صفحه 40 از 85 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Tata_gp نمایش پست ها
    نگران ریحکت نباشید. من و همسرم هر دو نفری دوتا از بکگراند چک‌هامون آماده نشد موقع ارسال مدارک. چند هفته بعد از CIC ایمیل زدن و بهمون دو ماه فرصت دادن که مدارک رو آپلود کنیم. چهارتا لینک هم برامون باز کردن تو پروفایل که بعد که مدارک رسید آپلود کردیم.

ممنون از راهنماییتون..دیشب ایمیل زدن و 2ماه بهمون فرصت دادن همونطوز که فرمودین..و نوشته که نیاز داریم بهش تا ادامه بدیم بررسی مدارک رو...ولی مدیکال رو زده پاس شده..تو این مرحله بقیه مدارک چک شده به نظر شما یا همه بعد از فرستادن این سوپیشینه هست؟ سابقه کارو مدارک تحصیلی و غیره منظورم هست..ممنون بازم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabishabs نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون..دیشب ایمیل زدن و 2ماه بهمون فرصت دادن همونطوز که فرمودین..و نوشته که نیاز داریم بهش تا ادامه بدیم بررسی مدارک رو...ولی مدیکال رو زده پاس شده..تو این مرحله بقیه مدارک چک شده به نظر شما یا همه بعد از فرستادن این سوپیشینه هست؟ سابقه کارو مدارک تحصیلی و غیره منظورم هست..ممنون بازم
    طبق تجربه من٬ مدارک رو بعد از تکمیل بررسی میکنن. تو مورد ما٬ سه هفته بعد از سابمیت سوءپیشینه‌های عقب افتاده ایمیل زدن و از همسرم مدارک اضافی (رزومه و مدارک تکمیلی تحصیلی) خواستن. فکر میکنم هنوز مدارکتون رو بررسی نکرده ان و منتظرن همه ی فایل ها تیک اولیه رو بخوره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

دوستان بندە ٧٠ روز پیش اپلیکیشنم رو سابمیت کردم. امروز ازم سی وی و فرم اطلاعات دانشجویی رو خواستن. اپلیکیشن هم وارد مرحلەی IP2 شد. بنظرتون فرستادنم سکیوریتی سکرینینگ؟ البتە من دیدم کە از افراد کشورهای دیگە هم این مدارک رو خواستن (معمولا" افراد با تحصیلات دکتری). من ٦ سالە کە مقیم آمریکای شمالی هستم، سربازی نرفتم و دانشجوی دکترای بیزینس هستم.

Junior Member

سلام،
    دوستانی که مدیکالشون تمدید شده میشه لطفا بگن که آیا ایمیلی برای تمدید دریافت کردن؟
    من مدیکالم یک هفته دیگه اکسپایر میشه. حدود 10 روز پیش تلفنی تماس گرفتم ولی کسی که جوابم رو داد گفت شما هیچ کاری نمیخواد انجام بدی و اگه نیاز به کاری از سمت شما باشه توی پروفایل اعلام میشه بهتون. راستش توی چند ماه اخیر دائما پروفایلم رو چک کردم ولی متوجه تغییری توی وضعیت مدیکال نشدم. از طرفی هم تازه چند روزه که آپلود مدارکم از شش ماه گذشته و درخواست نوت دادم که هنوز نتیجه اش نیومده. راستش نگرانم که نکنه خودشون تمدید نکرده باشن و من گیر بیفتم.
    چون دیدم که خیلی ها تمدید شده مدیکالشون میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh_84 نمایش پست ها
    سلام،
    دوستانی که مدیکالشون تمدید شده میشه لطفا بگن که آیا ایمیلی برای تمدید دریافت کردن؟
    من مدیکالم یک هفته دیگه اکسپایر میشه. حدود 10 روز پیش تلفنی تماس گرفتم ولی کسی که جوابم رو داد گفت شما هیچ کاری نمیخواد انجام بدی و اگه نیاز به کاری از سمت شما باشه توی پروفایل اعلام میشه بهتون. راستش توی چند ماه اخیر دائما پروفایلم رو چک کردم ولی متوجه تغییری توی وضعیت مدیکال نشدم. از طرفی هم تازه چند روزه که آپلود مدارکم از شش ماه گذشته و درخواست نوت دادم که هنوز نتیجه اش نیومده. راستش نگرانم که نکنه خودشون تمدید نکرده باشن و من گیر بیفتم.
    چون دیدم که خیلی ها تمدید شده مدیکالشون میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید.
    سلام سعیده خانم
    اول اینکه اصلن نگران نباشین چونکه:
    توی همون نوت GCMS که دادین وقتی جوابش بیاد یه فایل pdf هست که 80 و 90 صفحه معمولا ریز اطلاعات داره...شما کلمه مدیکال رو توی فایلت سرچ کن یه جایی هست که تاریخ مدیکال قبلیو زده و پایینترش زده update: تا فلان تاریخ...که این تمدید 2 تا 3 ماه قبل از اینکه مدیکال اولتون اکسپایر بشه خودشون اونا تا یکسال تمدید میکنن... مال من تیر 96 تموم میشد که توی نوت گشتم دیدم زده تا نیمه اردیبهشت سال 97 تمدید کردن...هرچند که توفیقی واسه من نداشت و 19 ماه از پروندم میگذره و از این 19 ماه 16 ماهه توی چک امنیتی موندم و 3 تا نوت ATIP و 3 بار هم webForm هم فرستادم و خدا خیرشون بده همه جواباشون واو به واو یکیه قشنگ تابلوئه یه فرمت template دارن اونو هی میفرستن(البته توی webForm)...فایل pdf هم تغییری توش ما ندیدیم...در واقع حدود 10 ماه مدیکال رو خودشون تمدید میکنن..اما مدیکال دوم تموم شه من موندم چی میشه داستان چون واسه من تقریبا 2 ماهه و نیمه دیگه دومیش هم اکسپایر میشه. حالا لابد یا باز تمدید میکنن، یا یدونه جدید میخان یا اگه خدا بخاد دلشون رضایت بده تا قبل اکسپایر مارو ppr کنن بریم دنبال زندگیمون از این بدبختی و کلافگی در بیایم.
    تا اونجا که من میدونم توی پروفایل فک کنم چیزی نمیشه فهمید شاید اطلاعات من در این مورد ناقص باشه باز دوستانی که مطلع هستن که تو پروفایل هم روشی داره که بشه فهمید قطعا شما رو راهنمایی میکنن.
    اما کلا اینکه نگران این موضوع نباشین اما پیگیری هاتون رو بکنین که خیالتون 100% راحت بشه.
    انشااله که شما جزو اون دسته افراد نایاب این ماهه های اخیر باشینو همین روزا اصن ppr بشینو تمام. چون با این اوضاعی که همه کیس های ایرانی ها تو تمام کیس های مهاجرتی، سرمایه گذاری، دانشجوی، work permitها همه پروسه ها داره به شدت طولانی میشه، واقعا یک نفر ppr بشه من به شخصه خیلی خوشحال میشم. انشااله این اتفاق خوب برای شما و همه ماها به زودی بیوفته.

Junior Member

ما که چشممون خشک شد از بس این تاپیک رو باز کردیم ببینیم لااقل یکی از هموطنانمون PPR شده، خودمون که هیچی. الان یک سال و 10 روز از AOR‌من میگذره و تقریبا 9 ماهش در SS

دو موردی که اخیرا در مورد اکثر پرونده های ایرانی به نظر میاد اینه که به صورت عمومی اگر پروندتون در اتاوا باشه، تو ماه 9 یا 10 بعد از AOR مدیکال رو تمدید می کنند.
    مورد دوم هم اینه که تقریبا در همه موارد اگر از ایرانیا CV ‌و Schedule A بخوان برای SS انتخاب میشن.

با آرزوی موفقیت برای همه
    پ.ن یک مورد دیگه هم الان یادم اومد
    اخیرا دیده شده بعضی از هموطنان ما که توی express entry رفتن توی پروسه اسکرینینگ و همزمان یک پرونده استانی هم داشتند توی کیس استانی بدون ورود به اسکرینینگ PPR شدند.
    این مورد باز random‌بودن و بیخودی بودن این پروسه اسکرینینگ رو ثابت می کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Trigger نمایش پست ها
    ما که چشممون خشک شد از بس این تاپیک رو باز کردیم ببینیم لااقل یکی از هموطنانمون PPR شده، خودمون که هیچی. الان یک سال و 10 روز از AOR‌من میگذره و تقریبا 9 ماهش در SS

دو موردی که اخیرا در مورد اکثر پرونده های ایرانی به نظر میاد اینه که به صورت عمومی اگر پروندتون در اتاوا باشه، تو ماه 9 یا 10 بعد از AOR مدیکال رو تمدید می کنند.
    مورد دوم هم اینه که تقریبا در همه موارد اگر از ایرانیا CV ‌و Schedule A بخوان برای SS انتخاب میشن.

با آرزوی موفقیت برای همه
    پ.ن یک مورد دیگه هم الان یادم اومد
    اخیرا دیده شده بعضی از هموطنان ما که توی express entry رفتن توی پروسه اسکرینینگ و همزمان یک پرونده استانی هم داشتند توی کیس استانی بدون ورود به اسکرینینگ PPR شدند.
    این مورد باز random‌بودن و بیخودی بودن این پروسه اسکرینینگ رو ثابت می کنه.
    اقا این پروسه اسکرینینگ چی هست میشه یکی توضیح بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hakbar1986 نمایش پست ها
    اداره مهاجرت سابقه افرادی رو که قصد مهاجرت دارند با کمک سازمانهای مختلف دیگه بررسی میکنه ،یک چیزی شبیه روند بررسی سو پیشینه در ایران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اداره مهاجرت سابقه افرادی رو که قصد مهاجرت دارند با کمک سازمانهای مختلف دیگه بررسی میکنه ،یک چیزی شبیه روند بررسی سو پیشینه در ایران

یه سرچ توی گوگل نشون میده که این یه پروسه خیلی خیلی طولانی...ایا برای همه کیسا اینقدر طولانیه؟ اینجوری خیلی بده...و ایا اگر از کسی رزومه و اطلاعات تحصیلی بخوان حتما میره تو این پروسه؟ ممنوون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)