صفحه 77 از 85 نخستنخست ... 2767686970717273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering,sharif university

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بایومتریک در سفارت انجام نمیشه ، در هر یک از دفترهای vac در سرتاسر جهان میتونید بایومتریک بدید، اگر ساکن ایران هستید پرونده شما به هر حال در ویزا آفیس آنکارا بررسی میشه.
    ممنون از پاسخگویی شما. من ساکن عمان هستم و میتونم انگشت نگاری رو همین جا انجام بدم ولی میترسم اینطوری پرونده بره سفارت ابوظبی که آفیسراش خیلی کند و گیر هستن. کسی از دوستان تجربه مشابه داره؟

Junior Member

با سلام،دوستان یه سوال داشتم برای من یه فرم اومده که راجب اطلاعات اضافی سربازی سوال شده،من 2 ماه آموزشی ارتش بودم و 18 ماه در شرکت نفت امریه بودم،میخواستم بدونم عنوان من(Title) در دوره آموزشی چی میشه؟به نظرتون شرح وظایف در این 2 ماه آموزشی رو چطور باید بنویسم؟

Junior Member

با سلام،دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید، برای من یه فرم اومده که راجب اطلاعات اضافی سربازی سوال شده،من 2 ماه آموزشی ارتش بودم و 18 ماه در شرکت نفت امریه بودم،میخواستم بدونم عنوان من(Title) در دوره آموزشی چی میشه؟به نظرتون شرح وظایف در این 2 ماه آموزشی رو چطور باید بنویسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjid_ نمایش پست ها
    درود مجدد. خیر؛ من هم نفرستاده بودم.
    اینا رو جدول من نداشت. عناوین دقیقش این ها بود که گفتم. اگه یادتون نمیاد شاید بهتر باشه N/A بنویسید. رنک میشه درجه نظامی شما، تایتل میشه عنوان شغل شما ، مثلا افسر اداری، یا راننده یا...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering,sharif university

سلام دوستان
    چند روز پیش متوجه شدم که فایل من و همسرم بسته شده و اپلیکیشنمون کنسل شده. علت رو ناقصی مدارک از جمله اصل گواهی عدم سو پیشینه زده. در حالیکه ما علاوه بر ترجمه، کپی برابر اصلش رو گداشتیم که اونم مهر پر رنگی خورده. مگه همین کافی نبوده؟
    گفتن که پول رو به حسابمون برگشت میدن ولی الان بعد از دو هفته پولی نیومده. چطور میتونم پیگری کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی AUT

سلام. برگشت پول تا ۱۶ هفته طول میکشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط roghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند روز پیش متوجه شدم که فایل من و همسرم بسته شده و اپلیکیشنمون کنسل شده. علت رو ناقصی مدارک از جمله اصل گواهی عدم سو پیشینه زده. در حالیکه ما علاوه بر ترجمه، کپی برابر اصلش رو گداشتیم که اونم مهر پر رنگی خورده. مگه همین کافی نبوده؟
    گفتن که پول رو به حسابمون برگشت میدن ولی الان بعد از دو هفته پولی نیومده. چطور میتونم پیگری کنم؟

Junior Member

درود بر شما
    خیلی متاسفم ازین اتفاق دوست عزیز.

مرقوم نمودید که در final decision اپلیکشن canceled نوشته شده؟
    بنا بر ملاحظات هر پرونده و نتیجه گیری نهایی ، در صورتی که شما نقص مدارک داشته باشید و در زمان مقرر نسبت به بارگذاری مدرک درخواستی اقدام نکنید پرونده شما با پیغام : not approved because it was incomplete مردود میشه. و پیغام canceled مربوط به موارد دیگری هست.

ضمناً همونطور که میدونید؛ در مورد گواهی سو پیشیشنه ، ترجمه رسمی گواهی سو پیشینه با مهر تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نیاز هست و الزامی به ارائه اصل مدرک سو پیشینه نیست.

محبت میکنید اطلاعاتی در باره نایم لاین پرونده اتون بفرمایید؟
    (در چه مرحله ای این پیغام رو گرفتید؟ ازتون additional documents نخواسته بودند بارگذاری کنید؟ وارد بک گراند چک شده بودید؟)
    سپاس
    نقل قول نوشته اصلی توسط roghi نمایش پست ها
    سلام دوستان

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjid_ نمایش پست ها
    درود بر شما;
    خیلی متاسفم ازین اتفاق دوست عزیز.

مرقوم نمودید که در final decision اپلیکشن canceled نوشته شده؟
    بنا بر ملاحظات هر پرونده و نتیجه گیری نهایی ، در صورتی که شما نقص مدارک داشته باشید و در زمان مقرر نسبت به بارگذاری مدرک درخواستی اقدام نکنید پرونده شما با پیغام : not approved because it was incomplete مردود میشه. و پیغام canceled مربوط به موارد دیگری هست.

ضمناً همونطور که میدونید؛ در مورد گواهی سو پیشیشنه ، ترجمه رسمی گواهی سو پیشینه با مهر تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه نیاز هست و الزامی به ارائه اصل مدرک سو پیشینه نیست.

محبت میکنید اطلاعاتی در باره نایم لاین پرونده اتون بفرمایید؟
    (در چه مرحله ای این پیغام رو گرفتید؟ ازتون additional documents نخواسته بودند بارگذاری کنید؟ وارد بک گراند چک شده بودید؟)
    سپاس
    دوست عزیز قبلا هم در این فروم گفته شده فقط گواهی عدم سوء پیشینه مدرکی است که علاوه بر ترجمه و کپی تایید شده توسط مترجم اصل آن نیز باید بارگذاری شود. در صورتیکه اصل رو بارگذاری نکنید پرونده کنسل میشه و دوباره باید پروفایل درست کنید تا دعوتنامه مجدد براتون صادر بشه و حدود سه ماه روال پروندتون عقب افتاده متاسفانه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shimipajouh نمایش پست ها
    دوست عزیز قبلا هم در این فروم گفته شده فقط گواهی عدم سوء پیشینه مدرکی است که علاوه بر ترجمه و کپی تایید شده توسط مترجم اصل آن نیز باید بارگذاری شود. در صورتیکه اصل رو بارگذاری نکنید پرونده کنسل میشه و دوباره باید پروفایل درست کنید تا دعوتنامه مجدد براتون صادر بشه و حدود سه ماه روال پروندتون عقب افتاده متاسفانه

درود بر شما،
    اتفاقا بنده فقط کپی برابر اصلش رو بارگذاری کردم، هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

Junior Member

درود به همگی دوستان، نامه PPR بنده هم به دستم رسید
    از صمیم قلب امیدوارم به زودی زود اتفاقهای خوب پرونده ی شما هم رخ بده.

Application period: 16months , NOC: 2241 , Outland application(submitted from Iran)

Application timeline:

AOR: April 18, 2018

Request letter x2: April 30, 2018 ( اطلاعات محل خدمت نظام وظیفه - سوابق ازدواج/طلاق قبلی)

Request letter from France IRCC x3: May 13,2019
    1-IMM5406_Additional Family Information ,
    2-IMM5562_suppelmentary information (travels),
    3-IMM5669_Schedule A_Background-Declaration

Request letter PPR: Sep 04, 2019

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی AUT

Inland) application timeline):

AOR: Feb 16, 2019
    ADR: April 3, 2019 (Asking for RCMP