صفحه 29 از 85 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    تفسیر خاصی نداره. مسئله اینه که شما رفتین برای چک امنیتی و اطلاعات مربوطه هم پاک میشه که شما نبینین جزئیاتش رو. متاسفانه از جزئیات به هیچ صورتی نمیشه دسترسی داشت. فقط یه راهی هست که میشه فکس فرستاد CSIS و اطلاعات خیلی کمی گرفت که آیا CSIS درگیر چک امنیتی شما شده و نتیجه رو برای CIC فرستاده یا نه.
    اگر csis فرستاده باشه برای cic چه مفهومی داره ؟
    اگه نفرستاده باشه چخ مفهومی داره؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سلام
    آره درسته..من توی 9 صفحه از نوت 9 تا (s.15(1 برام نوشته شده. همشم صفحاتیه که کلمه security یا security screening اینا اومده.... این تفسیرش چه الان آقا امیر؟
    این پست رو ببینید اشاره شده که وقتی s.15 دیده بشه معناش این هست که security تکمیل شده. نمیدونم چقدر درست باشه.
    https://www.canadavisa.com/canada-im...il-now.390292/

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط CnaUnreal نمایش پست ها
    این پست رو ببینید اشاره شده که وقتی s.15 دیده بشه معناش این هست که security تکمیل شده. نمیدونم چقدر درست باشه.
    https://www.canadavisa.com/canada-im...il-now.390292/
    نه اینجوری نیست که تموم شده. چون به محض اینکه بره تو چک امنیتی این کد ها که مربوط به سکشن های اداره مهاجرت هست تو نوت دیده میشه و میتونین تو سایت خود اداره مهاجرت هم سرچ کنین چون کاملا توضیح داده این سکشن های 15 و 16 رو.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اگر csis فرستاده باشه برای cic چه مفهومی داره ؟
    اگه نفرستاده باشه چخ مفهومی داره؟

مرسی
    اگه فرستاده باشه فقط میفهمین که CSIS کارش رو انجام داده. اما سازمان های دیگه ای هم هستن که ممکنه کار چک امنیتی رو انجام بدن مثل CBSA که ممکنه از اون ها هم استعلام گرفته شده باشه.
    اگر هم نفرستاده باشه پس میفهمین که CSIS نفرستاده! ممکنه بازم از بقیه سازمان ها استعلام گرفته باشن که نمیدونین جوابش رو.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    نه اینجوری نیست که تموم شده. چون به محض اینکه بره تو چک امنیتی این کد ها که مربوط به سکشن های اداره مهاجرت هست تو نوت دیده میشه و میتونین تو سایت خود اداره مهاجرت هم سرچ کنین چون کاملا توضیح داده این سکشن های 15 و 16 رو.
    آقا امیر 2 تا نکته:
    1- متونین لینکهای همین اعداد s15 و s16 رو توی سایت cic برام بفرستی...من گشتم نتوستم پیدا کنم.
    2- چک امنتیتی من داره میشه 13 ماه . مال ما قبل تولدم رو هم میخاستن در بیارن تا حالا باید تموم میشد. 2 ماهه اول همه مدارک ok & met شده این آخری اینجوری شده.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

آقا امیر 2 تا نکته:
    1- متونین لینکهای همین اعداد s15 و s16 رو توی سایت cic برام بفرستی...من گشتم نتوستم پیدا کنم.
    2- چک امنتیتی من داره میشه 13 ماه . مال ما قبل تولدم رو هم میخاستن در بیارن تا حالا باید تموم میشد. 2 ماهه اول همه مدارک ok & met شده این آخری اینجوری شده.
    به طور مثال s15 رو در این صفحه میتونین ببینین:
    http://laws-lois.justice.gc.ca/eng/a...3.html#docCont
    Canada Express Entry

سلام
    دوست عزیز راستش طبق توضیحی که دادین فکر میکنم شما درخواست GCMS دادین که اگه اینطور بوده یک فایل pdf 80،90 صفحه ای بهتون دادن.
    eligibility توی قسمتهای مختلف این فایل نوشته شده. شاید بالای 30 یا 40 بار که هر کدام یا هر چند واژه eligibility میتونه برای یه موضوع خاص مثلا مثل assessment , EE candidate, یا میتونه برای عنوانهایی مثل application 4,5,,,..... باشه که دقیق نمیدونم این عناوین چیه (شاید دوستان دیگه بدونن). اون قسمت سکیوریتی هم فکر میکنم توی قسمت Admissibility باشه که برای من و شاید همه یا حداقل بعضیا همین عدد 1 رو زده. سکوریتی چک رو هیچ کس نمیدونه که دقیق چی هست چقدر طول میکشه. هیچ جایی هم توی جوابیه نمیتونین متوجه بشین تهش چیه..فقط معلوم میشه که شروع شده. که این رو از توی پروفایلتون (mycic) هم میتونین وضعیتش رو چک کنین...توی نوت فقط میزنه مثلا فلان تاریخ که یعنی این کار در حال انجامه، همین.
    چند جای دیگم یه چیزایی راجبش سکیوریتی هست که من هم نمیدونم یعنی چی جز خودشون!! اگر نوت های آفیسر و ایجنت ها که مهمولا 3و4 صفحه انتهاییه فایل هست رو ببینین که با فونت Bold تو فایل هست همه مدارک رو تک تک met,satisfied or ok زده و فقط چک امنیتی مونده که چیزی راجبش هم نمینویسه،این یعنی 99% توی چک امنیتی هستین و متاسفانه یه جورایی شانسیه که دیگه چقدر تو این مرحله بمونین..تا اونجا هم که من میدونم و از خیلی از بچه های اینجا پرسو جو کردمو نظراشونو دیدم و از وکیل خودم هم پرسیدم اصلا نمیتونین بگین کی ویزا آماده میشه و ppr میشین..ممکنه 1 ماه و 2 ماه ..........تو چک امنیتی بمونه آدم. من خودم 12 ماهِ کامل که تو این قسمتم...این زمانبری آنچنان هم به پرونده ای که میدید ربطی نداره ...یه معیارها و ملاکهایی دارن که خودشون میدون چیه و خدای خودشون...میگن به صورت random 20-30% پرونده ها رو میفرستن تو این نوع چک امنیتی حتی چندین مورد دختر هم بوده. میگن یه نوع سیستم یکپارچه ی جدید طراحی کردن که از اول 2016 با یه سری پرونده ها رو میفرستن تو این سیستم تا یه جورایی انگار تستش کنن. من اینطور متوجه شدم. حالا دوستی هست به نام امیرamir_ca ایشون تنها کسیه که اطلاعاتش مفید و تا اونجا که به من و سوالای من مربوط بوده 100% درست بوده. انشالا پست شما رو میخونن جواب کاملتری میدن.
    به نظر من و تا اونجایی اطلاعات نسبی م اجازه میده که نظر بدم، اینه که شما پروفایلتون رو هم چک کنید اونجا وضعیت eligibility رو تا آخرین آپدیت میزنه ...اما باز البته مواردی هم بوده طرف ویزا گرفته ولی پروفایش آپدیت نشده. (اینم ازون شاهکار بازیهای اداره مهاجرته)
    اما تحقیق کنید و ببینید اگر تمام مدارکتون توسط آفیسرها و ایجنت ها (که بالا هم توضیح دادم) تایید شده و فقط چک امنیتی مونده فقطه فقط باید صبر کرد و اینکه اگه خبری نشده هر یک ماه 40 روزی یه نوت بفرستین. وکیل من 3 بار نوت زد 3 بار هم مستقیم به ایمیل مسقیم اداره مهاجرت که جواب اون رو آفیسر در سیستم برای شما مینوسه..که عین 3 بار نوشته پرونده شما در حال بررسی نهاییه به محض اینکه نتیجه معلوم بشه در اسرع وقت به شما اعلام میشه و اداره مهاجرت تمام تلاش رو در تسریع پروسه پرونده شما انجام میده( یه جورایی از جواب 3 تا ایمیل مشخصه که انگار یه جورایی جوابشون یه template مشخصه که برای پرونده هایی که در این مرحله هستن طراحی شده). این اتفاق به شدت داره توی ویزاهای توریستی هم میفته که خیلی ها با مدارک مناسب و اپلای کردن درست مدارک ماه هاست که منتظرن که خیلی هاشون دانشجو هستن پذیرش گرفتن حالا که دیر شده باید یک ترم مرخصی بگیرن..یه نمونه دوست من از مالزی لیسانس گرفت پذیرش گرفته برای یه دانشکاه توی کانادا 4 ماه گذشته و هنوز جواب نگرفته و یک ترم رو هم از دست داده و باید برای ترم بعد کاراشو بکنه. یه سری ها کنفرانس داشتن نتونستن برن خلاصه اوضاعیه!!!!!!!!!!!!
    اما اگر مطمئن هستید که پرونده رفته توی چک امنیتی، نگران نباشین چون به قول همین آقا امیر دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره و تا حالا دیده نشده (به گفته 100% دوستانیکه من باهاشون در ارتباطم) کسی تو چک امنیتی رد شده باشه. پس نتیجه اینکه فقط صبر
    سلام دوست عزيز.ميشه بگيد شما كي پروندتون و فرستاديد؟اين ١٢ ماه فقط واسه سكىوريتي چك بوده؟!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinyekta نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز.ميشه بگيد شما كي پروندتون و فرستاديد؟اين ١٢ ماه فقط واسه سكىوريتي چك بوده؟!؟
    10 آگوست 2016....یعنی 20 مرداد 95
    1 آذر 95 فرم details of military service خاستن که همون روز پر کردیمو فرستادیم.....از اون روز رفتم تو چک امنیتی.
    4 بار هم پیگیری کردیم (2 بار gcms 2 بار هم ایمیل مستقیم به cic) فقط میگن پرونده در مرحله بررسی نهاییه...و در اسرع وقت نتیجه رو اعلام میکنیم... نشستیم منتظریم الاف هم شدیم ببینیم کی جواب ما رو میدن.

10 آگوست 2016....یعنی 20 مرداد 95
    1 آذر 95 فرم details of military service خاستن که همون روز پر کردیمو فرستادیم.....از اون روز رفتم تو چک امنیتی.
    4 بار هم پیگیری کردیم (2 بار gcms 2 بار هم ایمیل مستقیم به cic) فقط میگن پرونده در مرحله بررسی نهاییه...و در اسرع وقت نتیجه رو اعلام میکنیم... نشستیم منتظریم الاف هم شدیم ببینیم کی جواب ما رو میدن.
    خيلي آزاردهنده است! من از جولاي امسال رفتم توو سكيوريتي و گير كردم!

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinyekta نمایش پست ها
    خيلي آزاردهنده است! من از جولاي امسال رفتم توو سكيوريتي و گير كردم!
    بله واقعا خیلی آزاردهندست.....شما در واقع حدود 5 ماهه توی چک امنیتی رفتین ...البته دلیل نمیشه که مال شما هم مثل مال من انقدر طولانی بشه ها...کلا میگن وقتی بره توی چک امنیتی عموما بین 3 تا 12 ماه طور میکشه..ممکنه مال شما همین روزا بیاد ممکنه دیرتر بشه که امیدوارم هرچه زودتر بیاد .... هیچ جوریم نمیشه پیگیری کرد و فهمید که کی تموم میشه فقط باید صبر کرد...تنها و البته بهترین نکته در چک امنیتی اینه که به گفته تمام دوستانی که توی این سایت و تاپیک های مرتبط هستن تا حالا کسی در این مرحله که مرحله آخر هم هست ریجکت نشده یعنی دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره... حالا باز باید صبر کنیم ببینیم چی میشه الانم که نزدیک سال نو میلادیشونه سرشون بیشتر از قبل شلوغه لابد میفته اونور سال ، نمیدونم واقعا .. هیچ پیش بینیِ حتی تقریبی هم دیگه نمیشه کرد حتی توی پروسه های ویزای توریستی دانشجویی و .... همه شانسی شده یه جورایی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)