستند کرده و احتمالا باعث شوند که این زمان طولانی که تا ۲۲ ماه نیز گزارش داده شده، شکل معقولتری به خود گیرد.
    لازم به ذکر است این موضوع برای درصد بسیار بالایی از کیسهای ایرانی اتفاق میفتد. پس بهتر است با امضای این درخواست، از تکرار بی مورد آن برای خودتان جلوگیری نمایید.
    مسلما تعداد امضاهای بالا در این درخواست باعث خواهد شد تا توجهات به این مورد جلب گردد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)