صفحه 83 از 85 نخستنخست ... 3373747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

سلام دوستان
    یک سایت درست کردم که اطلاعات پرونده خودمون را مثل تاریخ AOR، Biometrics و ... وارد کنیم تا همه یکجا مجتمع باشه. اگر مایل بودین شما هم اطلاعات خودتون را وارد کنید:
    https://immcasetracker.com

البته سایتهای دیگه ای هم هست ولی حسن اولی اینه که اگر به نظرتون رسید فیلدی کم داره یا هر مدلی بتونه بهبود پیدا کنه، میشه تغییرش داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط bidaad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سایت درست کردم که اطلاعات پرونده خودمون را مثل تاریخ AOR، Biometrics و ... وارد کنیم تا همه یکجا مجتمع باشه. اگر مایل بودین شما هم اطلاعات خودتون را وارد کنید:
    https://immcasetracker.com

البته سایتهای دیگه ای هم هست ولی حسن اولی اینه که اگر به نظرتون رسید فیلدی کم داره یا هر مدلی بتونه بهبود پیدا کنه، میشه تغییرش داد.
    سلام دوست عزیز
    یه سوال داشتم. توی این سایتی که معرفی کردین، نفر دوم با اسم maede moh چجوری برای انتاریو 1000 امتیاز آورده درحالی که الان جاب آفر هم امتیازش شده 50 و موارد خاص 200؟

Junior Member

دوستان نظرتون رو میخواستم بدونم در مورد شرایطم. این تایملاینه من هست تا الان:

AOR: 23 Sep 2019
    Med passed: 7 Oct 2019
    Biometric: 15 Oct 2019
    Additional information (Schedule A, travel history, CV, military record, student form): 18 Jan 2019

همان زمان ثبت اطلاعات RPRF رو پرداخت کردم. نمیدونستم الزامی نیست که اول پرداخت بشه.

میدونم تجارب واقعا متفاوت بوده، ولی با توجه به اینکه سربازی معاف بودم به نظرتون ممکنه تا آخر 6 ماه به نتیجه برسه. دلیلی که میپرسم پذیرش دانشگاست که اگه به موقع دعوتنامه کانادا نیاد باید یه فکر دیگه ای کنم.

و یه سوال دیگه، چرا اطلاعات اضافی مربوط به پابلیکیشن و ریسرچ رو ازم خواستن درحالیکه برای FSW outland عملا اقدام کردم که ربطی به ویزای تحصیلی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط FarhadSam نمایش پست ها
    دوستان نظرتون رو میخواستم بدونم در مورد شرایطم. این تایملاینه من هست تا الان:

AOR: 23 Sep 2019
    Med passed: 7 Oct 2019
    Biometric: 15 Oct 2019
    Additional information (Schedule A, travel history, CV, military record, student form): 18 Jan 2019

همان زمان ثبت اطلاعات RPRF رو پرداخت کردم. نمیدونستم الزامی نیست که اول پرداخت بشه.

میدونم تجارب واقعا متفاوت بوده، ولی با توجه به اینکه سربازی معاف بودم به نظرتون ممکنه تا آخر 6 ماه به نتیجه برسه. دلیلی که میپرسم پذیرش دانشگاست که اگه به موقع دعوتنامه کانادا نیاد باید یه فکر دیگه ای کنم.

و یه سوال دیگه، چرا اطلاعات اضافی مربوط به پابلیکیشن و ریسرچ رو ازم خواستن درحالیکه برای FSW outland عملا اقدام کردم که ربطی به ویزای تحصیلی نداره.

با توجه به روند معمول، الان باید تو مرحله background check باشید. به طور متوسط حداقل زمان این مرحله 2 ماه هست (باز تاکید میکنم به طور متوسط). حداکثر هم تو این فورم و جاهای دیگه خوندم تا 5-6 ماه ممکنه طول بکشه.
    اطلاعات اضافه ای که ازتون خواستن برای اپلیکنت های ایرانی Express Entry طبیعی هست. از من (و خیلی های دیگه) هم اطلاعات تحصیلی رو خواستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadgoal88 نمایش پست ها
    با توجه به روند معمول، الان باید تو مرحله background check باشید. به طور متوسط حداقل زمان این مرحله 2 ماه هست (باز تاکید میکنم به طور متوسط). حداکثر هم تو این فورم و جاهای دیگه خوندم تا 5-6 ماه ممکنه طول بکشه.
    اطلاعات اضافه ای که ازتون خواستن برای اپلیکنت های ایرانی Express Entry طبیعی هست. از من (و خیلی های دیگه) هم اطلاعات تحصیلی رو خواستند.
    بله چک امنیتی برای ایرانی های داخل ایران بیشتر از حد عادی طول میکشه... البته نه برای همه کلاینت ها. حدود 30 تا 40 درصد میرن در چک امنیتی طولانی که هیچکس نمیدونه چه بررسی هایی انجام میشه. مال من 20 ماه طول کشید.
    ولی اینکه مدرک اضافی میخوان در کلا نشونه خوبیه. اما به طور حتمی تضمین کننده این نیست که سریع PPR میشین. اما از اینکه هیچی نخوان خیلی بهتره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    بله چک امنیتی برای ایرانی های داخل ایران بیشتر از حد عادی طول میکشه... البته نه برای همه کلاینت ها. حدود 30 تا 40 درصد میرن در چک امنیتی طولانی که هیچکس نمیدونه چه بررسی هایی انجام میشه. مال من 20 ماه طول کشید.
    ولی اینکه مدرک اضافی میخوان در کلا نشونه خوبیه. اما به طور حتمی تضمین کننده این نیست که سریع PPR میشین. اما از اینکه هیچی نخوان خیلی بهتره.
    ممنون دوستان از توضیحاتتون. با IRCC تماس گرفتم و همونطور که پیش بینی کردید بهم گفتن که Eligibility و Criminality الان pass شده و دارن Security رو بررسی میکنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    La littérature Canadienne Comparée/L'université de Sherbrooke

با سلام
    من دانشجوی سال ۵ دکترا هستم و در کبک با همسرم زندگی می کنم. قصد داریم برای پی ار اقدام کنیم و مدارک مورد نیاز رو داریم. امروز متوجه شدم که بعد از قبولی مرحله ی اول باید به دولت ثابت کنم که از کبک میرم. من و همسرم هر دو در یه کالج در کبک کار میکنیم. سطح فرانسه ی من بی ۲ است ولی همسرم فرانسه بلد نیست. به خاطر کار و محل زندگی قصد جا به جایی هم نداریم. می خواستم بدونم این شرایط برای کسی پیش اومده؟ ممنون میشم کمک کنید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sagharnjf نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی سال ۵ دکترا هستم و در کبک با همسرم زندگی می کنم. قصد داریم برای پی ار اقدام کنیم و مدارک مورد نیاز رو داریم. امروز متوجه شدم که بعد از قبولی مرحله ی اول باید به دولت ثابت کنم که از کبک میرم. من و همسرم هر دو در یه کالج در کبک کار میکنیم. سطح فرانسه ی من بی ۲ است ولی همسرم فرانسه بلد نیست. به خاطر کار و محل زندگی قصد جا به جایی هم نداریم. می خواستم بدونم این شرایط برای کسی پیش اومده؟ ممنون میشم کمک کنید.
    این اولین باره که من می شنوم از شما میخوان که از کبک برید معمولا اگر استانی بخواید اقدام کنید باید ثابت کنید که در کبک میمانید! غیر از استانی هم (به صورت فدرال) فکر نکنم اصلا چنین شرطی وجود داشته باشد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام دوستان من امروز نامه ready for visa مو دریافت کردم ولی پروفایلم آگدیت نشده.
    با توجه به اینکه پروازی به خارج از ایران نیست امکان تحویل مدارک و پیکاپ ویزارو ندارم
    کسی هست شرایط مشابه داشته باشه یا راه حلی برای این موضوع؟

Junior Member

دوستان آیا گروه تلگرامی میشناسید که ایرانی هایی که FSW اپلای کردن عضوش باشن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)