صفحه 20 از 85 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 846

موضوع: مسائل بعد از AOR در Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل بعد از AOR در Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    آقا امیر (amir_ca) سلام
    بسیار ممنون بابت راهنماییتون در مورد پیدا کردن تمدید مدیکال.
    3 ماه قبل اینکه مدیکالم تمام بشه خودشون 1 سال تمدید کردن... قرار بود 30 جولای تمام بشه اما از 2 می 2017 تا 1 می 2018 تمدید کردن.
    زده بود:
    Updated Date: 217/may/02
    Validity Date: 2018/may/01
    امیدوارم درست برداشت کرده باشم.
    باز شما هم نظرتون رو بگید ممنون میشم.
    بله همونطور که گفتم تمدیدش کردن. طبق چیزی که گذاشتین تا 1 می 2018 تمدید شده. معمولش همینه که 2 تا سه ماه قبل از اکسپایر شدن تمدیدش میکنن.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

من يه سوال كلي و شايد هم پيش پا افتاده داشتم (دوستان به بزرگواري خودشون ببخشن ):
    فرق security screening و background check چيه؟ فرقي دارن يا هر دو يكي هستن؟
    ببخشيد اگه توي تاپيك درستي نپرسيدم سوال رو.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز

من ده ماه پیش فایل نامبرم رو دریافت کردم ولی هنوز PPR نشدم و دو ماه دیگه اعتبار مدرک آیلتسم تموم میشه. به نظرتون دوباره از من میخوان که آیلتس بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin_61 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

من ده ماه پیش فایل نامبرم رو دریافت کردم ولی هنوز PPR نشدم و دو ماه دیگه اعتبار مدرک آیلتسم تموم میشه. به نظرتون دوباره از من میخوان که آیلتس بگیرم؟
    سلام
    تا اونجاکه من میدونم خیر..فقط مهم اینه موقعی دارید مدارک آپ میکنید مدرک زبان اعتبار داشته باشه.

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    ممنون از لطف شما.

علی ای حال برداشت شخصی من این نیست که روند مهاجرت به خاطر اینکه ما نمی تونیم روندی منطقی رو track کنیم، یه پروسه بی منطق و شانسی هست!
    ببینید، خانم بودن و نرفتن سربازی فقط یک آیتم هست، قبلا هم عرض کردم که IRCC از risk management استفاده میکنه که بر خلاف نظریه roll the dice and take your chance ، یه مبحث علمی کاربردی ریاضیاتی هست. اینکه چه آیتم هایی رو برای تصمیم گیری در این روند وارد میکنن، در دست اطلاع من و شما نیست. اما بسیار منطقی هست که فرض کنیم از اطلاعات موجود در پرونده و سایر مدارک درخواستی برای این موضوع استفاده میکنن. اگر فرم سفرهای خارجی رو می خوان دلیل داره. اگر فرم سربازی رو می خوان بازم دلیل داره و اگر cv رو می خوان ، احتمال زیاد برای پیچیدن دور سبزی خوردن نیست.
    وارد بحث های دیگه مثل
    تفاوت مفاهیم chance و probability
    نسبت دادن ساز و کار یه سازمان عریض و طویل به گردش کار سلیقه ای و شانسکی و ...
    نمیشم چون بی تاثیر هست و از قدیم هم گفتن نعل اسب شانس میاره، ولی من نداشتم

شاد باشید

پ.ن.
    منظورم از چک امنیتی security screening بوده نه background check
    کاملا با شما مخالفم.
    اداره مهاجرت هیچ سیستم حساب کتاب درستی نداره
    >>>

Junior Member

سلام به شما دوستان.
    من هزینه right of permanent residence رو زمان سابمیت پرداخت نکردم و الان بعد از چند ماه پیام دادن که باید پرداختش کنم. سوالم اینه از کجا باید پرداخت کنم چون تو پروفایلم جایی واسه پرداخت نیست فقط یه جا واسه آپلود فایل رسید باز شده.
    اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه.

سلام دوستان.. من به همراه تعدادی از ایرانی‌ها که بعد تحصیل برای پی‌آر اکسپری اقدام کردیم ازمون سی‌وی خواسته شده و رفتیم تو چک امنیتی طولانی که normal processing time رو که همون ۶ ماه هست و رد کردیم. من به سی‌آی‌سی زنگ زدم یه بار و آفیسر با کمال صبر توضیح داد که چک امنیتی هستم و دلیل اینکه طول می‌کشه برای ایرانی‌ها اینه که counterpart agency که security رو آنجام می‌دن کسایی که ملیت ایرانی دارن و اولویت قرار نمی‌دن. برداشت شخصی من اینه که ازونجا که کانادا تبادل اطلاعات جامعی با همسایه‌ی جنوبی داره درواقع پروسه در حال حاضر دست خود کانادایی‌ها نیست و بعد روی کار اومدن رئیس جمهور جدید اکثریت قریب به اتفاق ایرانی‌های اینجا ازشون رزومه خواسته و ما کسی رو دورو ورمون نمی‌شناسیم که background check قبول شده باشه از ژانویه‌ی ۲۰۱۷ که سی‌وی خواسته شده! شاید برای ایرانی‌های داخل ایران فرق کنه گروهی که security چک رو انجام می‌دن و منطقی هست. حالا سوال من با توجه به داستانی که تعریف کردم اینه...
    •از کسایی که ایران زندگی می‌کنن و از ایران برای اکسپرس اقدام کردن برای سال میلادی ۲۰۱۷، آیا کسی بوده که ازش سی‌وی بخوان؟
    •اگه خواستن الان می تونن timeline پرونده‌آسون رو به اشتراک بذارن؟
    •آیا کسی هست که از ایران اقدام کرده باشه و پرونده‌اش قبول شده با وجود خواستن سی‌وی در سال ۲۰۱۷ میلادی؟
    پ‌ن: منظور سال ۲۰۱۷ میلادی یعنی (awcknolgement of receipt (AOR در این سال بوده.
    Nothing lasts forever in the cold November rain.

سلام دوست عزیز من هم از مارچ مدارک و فرستادم و همینجوری موندم! 4 ماه پیش رزومه خواستن و هیچ خبری نیست! من در کانادا هستم در حال حاضر البته. یعنی منظورتون اینه پرونده های مارو کانادا بررسی نمی کنه و آمریکا بررسی می کنه؟خیلی طولانی و خسته کننده شده!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinyekta نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من هم از مارچ مدارک و فرستادم و همینجوری موندم! 4 ماه پیش رزومه خواستن و هیچ خبری نیست! من در کانادا هستم در حال حاضر البته. یعنی منظورتون اینه پرونده های مارو کانادا بررسی نمی کنه و آمریکا بررسی می کنه؟خیلی طولانی و خسته کننده شده!!!!!
    سلام منم timeline ام عین شماس! کانادا و آمریکا پیدا دیتا بیس مشترک زیاد دارن و باهم به عنوان هم‌سایه و هم‌پیمان خیلی همکاری دارن. به نظر من بخشی از background check رو احتمالن محول می‌کنن به اون‌ها.. البته این حدس من با توجه به گفته‌های مردم عادی هست. خود agent نگفت دست آمریکاس! فقط درجواب سوال من که چی رو چک می‌کنید و چرا داره اینقدر طول می‌کشه؟ من الان ۴ سال هست اینجام و اگه موردی بود از که الان اینجا نبودم؟!! پرسید ملیتم چیه؟ و در جواب گفت: our agency counterparts sometimes do not prioritize Iranians and our agents have been actively working on your file. I can see some updates coming in the future. I understand your anxiety but no need to worry!

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinyekta نمایش پست ها
    آیا شما از ایرانی‌ها کسی رو می‌ناسید که AOR سال ۲۰۱۷ باشه و سی‌وی نخواسته باشن (داخل کانادا)؟ اگه هم سی‌وی خواستن آیا پرنده‌اشون تایید شده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)