صفحه 85 از 85 نخستنخست ... 357576777879808182838485
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 846 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط majid19900 نمایش پست ها
    امیدوارم زودتر کارتون راه بیفته. متاسفانه هیچ تجربه ای هم ندارم کمکتون کنم.
    میگما شما امتیازتون چند بود؟ چجوری امتیازتون رو از 330 بالاتر بردید؟ من هر کاری میکنم رو 330 قفل شده
    من 890 بودم، جاب آفر داشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfar2001 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من درسیستم اکسپرس انتری فدرال FSW امتیازم 481 بود و 1May2019 دعوتنامه ITA و بعد از 29روز یعنی 30May2019 سابمیت کردم و Aor گرفتم
    بعد از 40 روز مدیکال پس و نامه بایومتریک اومد و انجام دادم و 4 ماه بعد لندینگ فی رو پرداخت کردم
    20روز بعدش گوست آپدیت داشتم و از من Military records و Schedula A و CV و Travel history خواستن که همه رو سابمیت کردم
    2 ماه بعد که شد 25January2020 پشت سرهم 2 تاگوست آپدیت داشتم که فهمیدم SS شدم
    و نهایتاً 15ّ فوریه مجدد گوست داشتم که مدیکال پس کلا حذف شد و به حالت اولیه بازگشت
    بنظرتون علت چیه؟ مجددمدیکال می خوان؟
    10ماه از Aor گذشته و فعلا PPR نشدم
    سلام
    همین اتفاق چند هفته پیش برای من افتاد. پرونده من چند روز دیگه وارد ماه 13 ام میشه. 3 هفته پیش از من لندینگ فی درخواست شد. همون زمان عبارتی که در مورد تایید مدیکال بود برداشته شد. با توجه به اینکه پرونده من چند ماه قبل وارد background check شده بود، احساس کردم که این میتونه نشانه تایید اون مرحله باشه. به هر حال فعلا که خبری نیست.
    مشکلات ناشی از کرونا طبیعتا در تاخیر در پروسس پرونده ها تاثیر میزاره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    من وکیل دارم. شنیدم جدیدا gcms ها رو خیلی دیر جواب میدن. ولی میگن یه کد پیگیری داره که میتونین با اون کد پیگیری کنین که جوابش رو بدن اما تاحالا این کار رو نکردم.
    من نشنیدم تاحالا که مدیکالی که پس شده رو رد کنن.
    وب فرم تا جایی که تجربه من میگه چون منم 5 بار زدم، هیچ چیز به درد بخوری نمیده. فقط یک متن ثابت دارن کپی پیست میکنن و میفرستن.
    بله من federal skill trades هستم.
    به نظر من جای نگرانی نیست. حالا دوستان دیگه هم که پست شما رو بخونن میتونن کمک کنن. چون هر کسی تجربه های متفاوتی داره.

سلام
    ببخشید شما مدرک از کانادا داشتید که تونیستید از طریق federal skill trades اقدام کنید
    اگه راهنمایی کنید ممنون می شم

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalee112 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید شما مدرک از کانادا داشتید که تونیستید از طریق federal skill trades اقدام کنید
    اگه راهنمایی کنید ممنون می شم
    سلام
    من چون جاب آفر با LMIA داشتم واسه همین جزو skilled trade سابمیت کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadgoal88 نمایش پست ها
    سلام
    همین اتفاق چند هفته پیش برای من افتاد. پرونده من چند روز دیگه وارد ماه 13 ام میشه. 3 هفته پیش از من لندینگ فی درخواست شد. همون زمان عبارتی که در مورد تایید مدیکال بود برداشته شد. با توجه به اینکه پرونده من چند ماه قبل وارد background check شده بود، احساس کردم که این میتونه نشانه تایید اون مرحله باشه. به هر حال فعلا که خبری نیست.
    مشکلات ناشی از کرونا طبیعتا در تاخیر در پروسس پرونده ها تاثیر میزاره.
    شما امتیازتون چند بود ؟ FSW اقدام کردین؟
    سربازی تون کجا بودین؟
    احتمالا بخاطر بسته شدن VAC فعلا برای کسی ایمیل PPR نمی فرستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - صنعتی امیرکبیر

سلام
    من کارت معافیت پزشکیم رو همراه مدارک ارسال کردم. موقع مدیکال هم به پزشک گفتم که معافیت من به خاطر شماره چشم بوده و الان بعد از عمل لیزیک عینک استفاده نمیکنم. به نظرتون نیازی هست این توضیحات رو به IRCC ارسال کنم یا خیر؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)