صفحه 21 از 85 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Nahad نمایش پست ها
    آیا شما از ایرانی‌ها کسی رو می‌ناسید که AOR سال ۲۰۱۷ باشه و سی‌وی نخواسته باشن (داخل کانادا)؟ اگه هم سی‌وی خواستن آیا پرنده‌اشون تایید شده؟
    من دو مورد می شناسم که نامینیشن بودن نه اکسپرس! من موندم واسه ویزا اقدام کنم؟می خوام یه سر برم ایران می ترسم تا برم پی آر بیاد!خسته شدم!من گفتم شاید واسه سربازی اینقدر طولانی شده. چون من سربازی ام خاص بوده از طریق نخبگان بوده. خسته شدم ازین بلاتکلیفی!
    ایجنت گفت شاید تا یکسال یا بیشترم طول بکشه!دوستای غیر ایرانیم همه پی آر شدن!

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinyekta نمایش پست ها
    من دو مورد می شناسم که نامینیشن بودن نه اکسپرس! من موندم واسه ویزا اقدام کنم؟می خوام یه سر برم ایران می ترسم تا برم پی آر بیاد!خسته شدم!من گفتم شاید واسه سربازی اینقدر طولانی شده. چون من سربازی ام خاص بوده از طریق نخبگان بوده. خسته شدم ازین بلاتکلیفی!
    ایجنت گفت شاید تا یکسال یا بیشترم طول بکشه!دوستای غیر ایرانیم همه پی آر شدن!
    واقعن متاسفم و درکتون می‌کنم. فقط می‌تونم بگم هممون همین شرایط و داریم! من کسانی که برنامه استانی اونتاریو اقدام کردن و می‌شناسمشون هم پا درهوان و پرونده‌اشون پیشرفتی نداشته.. یه نفر هم برنامه استانی کبک که هنوز خبری نیست(البته برای این شخص normal processing time نگذشته) و بله من چینی دیدم ۱۰۰ روزه گرفته اون‌وقت هر ایرانی که می‌شناسم این‌طوری شده! به نظر من راستش بعد ۲۰۱۷ خیلی ربطی به این چیزها که سرباز بودید و کجا بودید نداره... من دخترم و اصلن سربازی نرفتم و آخرین بار که ویزا اقدام کردم کمتر از ۲۴ ساعت دادن.. ولی الان پی‌آر اقدام کردم و از ۶ ماه گذشته.
    Nothing lasts forever in the cold November rain.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

تو یک هفته اخیر تعداد PPR ها افزایش پیدا کرده و تعدادی از افرادی که تو بازه ژانویه تا جولای 2017 سابمیت کردن PPR شدن.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    تو یک هفته اخیر تعداد PPR ها افزایش پیدا کرده و تعدادی از افرادی که تو بازه ژانویه تا جولای 2017 سابمیت کردن PPR شدن.
    اون‌ها کهPPRاشون اومده ازشون سی‌وی خواسته بودن؟ از ایران اقدام کرده بودن یا کانادا؟

من که از مارچ فرستادم و خبری نیست. جون ازم رزومه خواستن!

Junior Member samikazi آواتار ها

سلام به همه.

از ویزا آفیس پاریس که کار من اونجا در جریانه برام ایمیلی اومده به این مضمون:

Dear Sir,

Please complete the following missing information :

- Travel history for yourself and your spouse
    - Your activities between April 2013 and January 2015

Regards,

در حالی که من این موارد رو در پروفایلم مشخص کرده بودم. فقط کارت پایان خدمت رو نفرستاده بودم که پریروز به درخواست خود IRCC در پروفایل آپلود کردم. جالبه که هیچ توضیحی هم ندادن.
    کس دیگری بوده که ویزا آفیس باهاش اینجوری مکاتبه کرده باشه؟
    ممنون

مال 6 ماهه های اول 2016 ها رو بدن بعد برن سراغ 2017 ها!.....1سال و نیمه الافیم اصن انگار نه انگار که انهمه پرونده از قبل دارن.......واقعن آدم میمونه چرا اینجورین اینا

نقل قول نوشته اصلی توسط samikazi نمایش پست ها
    سلام به همه.

از ویزا آفیس پاریس که کار من اونجا در جریانه برام ایمیلی اومده به این مضمون:

Dear Sir,

Please complete the following missing information :

- Travel history for yourself and your spouse
    - Your activities between April 2013 and January 2015

Regards,

در حالی که من این موارد رو در پروفایلم مشخص کرده بودم. فقط کارت پایان خدمت رو نفرستاده بودم که پریروز به درخواست خود IRCC در پروفایل آپلود کردم. جالبه که هیچ توضیحی هم ندادن.
    کس دیگری بوده که ویزا آفیس باهاش اینجوری مکاتبه کرده باشه؟
    ممنون
    میشه بگید کی سابمیت کرده بودید پرونده تون رو؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ............

سلام..
    من نمیدونم ایا تاپیکی یرای قرار دادن تایم لاین بچه های اکسپرس انتری داریم یا نه ولی من تایم لاین خودم رو میذارم و لطفن دوستان دیگه هم بگن اگر تایم لاینشون شبیه منه و یا اینکه بفرمایند که تو چه مرحله ای هستن. اگرم پستم نابجاست مدیران محترم لطفن منتقلش کنن

AOR 28/09/17
    BG: Not App 28/09/17بک گراند چک
    Medical under review 13/10
    Medical Passed 14/10
    BG: In progress 14/10
    BG: NA 16/10
    از داخل کانادا اقدام کردم.

گویا این حالتی هستش که الان من که برای دومین بار Background check. ام به حالت NA در اومده ییعنی criminal check رو پاس کردم و در این مرحله که الان هستم NA2 دارن سابقه کار و... رو بررسی میکنن که ببینن ایا واجد شرایط هستم یا نه. بعد ازون هم که برای دومین بار به حالت in progress تغییر خواهد کرد و دیگه جمع بندی نهایی میشه و تمام.

ممنون میشم دوستان با سابقه بگن در این دو مرحله اخر چند روز قرار داشتند.
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط khataee نمایش پست ها
    سلام..
    من نمیدونم ایا تاپیکی یرای قرار دادن تایم لاین بچه های اکسپرس انتری داریم یا نه ولی من تایم لاین خودم رو میذارم و لطفن دوستان دیگه هم بگن اگر تایم لاینشون شبیه منه و یا اینکه بفرمایند که تو چه مرحله ای هستن. اگرم پستم نابجاست مدیران محترم لطفن منتقلش کنن

AOR 28/09/17
    BG: Not App 28/09/17بک گراند چک
    Medical under review 13/10
    Medical Passed 14/10
    BG: In progress 14/10
    BG: NA 16/10
    از داخل کانادا اقدام کردم.

گویا این حالتی هستش که الان من که برای دومین بار Background check. ام به حالت NA در اومده ییعنی criminal check رو پاس کردم و در این مرحله که الان هستم NA2 دارن سابقه کار و... رو بررسی میکنن که ببینن ایا واجد شرایط هستم یا نه. بعد ازون هم که برای دومین بار به حالت in progress تغییر خواهد کرد و دیگه جمع بندی نهایی میشه و تمام.

ممنون میشم دوستان با سابقه بگن در این دو مرحله اخر چند روز قرار داشتند.
    سپاس
    سلام من قبل‌تر از شما از داخل کانادا اقدام کردم. بعد این مراحل که شما طی کردید از من سی‌وی و چندتا‌ سوال پرسیدن(فکنم ۶-۷ تا بود) چند روز بعد نوشت تو timeline که دیگه نیازی به additional document نیست. مدتی background check not applicable بود. بعد از مدتی background check به in progress تغییر کرد. الان ۶ کاه گذشته و هنوز پرونده‌ی من finalize نشده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)